Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #118
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy
Totalna beznadzieja. O naszym stylu wiele wypowiadać się nie chcę, bo musiałbym się znowu powtarzać. Zespół wygląda tak jakby zebrała się grupka obcych sobie ludzi. Zespół jest rozciągnięty, środkowi pomocnicy grają bardzo głęboko przez co robi się ogromna dziura między pomocą a atakiem. Nie ma dynamiki, nie ma kreatywności.

"zawodnicy nie umieją podawać, zrobić czystki"
Przypomnę, że Luj czystki już zrobił. Uprzątnął ludzi Fergusona (co imo było błędem), którzy to podobno tak przeszkadzali Moyesowi.

Ostatnio czytałem też wywiad z Hirkiem Wroną. On tam mówił, że problemem w United jest zarząd, burdel w klubie. Jak czytam, że prowadzimy rozmowy z Pepem to zaczynam w to wierzyć. Już pomijając to, że nie znoszę typa i za żadnego geniusza go nie uważam. To tyle się nagadali wszyscy, że następcą Luja będzie Giggs. Gdybyśmy wzięli Hiszpana to byłoby to zaprzeczenie temu co się mówi od dawna, o czym nawet wspominał sam Luj. Solidny kopniak w tyłek Ryana. Poza tym po co nam kolejna opcja tymczasowa? Po co nam trener, który przyjdzie na 3 lata, a potem odejdzie? O ile w ogóle United prowadziło z nim jakieś rozmowy, to myślę, że Pep jest na tyle wygodny, że wybierze City. Klubik naszpikowany gwiazdami, z nieograniczonym budżetem. Zespół z którym nie zdobyć mistrzostwa to jest spora sztuka. Swoją drogą to będzie wielka porażka Pellegriniego. Na każda pozycję ma przynajmniej po dwóch znakomitych grajków, kilku geniuszy, a tak się męczy w tym sezonie.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
24-01-2016 23:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Louis van Gaal i sztab szkoleniowy - Ruuuuuuuuuud - 24-01-2016 23:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości