Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Arsenal FC (10.11.2013)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #13
RE: PL: Manchester United 1-0 Arsenal FC (10.11.2013)
Tomassen napisał(a):uważam, że chyba powinien być karny, ale pewności nie mam

Ja za to mam. Ta sytuacja, plus setka Rooneya, plus bramka, plus sytuacja Smallinga - w porównaniu z Arsenalem wygląda to naprawdę nieźle, ale nie przesadzajmy z optymizmem, nie było rewelacji z przodu.Ja dalej jestem zdania, że ze Smallingiem na prawej obronie (tak, wiem, wczoraj nie było innego wyjścia) i Kagawą na lewym skrzydle daleko nie zajedziemy. Oczywiście trzeba pochwalić zespół, bo spiął się, nie pozwolił na nic Arsenalowi i po profesorsku ich wypunktował.

Podobnie jak Silvan uważam, że Jones już jest na najwyższym poziomie. Powinien regularnie grać na środku naszej obrony, nie na defensywnym pomocniku.
Evra słabiutko, bardzo słabiutko, Sagna napierdalał te wrzutki w drugiej połowie jak zaprogramowany, a Patrice zero reakcji. Dalej zostawiał całe skrzydło wolne.

Po tym arcyważnym meczu wracamy do walki, do walki nawet o mistrzostwo. Następnie w lidze gramy z Cardiff na wyjeździe, a później kolejne bardzo ważne spotkanie z Tottenhamem, również na wyjeździe. Robi się coraz ciekawiej Smile A co najważniejsze, MY zaczynamy regularnie wygrywać.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
11-11-2013 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 1-0 Arsenal FC (10.11.2013) - Ruuuuuuuuuud - 11-11-2013 21:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości