Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015)
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #19
RE: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015)
^Nie wiem po co ten kosmita wchodzi ze mną w polemikę, skoro twierdzi, że mnie ignoruje Big Grin . W ramach tego ignorowania powiem tylko, że analizować statystyk nie umiesz i się na tym nie znasz. A w takim razie nie powinieneś tego robić.

Cytat:Matko, jaki Ty jesteś niereformowalny, żeby nie napisać inaczej... ale wytłumaczę. Tak, Rooney grał słabo i tak powinien grać ktoś inny. Ale nie napisałem, że "Jasne, gdyby nie Roo to byśmy łyknęli Arsenal albo i City. Everton byśmy rozbili" I dal Twojej wiadomości, City łyknęliśmy, ale być może tego nie wiesz.
Chodziło o miejsca w tabeli, ale nieważne.

Cytat:Nagle Ci statystyki zaczęły przeszkadzać?
Statystyki trzeba po prostu umieć przedstawić. Rzucone tak sobie, jak ta o golach od marca jest po prostu głupia.

I tak, Rooney zaliczył nieudany sezon. Bo trener klubu jest skończonym idiotą i długo kisił na ławce Herrerę w zamian próbując mieścić w składzie trzech napastników. Ten trener nie umie wykorzystać takiego grajka jak Di Maria w życiowej formie(która dzięki geniuszowi już uleciała). Najpierw środek pomocy, potem defensywna pomoc a potem szpica z Fellsem na "10". Wielu tych sytuacji strzeleckich Roo nie miewał.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
27-05-2015 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Hull City 0-0 Manchester United (24.05.2015) - Under - 27-05-2015 15:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości