Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea FC 3-1 Manchester United (19.01.2014)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #3
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (19.01.2014, 19:00)
Bardzo ciężki mecz, w którym trzeba kalkulować możliwość straty punktów. Chelsea, w moim odczuciu pomimo gównianego stylu zaczyna łapać jakiś tam rytm i zwycięża dzięki indywidualnościom. Wobec plagi kontuzji zdobycie Stamford Bridge byłoby dla mnie pewnym zaskoczeniem, co nie znaczy, że nie wierzę w United, Chelsea nie jest w takiej formie, żeby być murowanym faworytem. Wbrew pozorom, na chwilę obecną różnica między Diabłami, a Smerfami polega na tym, że Londyńczycy grają skuteczniej ze średniakami, ciułając z nimi punkty bardziej konsekwentnie od United. Nie wiem czy Moyes powinien pchać na siłę do składu rekonwalescentów jak Rooney, czy van Persie, o ile pogłoski o powrocie do formy tego drugiego nie są zasłoną dymną. O sytuacji kadrowej w ogóle jest dość cicho, bo Moyes na pewno nie chce odsłaniać kart przed meczem, dlatego ja osobiście nie chcę bawić się w prognozowanie zestawienia pierwszej 11stki, bo pewnie będą niespodzianki. Coś jednak przeczuwam powrót Jonesa (maj hiroł!) i uprzykrzanie przez niego życia Chelsea ze środka pola.

HOLLOW!

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-01-2014 12:28 przez Silvan.)
15-01-2014 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Chelsea FC - Manchester United (19.01.2014, 19:00) - Silvan - 15-01-2014 12:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości