Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 0-1 West Bromwich Albion (2.05.2015)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #9
RE: PL: Manchester United 0-1 West Bromwich Albion (2.05.2015)
Under napisał(a):Tym czasem bardzo prosta recepta na te problemy była pod ręką. Di Maria. Gdyby on zagrał na dyszce, obsługiwałby RvP/Roo podaniami i na pewno byłby ciekawą opcją na WBA.
Di Maria po wejściu na boisku w drugiej połowie pokazał jak ciekawą jest opcją...
Zadziwiające jest dla mnie to, że chcesz w składzie Di Marię, który kiedy by nie wszedł to i tak grał słabo. Tak krytykowany przez Ciebie Young, mimo iż gra "tylko" solidnie to daje zespołowi kilkukrotnie razy więcej niż Argentyńczyk, który jedynie co pokazuje na boisku to niedokładnie dośrodkowania. Tutaj mamy kolejny przykład na podwójne standardy w Twoich ocenach. Valencia, Young czy Cleverley po takim występie jak ten Di Marii, byliby mieszani z błotem. Z kolei Argentyńczyka mimo fatalnych występów nadal chcesz widzieć w pierwszym składzie.

Jeśli chodzi o samo spotkanie to ciężko coś sensownego napisać. Przez ponad 80% czasu byliśmy przy piłce, lecz niewiele z tego wynikało. Rywale postawili autobus, a myśmy nie byli w stanie wymyślić niczego co mogłoby ich zaskoczyć. W tym spotkaniu zespołowi nie pomógł także van Gaal. Holender nie dość, że nie ma planu B to jeszcze przeprowadza fatalne zmiany. Ja rozumiem, że LVG bał się wyjście Youngiem w obronie i Di Marią przed nim, ale skoro już w drugiej połowie chciał to zrobić to należało Blinda przesunąć na jego nominalną pozycję. Ale nie, po co... lepiej grać słabiutkim Fellainim na szpicy i jeszcze gorszym Rooney'em w pomocy! Dawno nie widziałem tak kiepskich pomysłów... A już wpuszczenie Falcao, w momencie gdy nie byliśmy sobie w stanie stworzyć żadnej klarownej sytuacji było czymś fenomenalnym.

Mam nadzieję, że Afro w kolejnym meczu usiądzie na ławce rezerwowych. W ostatnich dwóch spotkaniach Belg był praktycznie bezproduktywny. Widać, że po tych kilku naszych dobrych spotkaniach rywale nas rozpracowali i Fellaini nie stanowi dla nich żadnego zagrożenia. Prawda jest tak, i to wiadomo już od dziś, że jeśli chcemy coś zwojować w Anglii, a przede wszystkim w Europie to nie możemy grać takim zawodnikiem jak Belg na "10". Rooney też by mógł w końcu usiąść na ławce... od kilku spotkań Wayne gra co najwyżej przeciętnie, a w II linii wygląda fatalnie. van Persie w I połowie pokazał jak powinien grać osamotniony napastnik. I choć Robin nie wykorzystał karnego, to ciężko Holendra nie pochwalić. McNair kolejny raz pokazał, że należy trzymać go z dala od pierwszego składu. Bardzo głupi sfaulował Fletchera... co było po faulu każdy widział.

Nasza sytuacja staje się coraz trudniejsza. O drugim i trzecim miejscu możemy już zapomnieć. Naszym zadaniem obecnie jest obrona miejsca w top 4 i tylko o to powinniśmy się martwić. Na więcej nas w tym sezonie nie stać. Przed nami trzy, bardzo trudne spotkania. Crystal Palace i Hull na wyjeździe - dwa dobre zespoły, które u siebie są bardzo groźne i o komplet punktów na ich stadionach będzie trudno. Na Old Trafford gramy a Arsenalem, który ostatnio jest w bardzo dobrej formie i tutaj również ciężko będzie o komplet punktów.
Jeśli dalej będziemy tak przewidywalni jak w ostatnich trzech spotkaniach, to może się skończyć bardzo źle...
Pocieszają mnie jednak dwa sprawy. Po pierwsze, przy ostatnim bardzo trudnym terminarzu poradziliśmy sobie bardzo dobrze. A po drugie, nasz główny rywal o 4 miejsce - Liverpool, również nie ma lekko. Najpierw wyjazd na Stamford Brigde, potem u siebie Crystal Palace i na koniec wyjazd do Stoke.

Za tydzień chciałbym widzieć taki skład:
DDG - Valencia Smalling Jones Rojo/Blind - Herrera Carrick/Blind - Januzaj Mata Young - van Pesie

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-05-2015 00:36 przez Foster.)
03-05-2015 18:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 0-1 West Bromwich Albion (2.05.2015) - Foster - 03-05-2015 18:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości