Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester City 1-0 Manchester United (02.11.2014)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #16
RE: PL: Manchester City 1-0 Manchester United (02.11.2014)
MVP dla Smoły. Nie mam kurwa słów, jak można tak położyć taki mecz swojemu zespołowi... Już po tej pierwszej idiotycznej kartce wiedziałem, że to musi się skończyć tragedią, ale miałem nadzieję, że nie tak szybko... Teraz pozostaje tylko gdybanie, co by było jakbyśmy grali w 11. Różowo być nie musiało, ale MOGŁO.

O grze w 11 mało co można powiedzieć, bo długo się nie raczyliśmy. Wiadomo tylko tyle, że City stworzyło sobie dwie setki, a my mieliśmy jedną bardzo dobrą okazję Januzaja. Mówicie, że już od początku byliśmy słabsi, ale ja jestem niemal pewny, że plan na mecz był taki, żeby dać się wyszumieć City, a dopiero potem coraz odważniej ruszyć do przodu, kiedy rywale będą mieć mniej sił. A jak widać z każdą minutą mieli ich mniej, bo grali w tygodniu w Pucharze Ligi.

Cały ten plan poszedł się jednak ruchać i trzeba powiedzieć, że grając w 10 nie było naprawdę źle. Za Moyesiego bałbym się wówczas pokaźnego wpierdolu, a my mieliśmy nawet swoje okazję na tę jedną bramkę. Niestety, nie udało się. Trzeba skończyć frajerzyć i zacząć zbierać punkty, bo zaraz naprawdę zacznie się robić za późno.

No i jeszcze jedna rzecz, odejdźmy od tego 4231! Nie rozumiem, czemu LVG uwziął się na to ustawienie. A jak się już uwziął, to na chuj wyrzucał Naniego?! Kiedy my teraz mamy dwóch skrzydłowych, z czego jeden dużo lepiej czuję się w środku, niż przy linii. Co złego jest w tym diamencie? IMO własnie w tym ustawieniu wyglądaliśmy najlepiej i jego należy się trzymać. Bo jedyny potencjalny worldclass na skrzydło, lepiej czuje się w środku pola.

Co do grajków. DDG, ogromna klasa! W chwili obecnej to jest najwyższa, światowa klasa. Carrick! Szczerze powiem, że bałem się katastrofy, ale Michael zagrał, jakby był w swojej dobrej formie. Jeśli tylko się da, obowiązkowo od next meczu za Blinda. Kolejny dobry mecz Fellsa. Strasznie mnie ciekawi, czy ostatecznie jeszcze wygra swoją karierę na OT.

Największe słowa krytyki ponownie w stronę ADM. Nie katujmy już siebie i jego na tym skrzydle. Rojo po raz kolejny bardzo słaby. Jeszcze, jak graliśmy w 11 był najsłabszy z defensywy. Reszta lepiej, lub gorzej, ale znośnie. RVP mało więcej mógł zrobić, Roo i tak lepszy, niż Mata, a Blind naprawdę nie wygląda tak źle. Nieźle rozpoczynał akcję. Wydaje mi się, że co prawda ma mało przechwytów i nie za dobrze jeszcze się ustawia, ale IMO jest naprawdę okej.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
02-11-2014 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester City 1-0 Manchester United (02.11.2014) - RedLucas - 02-11-2014 18:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości