Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeżyjmy to jeszcze raz...
Lisu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 289
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 2
Post: #9
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz
Najwięcej bramek w meczu miałem przyjemność oglądać bodajże w 2005 roku, gdy na Polsacie Sport leciała jeszcze Bundesliga. Wówczas Schalke wygrało u siebie z Bayerem 7:4 ( :shock: ). Najpierw 3:0 dla Schalke, potem Aptekarze strzelili 2 gole, następnie do roboty wziął się Larsen i do przerwy było 5:2. Po przerwie Voronin i (chyba) Berba szybko strzelili kolejne 2 gole, lecz Schalke również odpowiedziało dwoma trafieniami. Szczególnie cudownie wykonany rzut wolny przez Lincolna mógł się podobać 8-)

Jeśli chodzi o międzynarodowe imprezy:
na MŚ 2006 opuściłem chyba tylko 4 z 64 meczy turnieju. Smile Ach ten niezapomniany mecz 1/8 finału Portugalia-Holandia :-D 16 żółtych, 4 czerwone Tongue Oczywiście bardzo przyjemnie oglądało się mecze w wykonaniu Niemców. Smile
ME 2008 również starałem się obejrzeć wszystkie mecze Smile Godne zapamiętania są rewelacyjne postawy w tym turnieju Turków i Rosjan - półfinalistów turnieju.

Turcja - jak określali dziennikarze - dokonali 3 cudów w końcówkach swoich meczy. W grupie w doliczonym czasie gry zdobyli zwycięską bramkę w meczu ze Szwajcarią oraz dwie bramki dajęce zwycięstwo nad Czechami 2:3. Następnie niezapomniana dogrywka z Chorwacją. W 119 dla Chorwacji strzelił Klasnić (?), lecz w 122 wyrównał Semih i w rzutach karnych lepsi byli Turkowie. Półfinał z Niemcami: 5 minut do końca i wyrównująca bramka Semiha. Gdy wydawało się że będzie to 'czwarty cud' Niemcy zdołali wbić gola na 3:2 w doliczonym czasie. Smile

Rosja z meczu na mecz grała coraz lepiej. Co prawda zaczęli od wysokiej porażki z Hiszpanią (1:4), ale zdołali wygrać 2 kolejne mecze (z Grecją 1:0, ze Szwecją 2:0) i awansować do ćwierćfinału, gdzie po fantastycznym meczu wygrali 3:1 po dogrywce. Jednak w półfinale nie mieli nic do powiedzenia w spotkaniu z Hiszpanią Smile

MŚ 2010.
Rewelacyjny Urugwaj. Fantastyczna walka z medalistami imprezy. Świetne mecze (choć przegrane) z Niemcami i Holendrami. Po za tym podobały mi się jeszcze mecze: Kamerun 1:2 Dania, Słowacja 3:2 Włochy Smile

Bycie fanem United to nie przyjemność, to zaszczyt
07-08-2011 12:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - Kwas - 06-08-2011, 20:39
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - Adis - 06-08-2011, 21:59
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - Mata - 07-08-2011, 11:56
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - mucha - 07-08-2011, 12:22
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - Lisu - 07-08-2011 12:34
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - Intel - 07-08-2011, 13:52
Re: Przeżyjmy to jeszcze raz - paolo - 07-08-2011, 18:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości