Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #51
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Rozczarowali mnie wczoraj nasi piłkarze. Wszyscy prócz Naniego, który jako jedyny się starał. Reszta grała tak, jakby miała to w dupie, czy wygramy, czy przegramy. Na siłę można jeszcze napisać trochę dobrego o środku obrony, ale też niewiele. Po stracie gola napisałem, że pozostaje nam LM i liga, gdyż nie wierzyłem, że z taką grą uda nam się coś ustrzelić i się nie pomyliłem.

Największe rozczarowania :?: Zdecydowanie Berbatow, który nie wiedział wczoraj, gdzie się znajduje, i nie potrafił strzelić gola do pustej bramki z odległości ok. 2 metrów.

Następny to Carrick. Jak w takim meczu można zaliczyć taką "piękną" asystę i pomóc rywalowi strzelić gola :?:

Trzeci "as" wczorajszego meczu to Scholes, który po raz kolejny pokazał, że chyba już na niego przyszedł czas i po sezonie powinien sobie odpuścić i zawiesić buty na kołku. Paul już nie nadąża za rywalami, podejmuje niezrozumiałe decyzje i za szybko się podpala. Lepiej zakończyć karierę teraz niż rozdrabniać się na drobne.

A City? Cóż. Po raz pierwszy mają szansę na wygranie czegokolwiek od 35 lat i zapewne to zrobią. Na szczęście nie będzie to ani mistrzostwo Anglii, ani Liga Mistrzów( najpierw trzeba byłoby w niej być Wink).

Dla nich to będzie wielki sukces, a dla nas stracona szansa na wygranie pucharu, który spośród tytułu mistrzowskiego czy też zwycięstwa w Lidze Mistrzów, ma najmniejsze znaczenie.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-04-2011 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011) - Jaroldz - 17-04-2011 11:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości