Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Chelsea 0-1 Manchester United (06.04.2011)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #28
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45)
Zajebisty wynik, nie ma co. Jak wspomniałem, remisem bym nie wzgardził, a tu taki prezent Smile

Trzeba pochwalić cały zespół za zaangażowanie i koncentrację przez większą część meczu. Nie powtórzył się scenariusz sprzed miesiąca, dzięki czemu droga do półfinału stoi otworem. Może nie możemy być pewni awansu jak w 3 pozostałych parach ćwierćfinałowych (sic!), ale mamy do 1/2 na pewno łatwiejszą drogą niż the Blues.

Sytuacji dużo nie było, ale co najważniejsze, z jednej udało się wypracować gola. Jak to ładnie zauważył mucha, 60% tej bramki to zasługa Carricka, który posłał świetnego crossa, potem błysk geniuszu Giggsa z tym przyjęciem i wypatrzeniem Roo, który tak naprawdę tylko dołożył nogę Tongue

Bałem się, że nieograny Rio może coś odwalić, nic z tych rzeczy. Anglik w parze z Vidicem rozegrali dobre zawody i chyba Ferdinand zagrał nawet pewniej od Serba, który popełnił kilka błędów, choć spotkanie jak najbardziej na plus. (Nie jestem pewien, który z nich zaliczył stratę w końcówce, po której była sytuacja Ramiresa i Evry).

Na pochwały zasługują przede wszystkim jak dla mnie Roo, Carrick (gracz meczu), Rio, Edwin (za interwencję przy strzale Torresa) i Valencia (za to, że bardzo dobrze zastąpił w obronie Rafaela i Chelsea nie zdołała wykorzystać tego). Słabiej zagrali według mnie Evra, który popełnił kilka błędów, no i po Nanim spodziewałem się nieco więcej. Giggs zaś przeplatał dobre zagrania słabszymi ( o co chodziło z tymi dwoma rożnymi, gdzie wręcz oddał piłkę rywalowi?).

Co do sytuacji z samej końcówki, karny ewidentny, ale tak działa karma.
06-04-2011 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Chelsea - Manchester United (06.04.2011; 20.45) - Tomek91 - 06-04-2011 22:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości