Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #15
RE: PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014)
No okej, to błąd, ale nie wyolbrzymiajmy tego miary wielbłąda. Po tym jak oddał za szybko tę piłkę, było jeszcze pięciu innych graczy, którzy mogli zatrzymać tę akcję. On ani nie strzelił samobója, ani nie stracił piłki, będąc ostatnim obrońcą. Po prostu zabrakło doświadczenia, i ten brak doświadczenia to naprawdę powód, aby na niego wsiadać i mówić, że był jednym z najsłabszych (bo takich opinii wiele spotkałem)?

Chłopak ma 20 lat, co w przypadku stopera oznacza niemal juniora. I to, że nie stanął przy piłce, 30 s, aby koledzy się ustawili to dla mnie jest mały pikuś. Poza tym facet wygląda na inteligentnego i jestem pewny, że LVG na to go uczulił i więcej takiego błędu nie popełni. Mało tego, pewnie LVG nawet nie musiał mu nic mówić, sam sobie zdawał sprawę, że powinien tak postąpić. Tylko zauważmy, że to był dla niego debiut przed 80 tysiącami ludzi, musiał mu towarzyszyć spory stres, który o sobie dał znać w tym momencie. Chłopak został rzucony na głęboką wodę, a moim zdaniem poradził sobie bardzo dobrze.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-08-2014 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 1-2 Swansea City (16.08.2014) - RedLucas - 17-08-2014 12:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości