Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #1038
RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
KARTONick napisał(a):Wystarczy znaleźć sponsora w postaci jakiegoś sklepu sportowego. Smile
Gdyby do (sorry, ale szczerze) niszowego forum + tylko do typera (Radzio to rozwinął) przychodzili ot tak sponsorzy, to żylibyśmy w pięknym świecie Smile

RedLucas napisał(a):Jedynie mufc ma naprawdę dobrą publicystykę.
Muszę się przyjrzeć, bo jak sprawdzałem ich poziom (a także częstotliwość, przy czym wiadomo, że jest to strona niusowa), nie dostrzegłem wielkiej różnicy.

Adis napisał(a):Odbiegając trochę (...) był kiedyś pomysł stworzenia takiego serwisu?
Radzio odpowiedział, dodam ze swojej strony.
Może i był pomysł w głowie Radzia czy innych (gdy mnie jeszcze w RL nie było), ale mi się nigdy w to nie chciało pakować. Nigdy nie rajcowało mnie tłumaczenie wciąż tych samych (Rooney/Ferdinand/Neville ostrzega/dziękuje/chwali Liverpool/Manchester/Rooneya, który jest [nie]zadowolony/szczęśliwy/podekscytowany perspektywą....) tekstów z angielskiego na polski, uważałem to za stratę czasu zarówno dla mnie, jak i większości ekipy stworzonej w moim odczuciu do wyższych celów Wink. Myślałem ponadto, że stalibyśmy się tylko kolejną słabszą lub lepszą, ale kopią DP czy MS.

sebos_krk napisał(a):Wielokrotnie widziałem jak gorąca dyskusja toczyła się w komentarzach, a nie na RC.
Wielokrotnie widziałem też sytuację odwrotną Wink

Intel napisał(a):(bo po Michale można się spodziewać, że publikowane przezeń informacje nie będą raczej pustymi spekulacjami nastawionymi wyłącznie na popularność)
Ja się nie chcę (broń Boże!) wtrącać Michałowi, ani doradzać, ani sugerować. Ale takie coś (na jakiejkolwiek stronie, nie mówię tu konkretnie o diably.com) można wrzucać do działu "fantastyka" niewyeksponowanego gdzieś z boku Tongue

Adis napisał(a):Problem jest taki, że łatwiej jest coś stworzyć od zera niż reanimować trupa.
+1

Gdzie jest Groszek?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-08-2013 12:18 przez Kosma.)
29-08-2013 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problemy z zalogowaniem - radzio - 10-02-2008, 23:13
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:38
Re: Ogłoszenia parafialne - Carlito - 04-10-2008, 15:43
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:49
Re: Ogłoszenia parafialne - Jaroldz - 04-10-2008, 20:52
Re: Ogłoszenia parafialne - Tomassen - 04-10-2008, 21:11
Re: Mapa fanów - FA.gas - 04-10-2008, 21:42
RE: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - Kosma - 29-08-2013 12:11
RE: Ogłoszenia parafialne - Cepilek - 30-08-2014, 15:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości