Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Johnny99 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #44
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Scott The Red pisze na ROM to, o czym ja mówiłem: "It obviously would be a lot worse if it was the final and City had actually won something but it feels pretty fucking awful. It’s not just losing, it’s losing so stupidly, without putting up enough of a fight. The game just seemed to pass our lads by and after I had thought so highly of our winning mentality this season, that was desperately disappointing to witness." Ja miałem tak samo - od jakiegoś czasu wszyscy, nie tylko my, także nasi rywale powtarzali mantrę o naszej "winning mentality". Chwalili nas za to i zazdrościli nam tego. "Zwyczajna" porażka byłaby również wstydem, ale przynajmniej nie byłaby problemem. Można było przegrać z West Ham, kiedy był to mecz o mało ważne trofeum. Można było przegrać z Wolves, kiedy po prostu nic nie wychodziło i nie działało. Z Liverpoolem, kiedy drużyna była rozbita brakiem Vidica. Z Chelsea, po walce, w której po prostu się było - akurat w tamtym momencie - słabszym. Ale nie z City w półfinale FA Cup tylko dlatego, że zabrakło woli, żeby to wygrać, czyli akurat tego, czego nam miało nie brakować nigdy, choćby brakowało wszystkiego innego. To jak na razie najbardziej rozczarowująca porażka w tym sezonie. W każdym razie to będzie pierwszy mecz, którego nie mam zamiaru oglądać drugi raz. Niedobrze mi się robi na samo wspomnienie. Nie obchodzi mnie weryfikacja ocen poszczególnych piłkarzy, nie obchodzi mnie, kto bardziej zawinił, a kto mniej. Na blogu The United Religion piłkarzem meczu wybrano Chicharito - bo on przynajmniej sprawiał wrażenie, jakby chciał wygrać ten mecz. Zgadzam się z tą oceną.

"When the seagulls follow the trawler, it's because they think sardines will be thrown into the sea." Eric Cantona
17-04-2011 10:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011) - Johnny99 - 17-04-2011 10:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości