Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #71
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011)
Jeszcze ode mnie parę słów.

Meczu niestety nie oglądałem ale posiliłem się jakimś obszernym skrótem.
Po powrocie do domu, gdy dowiedziałem się jak zakończyło się to spotkanie to oczywiście byłem wkurzony, ale nie na tyle ile bym się po sobie spodziewał. Porażka boli to oczywiste bo porażka z lokalnym rywalem a do tego był to już półfinał najstarszych rozgrywek i tak niewiele zabrakło by znaleźć się w finale i zdobyć ten upragniony przez wielu Puchar.

Od pewnego czasu Diabły przyzwyczaiły nas do bardzo dobrej i skutecznej gry a i wizja kolejnych lat bez pucharu piłkarzy City dawała przeświadczenie że ten stan będzie podtrzymany i wygramy to spotkanie. Dodatkowo coraz częściej mówiło się o możliwej powtórce z 1999 kiedy to zdobyliśmy The Treble i ja zacząłem powoli myśleć o tym realnie. Niestety tym razem się nie udało, moim zdaniem zabrakło trochę szczęścia- wcześniej sprzyjało nam w kilku innych meczach, tym razem jednak było po stronie przeciwników. Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji Berbatowa, ale nie zamierzam się nad nim pastwić. Wcześniej strzelał zarówno Fulham i Boltonowi w końcówce meczu. Wygrywamy i przegrywamy jako cała drużyna.

Teraz najważniejsze jest to żeby szybko się pozbierać i zapomnieć o tej porażce. Do końca sezonu nie zostało wiele spotkań do rozegrania i nie możemy dać sobie wyrwać końcowego sukcesu. Mam nadzieję, że w najbliższym meczu pokażemy charakter taki jaki cechuje Manchester United i zgarniemy 3 punkty w meczu z Newcastle.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
18-04-2011 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-1 Manchester City (16.04.2011) - Lukas - 18-04-2011 11:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości