Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Blackburn Rovers 1-1 Manchester United (14.05.11)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #11
Re: PL: Blackburn Rovers - Manchester United (14.05.11; 13:45)
Mam podobne odczucia jak santi. Niby wszystko było ok w naszej grze, ładne i szybkie ataki, ale brakowało ostatniego dobrego zagrania czy też strzału na bramkę Robinsona. A już ta gra na czas pod koniec spotkania była wybitnie irytująca.

Pierwsze 20 minut niemal totalna dominacja naszej drużyny i wydawać by się mogło, że bramka dla United jest tylko kwestią czasu. Wtedy właśnie miała miejsce sytuacja w której Kuszczak chciał łapać piłkę po podaniu swojego kolegi z zespołu.To zdarzenie jakby dodało wiary graczom gospodarzy i chwilę potem przeprowadzili akcję po której padł gol, gdzie zawinił Evans. Niepewność Tomka przełożyła się na poczynania całego zespołu- przynajmniej tak to dla mnie wyglądało, pojawiło się więcej niedokładności i braku pomysłu na rozegranie akcji, a gospodarze poczuli, że mogą zgarnąć całą pulę. Na szczęście Chicharito i jego szybkość znów były nieocenione Smile Dobrze, że Rooney wytrzymał presję i strzelił tą bramkę.

Niby nic szczególnego w tym meczu aczkolwiek zdobycie 19 tytułu Mistrza Anglii i strącenie Liverpoolu z ich pieprzonej grzędy jest wydarzeniem absolutnie świetnym!

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
14-05-2011 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Blackburn Rovers - Manchester United (14.05.11; 13:45) - Lukas - 14-05-2011 19:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości