Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Evertonem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 5.00% 1 5.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 70.00% 14 70.00%
Fabio da Silva 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Danny Welbeck 10.00% 2 10.00%
Federico Macheda 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 15.00% 3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Griever Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #37
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
michal85 napisał(a):
Cytat:Musisz wziąć pod uwagę, że optymalnie gramy 3 napastnikami, z których 2 jest ustawionych na skrzydle, choć i tak schodzą do środka. Dowodem na to jest choćby Rooney grający bardzo często na lewym skrzydle, czy też Welbeck, który dzisiaj na prawym zagrał. O Ronaldo wspominać nie muszę.
Nieprawda. Nominalnie gramy jednym wysuniętym napastnikiem i o dziwo jest nim Rooney oraz trzema zawodnikami ustawionymi za nim (coś ala 4231).
Tak było w okresie, w którym Berbatov był niedyspozycyjny. Berbatov wysuniety, Rooney z lewej schodzacy do srodka, Ronaldo z prawej schodzacy do srodka.

Cytat:nie jaram się byle gównem
"byle gowno" to jest pojecie względne. Dla mnie byle gówno to był Twój poprzedni post, który w przeciwieństwie do tego wyżej, nic nie wnosił do dyskusji, a tylko prowokował. Dla Ciebie ten post to pewnie było mistrzostwo riposty. I każdy z nas ma swoją rację.
Cytat:Ja nigdy nie spotkałem się z tekstem sir Alexa "zgarniamy wszystko w tym roku". Tak jak zauważyli inni, raczej tonował nastroje i twierdził że dadzą z siebie wszystko, ale to bardzo trudne zadanie.
A ja się spotkałem z takimi tekstami. I wierz mi, że udowodniłbym to, gdyby nie fakt, że newsów jest wpizdu i nie zamierzam przeglądać wszystkich w archiwum, żeby udowodnić swoją rację. A zwłaszcza jak ktoś nie wdaje się w polemikę, tylko dosłownie KAŻE sobie to udowodnić.
Cytat:Tak jak zauważyli inni, raczej tonował nastroje i twierdził że dadzą z siebie wszystko, ale to bardzo trudne zadanie.
Tak, z tym też się spotkałem. Zaraz po meczu z Liverpoolem na Old Trafford.

Cytat:A jednak młode Diabły podniosły rękawicę i walczyły jak równy z równym.
Para stoperów - podstawowy skład.
Skrzydłowi - młodzi, przy czym Park i Rafael używani w systemie rotacyjnym, a ten drugi nawet z Arsenalem wymiatał, gdy wszyscy zawodzili. Welbeck - porażka na skrzydle. Fabio - jak już wspomniałem - ponoć lepszy niż Rafael. Anderson - zmiennik świetnego Scholesa, drugi na tę pozycję. Tevez - podstawowy gracz rotacyjnego systemu. Gibson - faktycznie, młody, niedoświadczony, nieograny w pierwszym składzie. Macheda - młody, niedoświadczony, nieograny, ale za to ponoć ogromny talent, przy którym wszyscy rozpisują się nie mogąc sie nim nacieszyć.

Jeśli bierzemy pod uwagę fakt, że nasi zawodnicy są mało doświadczeni w porównaniu do graczy Evertonu - ok, dali rade. Ale to nasi zawodnicy kosztują parenaście milionów funtów (Anderson), mają aspiracje do drużyn narodowych (Foster, a nawet o Machedzie fani się rozpisywali, że powinien grać w reprezentacji Włoch...), określani są mianem wielkich talentów. To chyba dość solidny argument, żeby spodziewać się więcej?
Według Ciebie dali radę, ja oczekiwałem więcej. Choćby płynności w grze, a nie chaosu. Jedynym logicznym wytłumaczeniem dla mnie w tym przypadku jest fakt, że młodzi nie są jeszcze zgrani ze sobą. W MU zapanował trend wybijania piłki z pola karnego wprost pod nogi rywali. I dzisiaj było nie inaczej.
Jeśli dyskutujemy o grze, a nie o wyniku, to ja jestem rozczarowany. To, ze wyszli na zero z tyłu świadczy tylko o dobrej grze naszych stoperów, gdyby taką bramkę stracili, albo i dwie, to prawdopodobnie nie dyskutowalibyśmy w ogóle na ten temat. Oceniam grę - była chaotyczna, mało celnych podań, żadnej groźnej akcji.
Karny mógł być - zmieniłby tylko wynik, nie grę i moją ocenę.
19-04-2009 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009) - Griever - 19-04-2009 23:13

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości