Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Everton (23.04.2011)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #9
Re: PL: Manchester United - Everton (23.04.2011)
RedLucas napisał(a):Gibson - a więc... tak jak ostatnio było lepiej i nawet zaczęło mi się wydawać, że może z niego wyrosnąć taki Fletcher
Brzmi to tak, jakby ten jeden mecz miał całkowicie zmienić twoją wizję przyszłości Gibsona, ale dobra, nie chce się czepiać.
mucha napisał(a):Obrona? Lepszy mimo wszystko Ferdinand
U Evansa nie wyłapałem jakiś pomyłek, natomiast Rio raz przegrał starcie z Anichebe, co mogło się skończyć rzutem karnym. Plus raz podał lekkomyślnie, co z kolei mogło skutkować przejęciem piłki przez gracza Evertonu znajdującego się w niezłej pozycji. I na doczepkę dwa faule na Beckfordzie daleko od bramki, ale naprawdę to już tak, aby się Ferdinanda przyczepić na siłę, więc nie piętnujcie mnie za to.

Srał pies styl, liczą się trzy punkty.

Nie lubię wystawiać po kolei laurek każdemu graczowi i teraz też tego nie zrobię. Wspomnę o Andersonie. Zanotował kilka złych podania, ale miał ich tyle fajnych, że nie mogę mu tego wypominać. Dostaje ode mnie pochwałę za to spotkanie, podkreślam POCHWAŁĘ. Dużymi, bo ktoś kiedyś mi zarzucił, iż jestem do Andiego uprzedzony :lol: Jak widać i taki człowiek jak ja potrafi Brazylijczyka pochwalić Wink

I powiem wam, że dawno nie widziałem meczu, w którym United zalicza tak mało przejęć piłki, przechwytów w środku pola. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie, nie wiem jak to jest naprawdę, a prawdę powie ci szczegółowa statystyka.
23-04-2011 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Everton (23.04.2011) - Kwas - 23-04-2011 16:50

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości