Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #25
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Zupełnie nie wiem czemu ale jakoś tak zwyczajnie spłynęła po mnie ta porażka i to porażka z City. Spodziewałem się, że będzie nam ciężko wygrać, jednak miałem nadzieję, że jakoś nam się uda przebrnąć dalej, niestety nie udało. Porażka boli, ale było widać, że chłopaki mieli w nogach mecz z Chelsea.

Edwin - to co miał wybronić wybronił

O'Shea - parę razy dał się łatwo minąć, poza tym zero pomocy w akcjach w ofensywnych

Rio & Vidic - niby dobrze, ale jednak nie do końca.

Evra - średnio, dobre zagrania przeplatał ze słabymi. Kilka razy go objechali

Nani - widać było, że się stara, jednak nie wszystko mu dziś wychodziło, szczególnie na początku. Bez wątpienia nasz najgroźniejszy zawodnik.

Carrick - do momentu gdy popełnił błąd grał bardzo dobrze i był naszym najlepszym zawodnikiem. Popełnił błąd, zdarza się. Inni dziś też błędy popełniali jednak to znów on będzie najostrzej atakowany.

Scholes - słabo, do tego jeszcze idiotyczny faul. Przykro mi to pisać, ale to już chyba powoli koniec...

Valencia - słabo, wyglądał tak jakby nie miał sił.

Park - walczył, jednak częściej irytował niż robił coś co przynosiło pożądane efekty

Berbatov - zmarnował dwie świetnie okazje, mógł ustawić mecz. Zawiódł, ale to i tak Carrick będzie ten najgorszy. Żeby nie było, nie oczekuje od niego cudów, skoro częściej się siedzi na ławce niż gra to potem jest tak jak było dzisiaj.


Chicharito - dzisiaj nie pomógł

Anderson - dużo biegał z piłką i w sumie tyle

Fabio - starał się

Jeszcze słówko komentarza a pro po straconej bramki. Fakt, Carrick dał ciała stracił piłkę i nic go nie usprawiedliwia, jednak Vidic też za bardzo się nie popisał. Yaya minął go właściwie bez żadnego problemu.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
16-04-2011 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011) - Foster - 16-04-2011 21:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości