Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 4-0 Aston Villa (29.03.2008)
MU_fan Offline
Member
***

Liczba postów: 213
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #41
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15)
Czaplak napisał(a):Ale walory ofensywne Cary są znacznie lepsze, musisz to zobaczyć...

Tak, ale we wtorek gramy z Romą na wyjeździe i musimy przede wszystkim zachować czyste konto, a chyba przyznasz, że były gracz Bayernu jest znacznie lepszy w destrukcji od byłego zawodnika Spurs. A i tak pozostanie nam 5 ofensywnych graczy.

Czaplak napisał(a):Jak już OH na prawą, nie rób z niego stopera na tak ważny mecz, samobójstwo..

Ok, sorry my mistake, już się po prostu przyzwyczaiłem, iż Brown gra na prawej stronie, tak z rozpędu napisałem.

Czaplak napisał(a):Musiałby być ktoś który będzie czyścił, oni zagrali jeden dobry mecz w środku ze sobą, z Liverpoolem, ale był i Carrick.

Anderson w tym sezonie już nie raz pokazał, że potrafi grać w destrukcji. A tak czy siak obaj będą musieli w końcu razem zagrać i ten pierwszy raz może wypaść na mecz z Romą.

Czaplak napisał(a):4-3-2-1, grywaliśmy tak, będzie dobrze.

Ja preferuje inny system, ale z czegoś takiego też da się zmontować nasze ustawienie.

Kuszczak - Heargeaves, Brown, Vidić, Evra - Anderson, O'Shea (Scholes), - Park, Scholes (Rooney), Ronaldo - Rooney (Tevez)
30-03-2008 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Aston Villa (29.03.2008, 18.15) - MU_fan - 30-03-2008 20:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości