Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Stoke City 2-1 Manchester United (1.02.2014)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #3
RE: PL: Stoke City - Manchester United (1.02.2014, 16:00)
Czekam na jedno info. To będzie nasze największe wzmocnienie i mam ogromną nadzieje, że to się stanie jeszcze w tym sezonie.

Dzisiaj wyjście Smallinga i Jonesa rozumiem, ale dlaczego akurat Smalling grał na prawej obronie to nie mam zielonego pojęcia. Nie dość, że on nie umie w ogóle wyprowadzać piłki to jeszcze jest wyższy -> bardziej przydałby się w środku. Zmiany dziwne, ale najgorsza w tym wszystkim jak zwykle była gra. Statycznie, wolno - to nie są ot tak rzucone epitety, tak jest zawsze, a w ten sposób nikogo nie zaskoczymy. Co gorsza w pierwszej połowie graliśmy więcej długą piłką niż Stoke. Przy takim wietrze, przy takim rywalu, a my graliśmy na chaos. Tego się oglądać nie dało. Wynik zasłużony, kolejne kontuzje, przyjście Maty nic nie zmieniło. Hiszpan dzisiaj prócz asysty nie pokazał nic więcej. Nie wiem czy Valencia nie byłby lepszym wyborem...Kolejny raz Moyes zapisał się w historii. Wrócił Rooney, wrócił Carrick, wrócił RvP, przyszedł Mata, a my dalej bez pomysłu, bez niczego.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
01-02-2014 18:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Stoke City - Manchester United (1.02.2014, 16:00) - Ruuuuuuuuuud - 01-02-2014 18:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości