Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Everton (23.04.2011)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #8
Re: PL: Manchester United - Everton (23.04.2011)
Dzisiaj szybko, bo nie mam zbyt dużo czasu. Cieszy zwycięstwo, ale styl niekoniecznie. Już pierwsza połowa wyglądała średnio, ale jeśli mam ją porównać do drugiej, to zagraliśmy bardzo dobrze. W drugiej części gra kompletnie się nie kleiła. Dopiero po wejściu Giggsa i Evry ruszyliśmy do przodu - na to czekałem, na zryw, a nie spokojne wyczekiwanie do ostatnich minut. Trzy punkty cholernie ważne i cieszą tym bardziej, że kilku zmienników mogło dostać okazje do gry.

Dla mnie najlepszy na placu gry chyba Valencia. Po pierwszej połowie Anderson, który zanotował kilka znakomitych prostopadłych piłek. Jednak w drugiej połowie znacznie osłabł, a to Valencia zaliczył kluczową asystę i ogólnie był najgroźniejszy w naszych szeregach. Skoro zacząłem od skrzydeł to pod lupę idzie Nani, który zagrał dziś przeciętnie. Ze środkowych pomocników jak wspomniałem dobrze zaprezentował się Anderson, natomiast Gibson słabiutko. W żadnym elemencie gry sobie nie poradził dobrze. Dzisiaj Rooney zagrał przeciętnie, zabrakło jego kreatywności w akcjach ofensywnych, gubił się, podawał niedokładnie. Chicharito średnio, ale gol jak zbawienie. Brawo.

Obrona? Lepszy mimo wszystko Ferdinand, choć Evans w pierwszej połowie zagrał bardzo dobrze i był lepszy od Rio. Przeciętnie O'Shea, widzieliśmy różnicę po wejściu Evry. Dobry Fabio, przede wszystkim w defensywie. No i van der Sar, który przez większość meczu bezrobotny, musiał poradzić sobie ze strzałem Rodwella. Kapitalna to była interwencja.

van der Sar [ 7,5 ]

Fabio [ 7 ]
Ferdinand [ 7,5 ]
Evans [ 7 ]
O'Shea [ 6 ]

Valencia [ 8 ]
Gibson [ 5,5 ]
Anderson [ 7,5 ]
Nani [ 6,5 ]

Rooney [ 6 ]
Hernandez [ 7,5 ]

No i dobre zmiany: Giggs, Evra, Owen - wszyscy trzej bardzo się przydali.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
23-04-2011 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Everton (23.04.2011) - mucha - 23-04-2011 14:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości