Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Evertonem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 5.00% 1 5.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 70.00% 14 70.00%
Fabio da Silva 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Danny Welbeck 10.00% 2 10.00%
Federico Macheda 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 15.00% 3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Griever Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #34
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
M.T. napisał(a):Człowieku bez nerw bo widze że zaczynasz nadużywać przekleństw. Chodziło mi o to że SAF nigdy nie powiedział czegoś w stylu "Zdobędziemy The Treble (czy inne Quintuple)" tylko że Manchester United jest w stanie, bo nie można zaprzeczyć że nie jest Big Grin To wszystko nakręcają media i tyle Smile
No to jest moja mała wada, że nadużywam przekleństw..
Zdenerwowal mnie tylko pan, ktorego nazwalem jebnietym, ale co za dziwota, skoro prowokuje to chyba spodziewa się reakcji.

To jest właśnie puenta mojego posta - nakręcają media.

Ferguson twierdzi, że ma najlepszy skład w historii MU. Co chwile mówi o Potrójnej Koronie. Jak to ze sobą powiązać ? A jako kibic mam prawo być niezadowolony. Nie twierdzę, że DOSŁOWNIE czytałem jakiegoś newsa, w którym Ferguson stwierdził "Zdobędziemy Potrójną Koronę", ale też nie neguję tego. Nie pamiętam wszystkich newsów, nie przytoczę, ani broń boże nie będę szukał, bo komuś się zachciało.

Moje oczekiwania wyrobiły wszystkie newsy, w których były informacje o naszych celach (i wątek Potrójnej Korony był poruszany bardzo często. Mówiono też o 6 pucharach). To zdanie jest najodpowiedniejsze.

Najciekawsze jest to, że pełno tu ludzi, którzy przyczepią się do wybranego fragmentu i poprzez odmienność zdań/informacji/poglądów + (obowiązkowo) patrząc na staż na forum (najczęściej na podstawie licznika postów, bo kto by prowokował np. Radzia?) próbują zgnoić jakiegoś forumowicza. To nie ja jestem w tym przypadku problemowy. Rozumiem, że dyskutujemy na temat meczu z Evertonem?
19-04-2009 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009) - Griever - 19-04-2009 22:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości