Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #10
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014)
Poza Rooneyem nikt nie stanął na wysokości zadania. Nie chcę się znęcać nad poszczególnymi graczami, bo musiałbym podać co najmniej 9 nazwisk, ale.. Evra to mistrz krycia. Poważnie, z takim kryciem od kilku sezonów to nawet liga polska by go nie przyjęła. Zawsze na radar, zawsze co najmniej kilka kroków od rywala, a jak jest za blisko to sam odejdzie. Wolałbym naprawdę Buttnera. Przynajmniej widać u niego zaangażowanie a nie to co u Evry, który jest jeszcze do tego kapitanem. To jest generalnie dłuższa dyskusja, ale nie wiem czemu rolę kapitanów mają pełnić trzej obrońcy, którzy prawdopodobnie pożegnają się z klubem po tym sezonie. Dać opaskę Roo i przynajmniej nie będzie trzeba się wstydzić, że ten symboliczny lider zespołu odwala kiszkę. Fellaini i Clev kurczaki z uciętymi łbami. Ten pierwszy bezsensownie do tego faulujący. Nie pamiętam, żeby Carrick zaliczył tyle strat do przodu. Jest zapewne zajechany, ogólnie to nie jest jego sezon a dzisiaj odbiło mu się to czkawką. Chociaż trzeba też przyznać, że zaliczył kilka odbiorów. Mata z Welbeckiem także nic nie stworzyli. Ponieważ od Maty więcej się wymaga, to też zbierze więcej krytyki. Kagawa po wejściu też nie za wiele dał. Poza częstszym uruchamianiem Evry co przez moją niekrytą sympatię do Francuza zaliczam na ogromny minus.

Szczerze mówiąc chciałbym zobaczyć dzisiaj informację, że David jest wyrzucony. To jakie rekordy chłopak bije w tym sezonie to jest poezja. Szkoda tylko, że nie te pozytywne. Nie wiem czy wie ile dla nas kibiców znaczą wyniki 0:3 z Liverpoolem, 0:3 z City u siebie. Nie sądzę, bo gość ma tyle z United wspólnego co... zabrakło mi porównania.. niewiele. Te mecze nawet mogły być jedynym pocieszeniem w sezonie a są stemplem do fatalnego sezonu.
26-03-2014 08:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 0-3 Manchester City (25.03.2014) - allfanmu - 26-03-2014 08:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości