Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #739
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Dopracuję algorytm banowania i będzie spokój. Dopiero upororałem się ze spamerami co napierdalali linki z tymi streami.

I ponawiam moją prośbę - jak ktoś spamuje z poziomu RC czy RL to zapiszcie jego nick i wyślijcie mi na maila/pw żebym mógł w logach znaleźć jego IP, treść wiadomości i dopracować algorytmy :> więc zamiast narzekać to mi pomóżcie :>

Jaroldz napisał(a):Dałoby się jednak jakoś oddzielić forum na Redlogu z tym na Redcafe :?: Wczoraj podczas meczu chociażby nagle pojawiło się sporo osób, które tylko pisały jakieś głupoty, pojawiają się spamerzy reklamujący swoje strony itd. Dodają wpisy w SB, a w tematach na forum nie biorą w ogóle udziału.

Czaty będą połączone. Koniec kropka.

Lasq napisał(a):Kiedyś czat był dostępny od 20 postów Wink Ale fakt, faktem, że przed trollami nie da się obronić inaczej niż szybko ich banując. Nie będzie czatu to bedą pisać na forum. Ale ja też lepiej wspominam czasy kiedy czaty były rozdzielone. Chociaż faktem jest, że kilku osób by nie było na tym forum gdyby nie połączony czat Wink

Szczerze mówiąc nie przypominam sobie, aby było od 20 postów :> może forum pomyliłeś :>? I pierdolenie z tym "było lepiej jak były rozdzielone". W czym Wam to przeszkadza? Że pod czas meczu ludzie włażą i spamują? To przeczytaj co piszę powyżej - dajcie mi ich loginy, abym mógł dopracować algorytmy. Nie siedzę na RC i RL 24h na dobę więc nie widzę wszystkiego.

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
08-12-2011 18:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problemy z zalogowaniem - radzio - 10-02-2008, 23:13
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:38
Re: Ogłoszenia parafialne - Carlito - 04-10-2008, 15:43
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:49
Re: Ogłoszenia parafialne - Jaroldz - 04-10-2008, 20:52
Re: Ogłoszenia parafialne - Tomassen - 04-10-2008, 21:11
Re: Mapa fanów - FA.gas - 04-10-2008, 21:42
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 08-12-2011 18:06
RE: Ogłoszenia parafialne - Cepilek - 30-08-2014, 15:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości