Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #36
Re: FA: Manchester United - Manchester City (16.04.2011; 18:15)
Kwas napisał(a):
RedLucas napisał(a):Jednak tu mamy efekt pomysłów SAFa, który wybił go z rytmu meczowego. A gdy już się tego podjął, to trzeba być konsekwentnym i zgodnie ze swoimi słowami stawiać w tak ważnym meczu na Hernandeza, a nie wymyślać.
Ferguson nigdzie nie powiedział, iż Chicharito będzie do końca sezonu zastępował Berbe. Rotacja jest potrzebna, to chyba oczywiste, w końcu mecze są co trzy, cztery dni. Naszego menadżera należy tylko i wyłącznie chwalić za mądre rozporządzanie siłami całego zespołu. Berbatov nie gra, to okrzyki niezadowolenia, jak Fergie może mu to robić; Berbatov gra, też źle, bo Hernandez ma grać i już, w końcu to on jest ten podstawowy. Na miłość boską, dajże spokój.

Nie mówię, żeby Berba nie grał, bo z tym, że rotacja jest potrzebna nawet nie mam zamiaru dyskutować. Ale to był bardzo ważny, a zarazem prestiżowy mecz dla nas. Na Newcastle wraca już Rooney, więc wtedy śmiało mógłby grać Berba, a Chicha odpocząć.

Kwas napisał(a):
RedLucas napisał(a):zamiast wprowadzić szybciej tego Andiego to czekaliśmy na Bóg wie co
Przeca Ferguson nie mógł przewidzieć takiego zachowania Paula... W oczy mu na pewno nie zaglądał.

Wystarczyło spojrzeć na jego mizerną grę. Bo już z tego względu w okolicach 60 minuty powinien się pożegnać z boiskiem.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-04-2011 08:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United - Manchester City (16.04.2011; 18:15) - RedLucas - 17-04-2011 08:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości