Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redcafe.pl - oceny, sugestie, propozycje
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #465
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje
Intel napisał(a):Czy tylko ja mam problem z wyszukiwarką, która co drugi raz nie działa? Bo wyświetla mi się komunikat "Przepraszamy, ale nie możesz teraz użyć wyszukiwarki. Spróbuj ponownie za kilka minut" gdy próbuje jej użyć.

Hmm, może ustawiłem zbyt mały limit wyszukiwań w danym czasie. (btw... czemu dopiero teraz słyszę o tym problemie Big Grin?)

Co do typera: ee co to komu przeszkadza skoro i ostatni post był w grudniu na ten temat, a tak to wszystko skrypt robi (którym opiekuje się Lucas :*)

Co do piłkarzyków: sprawa będzie miała się podobnie - też zostanie napisany skrypt więc zniknie spora liczba postów z tego podforum.

Może uda mi się napisać własny, jakiś prosty system do ignorowania tematów, ale niczego nie obiecuję bo tak jak mówiłem - jest to choleeeernie upierdliwe (bez powodu jeszcze nikt czegoś takiego nie napisał, a na świecie są setki, jeśli nie tysiące programistów, którzy klepią takie mody i udoskonalają phpbb). A ja mam wystarczająco dużo rzeczy na główce ;-). No ale w najgorszym wypadku, zawsze mogę zmienić silnik forum, który ma albo wbudowaną taką funkcję, albo wtyczki do obsługi ignorowania tematów/for. Jednak w tej chwili nie jest to priorytet bo są ważniejsze rzeczy do naprawy na forum.

Tak więc spokojnie, wyjdziemy z tego małego kryzysu Big Grin

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
11-02-2009 19:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Problemy z zalogowaniem - radzio - 10-02-2008, 23:13
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:38
Re: Ogłoszenia parafialne - Carlito - 04-10-2008, 15:43
Re: Ogłoszenia parafialne - ARTi - 04-10-2008, 15:49
Re: Ogłoszenia parafialne - Jaroldz - 04-10-2008, 20:52
Re: Ogłoszenia parafialne - Tomassen - 04-10-2008, 21:11
Re: Mapa fanów - FA.gas - 04-10-2008, 21:42
Re: RedCafe.pl - ocena, sugestie, propozycje - radzio - 11-02-2009 19:30
RE: Ogłoszenia parafialne - Cepilek - 30-08-2014, 15:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości