Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (07.11.2015)
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #8
RE: PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (07.11.2015)
Jestem dość zadowolony po tym meczu. West Brom od początku był dobrze poukładany w obronie i w ogóle w grze defensywnej. Pulis znowu zrobił dobrą robotę z tą drużyną i nie ma się co nastawiać na fajerwerki w starciach z jego ekipami. Szczególnie Evans, po odejściu z United fajnie trzyma im obronę i zasługuje na uznanie, kto by przypuszczał, że po odejściu postanowi wreszcie omijać kontuzje. Inaczej wyobrażałem sobie nasz środek w tym meczu, ale przeciwko stylowi jaki prezentował West Brom wyglądało to całkiem przyzwoicie. Uważam, że Schweinsteiger wykonał wczoraj kapitalną robotę w środku pola. Jak na takiego dziadka, ma sporo krzepy Wink Dla mnie to taki trochę cichy bohater tego meczu, dzielił i rządził w środku pola. Rooney wczoraj też zagrał przyzwoicie, poprawił największe błędy jak przyjęcie, szybkość reakcji i szukanie gry bez piłki. Przytaczanie tego jest trochę komiczne, jeśli bierzemy pod uwagę zawodnika o takiej renomie, zarobkach i aspirującego podobno do miana "world class", no ale wiemy jak było. Poza tym cisnąłem go trochę ostatnio, to niech ma, a co! Jednak największe pochwały oczywiście dla Lingarda, chłopak chwycił mocno szasnę obiema rękami i nie wygląda na to, żeby zwalniał tempo. Świetnie, że wychowanek przebił się do 1szego składu i ma taki wpływ na grę zespołu. Depay szybko murawy nie powącha, ciekawe, czy w ogóle byśmy go kupili, gdyby Jessie nie doznał poważnej kontuzji w zeszłym sezonie i miał już ugruntowaną pozycję? Świetny mecz noi pierwszy gol United w lidze zza karnego, będziemy mieli z niego dużo pociechy. Fajnie, że tym razem udajemy się na przerwę międzynarodową w dobrych nastrojach. Oby tylko wszyscy wrócili cali i zdrowi.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2015 13:33 przez Silvan.)
08-11-2015 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (07.11.2015) - Silvan - 08-11-2015 13:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości