Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Evertonem?
Ankieta jest zamknięta.
Ben Foster 5.00% 1 5.00%
Rafael da Silva 0% 0 0%
Rio Ferdinand 0% 0 0%
Nemanja Vidic 70.00% 14 70.00%
Fabio da Silva 0% 0 0%
Park Ji Sung 0% 0 0%
Darron Gibson 0% 0 0%
Anderson 0% 0 0%
Danny Welbeck 10.00% 2 10.00%
Federico Macheda 0% 0 0%
Carlos Tevez 0% 0 0%
Paul Scholes 0% 0 0%
Patrice Evra 0% 0 0%
Dimitar Berbatov 15.00% 3 15.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Griever Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #42
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009)
Cytat:No, powinniśmy mieć rezerwy, które zmiatają 6 drużynę Premiership z boiska a pierwszy skład walczy tylko w prestiżowych meczach.
Widzisz czarne albo białe w tym przypadku. Nic nie wspomniałem o zmiataniu, natomiast wspomniałem o równej walce, a nie chaotycznej kopaninie i radości z zera z tyłu.

Cytat:rzucasz się z pretensjami o byle gówno.
Musisz mieć bardzo wąskie horyzonty myślowe, skoro nadajesz sytuacjom jedno, swoje znaczenie i nie potrafisz zaakceptować odmiennego. Twoje znaczenie nie jest uniwersalne, to jest tylko Twoje znaczenie. Mamy dwie różne mapy świata. Mnie wkurwia brak szacunku, Ciebie może wkurwiać odmienność zdania (przykładowo). Dla Ciebie coś jest byle gównem, nie wiem, może lubisz jak ktoś nie okazuje Ci szacunku i Cię prowokuje, dla mnie byle gównem jest coś innego. I kto ma rację ? Myślę, że obaj.

Cytat:No, wyglądało strasznie groteskowo. Ciężko póki co zauważyć kiedy używasz ironii i delikatnego sarkazmu, bo jesteś na forum nowy i niespecjalnie wiem cokolwiek o tobie, poza tym że masz irytujący styl bycia na forum i rzucasz się z pretensjami o byle gówno.
No to rozważ sobie ciąg przyczynowo-skutkowy. Pierwszy post był neutralny. Każdy następny był reakcją. Jeśli jestem irytujący dla Ciebie to tylko dlatego, że wcześniej zostałem przez kogoś poirytowany i reaguję na to, co się do mnie pisze. Np. powiedz mi, co chcesz osiągnąć pisząc "łoo Griever będzie rozliczał sir Alexa"? No nie sądzę żebyś chciał wnieść coś cennego do dyskusji, raczej sprowokować mnie i zademonstrować kto rządzi na forum.
Uwierz mi, że znam zasady panujące na forach a sam fakt, że mnie nie znasz, znaczy że albo nasze ścieżki forumowe układały się w zupełnie odmienny sposób (różne fora), albo to Ty jesteś nowy patrząc z mojej perspektywy. Znudziło mi się nie-pisanie. Postanowiłem chociaż na jakiś czas wrócić na jakieś forum. Wybrałem to, bo Radzio zawsze odwalał kawał dobrej roboty i spodziewałem się solidnej gwardii forumowiczów tutaj. W sumie nawet się nie rozczarowałem. Co najwyżej arogancją. Zrozum. Ja reaguję. Ty jesteś bardziej opanowany - gratuluję. Ja kurwa należę do ludzi z temperamentem.

Na temat meczu nie mam nic więcej do powiedzenia, argumenty zaczynają się powtarzać. Wyraziłem swoją opinię i tyle. Jestem niezadowolony. Dlaczego ? Wszystko napisałem w poprzednich postach. Nie będę w kółko powtarzał tego samego, żeby kogoś przekrzyczeć.
20-04-2009 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: FA: Manchester United 0-0 Everton (19.04.2009) - Griever - 20-04-2009 13:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości