Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (07.11.2015)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #9
RE: PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (07.11.2015)
Kolejny mecz w którym rywal postanowił zamurować bramkę. Udało nam się wcisnąć gola zaraz po przerwie, ale nasza gra nie porywała. Cieszy na pewno to, że Rooney po cofnięciu trochę do tyłu odżył, gra zdecydowanie lepiej. Natomiast w tych ostatnich spotkaniach potwierdza się to, że to nie osoba napastnika była/jest problemem w naszym zespole. Przesunęliśmy na szpicę Martiala i od tego czasu Francuz przygasł, długimi momentami jest KOMPLETNIE niewidoczny. Wczoraj tak naprawdę oddał tylko ten jeden celny strzał i w końcówce wykorzystał swoją szybkość. Swoją drogą wczoraj miałem wrażenie, że Martial wyglądał na lekko zajechanego. Może to złudzenie, ale nie widziałem w nim tego błysku.
Najlepszym komentarzem do naszej gry jest sytuacja przy pierwszej bramce. Anthony zszedł do skrzydła, a w polu karnym był jedynie Rooney gdzieś na 14-15 metrze. Nie ma wejść z głębi pola, nie ma elementu zaskoczenia - no to można powtarzać do znudzenia. Zdumiewa mnie taka gra, szczególnie przeciwko zespołom, które bronią się 11 zawodnikami. Na szczęście to dośrodkowanie rozpaczy skończyło się bramką.

Jest lepiej, cieszy kolejne czyste konto, ale w dalszym ciągu czekam na coś ciekawszego w ofensywie.

PS: Lingard, I love you Heart

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
08-11-2015 14:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: PL: Manchester United 2-0 West Bromwich Albion (07.11.2015) - Ruuuuuuuuuud - 08-11-2015 14:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości