Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-1 Leicester City (31.01.2015)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #4
RE: PL: Manchester United 3-1 Leicester City (31.01.2015)
Gra wyglądała lepiej (w pierwszej połowie, bo oszczędzanie sił na Cambridge w 2giej zostawię bez komentarza) gdy na skrzydła schodzili Angel i Adnan (niezły mecz, ale tylko gdy właśnie schodził do skrzydła) a wyżej podchodził Rooney. Tylko, że była to broń obosieczna, zostawała taka dziura w środku, że nawet Leicester kilkoma podaniami przedostawało się pod nasze pole karne. Ja bym natomiast pochwalił jeszcze Falcao i nie był taki surowy co do Shawa. Fizycznie wyglądał znacznie lepiej od ostatnich spotkań i samo to, że podchodził pod pole karne już widzę jako poprawę. Tak, wiem, niewiele mi pewnie trzeba, ale robił to dosyć często, w stosunkowo niezłym tempie i widać, że fizycznie jest coraz lepszy. Z syndromem Valencii trzeba oczywiście coś zrobić, ale to już jest głowa.

Fajnie, że kolejne 3 punkty wpadły chociaż po raz któryś możemy pisać, że z taką grą w kolejnym meczu będzie trudniej. West Ham na wyjeździe może nam się odbić czkawką w takim ustawieniu i taką dyspozycją kluczowych wydawało by się graczy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2015 13:01 przez allfanmu.)
01-02-2015 11:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 3-1 Leicester City (31.01.2015) - allfanmu - 01-02-2015 11:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości