Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #14
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United
No właśnie, z jednej strony to 352 rozwiązuje problem z Roo, RVP i Mata, ale z drugiej mam takie obawy jak Wy. Jednak jeszcze z trzeciej strony, może jednak to da radę wypalić bez szybkości. Na MŚ w wykonaniu Holendrów mieliśmy takie, a nie inne zestawienie, z szybkim Robbenem. Nie jest jednak powiedziane, że nie da się kreować wielu sytuacji przy bardziej statytycznych zawodnikach. Wszystko wyjdzie w praniu, gdy dojedzie RVP i zmierzymy się z poważniejszymi rywalami.

Poza tym IMO Roo podczas tego sezonu przygotowawczego dojdzie do formy fizycznej, w jakiej nie był od paru dobrych lat. A kiedyś to biegał chłopak nienajgorzej. Przy okazji tego ustawienia zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, a mianowicie zestawienie środkowych obrońców. Ci co wczoraj grali to w zasadzie wszyscy stoperzy jakich mamy, a bez zmian będzie ciężko. I tak zastanawiam się, co kombinuje LVG. Wydaje mi się, że ostatecznie przyjdzie jeden człowiek do centrali i Holender mocno postawi na Keane'a, co bardzo mi się podoba Smile

Coraz mocniej przekonuję się również, że trafi do nas Blind. Tani chłopak będzie, na zmianę akuracik. Strasznie jestem ciekawy, co będzie z takimi ludźmi, jak Young, czy Nani. Teoretycznie nie ma dla nich miejsca w tym ustawieniu i to wpuszczenie ich na napad było takie niby na siłę. Ale wyglądało to nieźle. Mi się wydaje, że mimo wszystko odejdą wobec takiego ustawienia. A szkoda, bo wiecie, że Naniego to chętnie bym zostawił Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-07-2014 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: TOUR 2014 - przedsezonowe mecze United - RedLucas - 24-07-2014 22:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości