Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #7
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
Silvan przeczytaj jeszcze raz shouta i pokaż mi gdzie powiedziałem że OBSTAWIŁEM mecz na City? Owszem zastanawiałem się nad tym ale nie postawiłem na to że mecz wygra City tylko że Yaya strzeli bramkę. Na drugi raz czytaj uważniej, a po drugie od tego jest rozum żeby się nim kierować! Piszesz jakby to przez nas United przegrało bo tak zostały zawarte zakłady przez nas?

Co do meczu mimo wszystko ten mecz bardziej mi się podobał w wykonaniu United niż wcześniejsze mecze z ogórkami gdzie punktowaliśmy. Były okresy że to City biegało za piłką a my ja umiejętnie rozgrywaliśmy (szczególnie w pierwszej połowie i do momentu straty drugiej bramki) lecz tylko do okolic 30metra, potem jakby pustka w głowie i czarna dziura, Nie było kompletnie pomysłu na grę. Roo biegał po całym boisku, Welbz też się starał i miał parę świetnych zagrań m.in zgranie klatka do Kudłacza w pierwszej połowie. De Gea znów popisał się obroną klasy światowej. Nie spodziewałem się że wygramy, liczyłem tylko na cud ze uda się ugrać remis bo piłka jest nie przewidywalna.
25-03-2014 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014) - El Polako - 25-03-2014 23:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości