Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #13
RE: PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
Co za zajebiste deja vu miałem wczoraj. Straszne to było, naprawdę do dziś nie mogę uwierzyć, że wczoraj grał ten sam zespół, co w USA. Przez cały mecz było tyle długich piłek, ile nie było chyba przez całe tournee. Nie mogłem uwierzyć, że zespół LVG gra tyle długą piłką, właściwie to był jedyny sposób, aby przedostać się w pole karne Swansea. O grze długiej piły na Felle przez ostatnie 15 min nie wspomnę, bo to była wizytówka Moyesa.

Środek pola w ogóle nie brał na siebie gry, Mata nie podchodził do nich odpowiednio blisko przez co graliśmy wszerz boiska, albo do tyłu. Chicha zagubiony, Young z zeszłego sezonu, Januzaj na wahadle to nieporozumienie, ale było trzeba tak zrobić. Herrera to chyba największe rozczarowanie tego meczu. Brawa dla Blacketta, Jonesa i... chyba tyle.

Cóż, nie ma co jeszcze wyciągać daleko idących wniosków. Ciężko mi tylko odpowiedzieć sobie na pytanie, co się stało, że tak potwornie to wyglądało. Wiadomo, że ta gra z Chichą w ostatnich meczach wyglądała blado z przodu, a ten mecz to uwydatnił. Niestety, w tym ustawieniu IMO nie ma kompletnie miejsca dla napastnika o takiej charakterystyce. Chyba, że zagrają obok niego dwie "10", ale za dużo mamy napadziorów, żeby tak grać. Ciężko mi to pisać, ale to jest chyba właśnie ten moment, aby się pożegnać, zyskać trochę hajsu i uzupełnić braki.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-08-2014 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014) - RedLucas - 17-08-2014 11:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości