Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Middlesbrough 2-2 Manchester United (06.04.2008)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #35
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30)
No i mała lipa się zrobiła :/ Miało być 8 pkt przewagi nad Arsenalem i 5 nad Chelsea- no niestety nie udało się. Z Boro nigdy nie grało nam się łatwo ale to wcale nas nie usprawiedliwia z dzisiejszego spotkania. Brak Vidy był aż za nadto widoczny- :cry: do tego Rio musiał zejść :/ W tym meczu było dokładnie widać jaki monolit w defensywie tworzą Serb i Anglik. Zawiodłem się na Brownie- po raz któryś pokazał swoją "klasę". Zgadzam się z Czaplakiem, że trzeba dać szansę Pique- należy mu się za postawę w meczach których zagrał.
Nie rozumiem decyzji SAFa co do włączenia do gry Scholesa i Giggsa- Paul grał przez całe spotkanie z Romą więc mógłby zagrać Andi. Giggs w tym sezonie nie zachwyca więc dlaczego grał całe 90 minut?
Ten remis można uznać za szczęśliwy- na pewno nie zasługiwaliśmy na zwycięstwo. Teraz Chelsea siedzi nam na plecach- 3pkt przewagi to nie jest dużo :/ Mam nadzieję że suszarka nie ominęła naszych i nie będzie podobnych meczy w naszym wykonaniu.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-04-2008 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Middlesbrough - Manchester United (06.04.2008, 14.30) - Lukas - 06-04-2008 18:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości