Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
COC: MK Dons 4-0 Manchester United (26.08.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #11
RE: COC: MK Dons 4-0 Manchester United (26.08.2014)
Z początku śmiech, potem tylko już ogromne upokorzenie. Mam nadzieję, że ci zawodnicy czują się przynajmniej tak upokorzeni, jak ja. Niczego gorszego w mojej przygodzie z United nie widziałem...

Zaczęło się w sumie nieźle. Żwawo się poruszali nasi zawodnicy, fajna wymienność pozycji, ale to wszystko z czasem kleiło się coraz słabiej, aż wielbłąd Evansa i potem to już nie drgnęło. Co tu dużo pisać, szkoda klawiatury. Dno się urwało i lecimy dalej.

Jeszcze tylko słówko o Wilsonie. Ma chłopak w sobie ten, jak to ja określam "pierwiastek zajebistości". Jak najszybciej żegnać się z Chichą i coraz śmielej stawiać na tego chłopaka. Przy takim poziomie kolegów, nie mając z kim grać, on i tak dwa razy błysnął. Nie mogę się doczekać, aż ten chłopak będzie dostawał coraz to więcej szans. Absolutna perełka!

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
27-08-2014 21:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: COC: MK Dons 4-0 Manchester United (26.08.2014) - RedLucas - 27-08-2014 21:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości