Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Evertonem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 5.00% 1 5.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 70.00% 14 70.00%
Fabio da Silva 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Danny Welbeck 10.00% 2 10.00%
Federico Macheda 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 15.00% 3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Griever Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #40
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Cytat:Może i newsów jest w pizdu, ale to znaczy tylko że łatwo je znaleźć.
Całkiem logiczne zdanie, tylko że nie ma się nijak do mojej wypowiedzi. Skoro źle zrozumiałeś, to napiszę inaczej - Wszystkich newsów jest w pizdu, więc nie zamierzam ich wertować, żeby znaleźć takie, które udowodnią taką błahą rzecz! To jest jakaś paranoja, bo dyskutujesz ze mną o najmniej znaczącym wątku. Kurwa, udowodniłbym Ci to, gdybym chociaż źródła, z których korzystam ograniczył do 2 lub gdyby newsy te były w miarę świeże, a nie że teraz to każdy studzi zapędy.
Skoro jesteśmy przy studzeniu zapędów, to znam tego Twojego newsa. Czytałem go na którejś z polskich stron zaraz po meczu z Liverpoolem. Naprawdę mam co robić ze swoim czasem, więc nie przeglądam wnikliwie źródła w poszukiwaniu daty ukazania się newsa. Także nie musisz mi udowadniać, że Ferguson studzi zapędy, bo nigdy nie zaprzeczyłem, że tak było. Zaznaczałem tylko przez cały czas, że ja czytałem takie, gdzie mówił o tym, że Potrójna Korona jest w naszym zasięgu i jest celem na ten rok. "CELEM", "W NASZYM ZASIĘGU". Prrrrroszę kurwa. Tu masz sprecyzowane zdanie co do słowa.

Poza tym przyjrzyj się jeszcze raz mojej wypowiedzi:
Cytat:Sir Fergusonie, apeluję do Pana, Sir. Proszę nie skupiać się na głoszeniu o tym na co stać Pański zespół, proszę także o umiar w Pańskim idealizmie, kiedy ujawnia Pan swoje ambicje, proszę także Pańską hipokryzję, ażeby nie przejawiała się już nigdy więcej w Pańskich wypowiedziach pod adresem don Beniteza, w których zarzuca Pan mu lekceważenie przeciwnika, kiedy sam Pan biorąc pod uwagę swoje ambicje wywalczenia potrójnej korony (w skład w której wchodzi FA Cup) wystawia rezerwowy skład przeciwko szóstej drużynie Premier League z menadżerem, który zostaje powoli naznaczany jako Pański następca, drużynie, którą sam Pan określił mianem "głodnej sukcesu". Kolejny przejaw hipokryzji... lub niezdecydowania (jak Pan woli w tym przypadku).
Czy to Ci nie wygląda na groteskę ? Delikatny sarkazm ? Ironię ?

Bo kurwa ile lat nie siedzę na forach internetowych to udało mi się zaobserwować przede wszystkim jedną rzecz - jakąś odmianę ksenofobii. Tak naprawdę nie lubicie nowych użytkowników. Oni służą do stwarzania okazji stałym forumowiczom na zaprezentowanie swoich umiejętności aroganckiego gnojenia ludzi za pomocą ironii itd.
Szufladkujecie ludzi na podstawie stażu na forum. Tworzycie portal społecznościowy, zacieśniacie relacje między sobą i okazujecie brak szacunku 'nowym' (ciężko mówić mi samemu o sobie jako 'nowy'). Jeden mi KAŻE sobie udowodnić, drugi ironizuje na mój temat. A ja sobie tego kurwa nie życzę. Tu masz odpowiedź dlaczego "jaram" się takimi postami jak ten na samej górze strony 3. Bo dziwne jest to, że kiedy "wyskakuję tutaj z ryzykowną tezą", której nikt nie potrafi odróżnić od subiektywnej opinii, od razu rozpoczyna się atak. Natomiast na redlogu, kiedy ktoś napisze artykuł ze swoją subiektywną opinią to odpowiedzi dostaje na wzór takiej: "ja mam nieco inne spojrzenie Smile bo popatrz (blablabla)". A ja jaką dostaję odpowiedz ? Kurwa, ludzie. Nauczcie się trochę tolerancji dla odmiennych spojrzeń. Chyba po to jest forum, żeby dyskutować na jakiś temat, a nie kurwa że wszyscy tutaj jak roboty mają takie samo zdanie, myślą identycznie i w postach jarają się nawzajem swoimi wypowiedziami ?

Wracam do dyskusji

Cytat:Jeśli spodziewałeś się super poukładanej gry od takiego składu to masz wygórowane żądania.
Heh, jak mówię o Sir Alexie, który wysoko stawia sobie poprzeczkę, to zdania brzmią tak: "nie ma nic złego w byciu ambitnym, należy stawiać sobie wysokie cele". A kiedy ja stawiam poprzeczkę wysoko, to to już są wygórowane żądania.
Spójrz jeszcze raz na skład. Fabio i Gibbo to jedyni gracze, którzy nie ocierają się o pierwszy skład. Przy czym tego pierwszego wyeliminowała kontuzja. Ewentualnie do tej dwójki można dorzucić Welbecka, który rzadko gra oraz Machedę, który dopiero zaczyna wchodzić na końcówki. Ale Welbeck to nasz wielki, wychwalany talent. Zagrożenie stworzył raz - strzał tuż zza pola karnego nad poprzeczką. I może faktycznie to było największe zagrożenie jakie stworzyło United. Jeśli ktoś jest wychwalany w Manchesterze United i właściwie ociera się powoli o pierwszy skład, to taki zawodnik powinien być graczem na miarę takiego Evertonu. Ale Welbeck niczego wielkiego nie pokazał. A mówiąc, że Welbeck w tym meczu to porażka, po raz kolejny źle mnie przeczytano. Welbeck na skrzydle to porażka.
Macheda ? Docherty stwierdził, że już jest lepszy od Berbatova. To chyba mogłem się po nim spodziewać więcej ? Atak nie istniał. Nie zagrozili w żaden szczególny sposób.
I tak, oczekuję od nich płynności w grze. To jest Manchester United. Nasi rezerwowi nie są kalekami, wielu z nich trenuje wraz z pierwszym składem, znają swoje role na boisku. A nawet taki Anderson, który jest zmiennikiem Scholesa, nie oprócz walki o piłkę, nie potrafi uruchomić żadnego z napastników.
Park ? Zgadzam się, nic nie pokazał.

Cytat:Wiem, że to trudne do przyjęcia, ale Rooney nawet grając z Berbatovem jest przeważnie (pomijam pojedyncze mecze, w których Fergie kombinuje z ustawieniem) najbardziej wysuniętym naszym zawodnikiem. Za nimi gra trójka innych, ofensywnych grajków (przeważnie w tym sezonie byli to Berba, Park oraz Ronaldo). Jeśli nie wierzysz to przeanalizuj sobie grafiki na The Guardian.
No powiem Ci, że bardzo trudne do przyjęcia. Oceń, kto lepiej rozgrywa akcje.. Rooney czy Berba? Chyba sama odpowiedź na to pytania powinna pokazywać jak jest w rzeczywistości. Ale spoko, przeanalizuję te grafiki i zobaczymy. Aha - od Parka to już częściej Giggs występował.

Cytat:Jeśli nie wierzysz to przeanalizuj sobie grafiki na The Guardian.
Mógłbyś podać bezpośredniego linka?


e:

Cytat:Przeciwnikiem nie byli trzecioligowcy
Hmm.. a więc tak cenisz naszych zmienników? To są zmiennicy Manchesteru United, powinni być na poziomie takiego Evertonu co najmniej. Wynik wskazuje, że są, choć gdyby nie Vidic i Ferdinand to z tyłu nie byłoby zera zapewne. Poza tym gra rozczarowała. Taka jest moja opinia.
20-04-2009 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009) - Griever - 20-04-2009 12:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości