Ankieta: Kto był najlepszym graczem w meczu z Porto?
Ankieta jest zamknięta.
Edwin Van der Sar 3.57% 1 3.57%
John O'Shea 3.57% 1 3.57%
Nemanja Vidic 3.57% 1 3.57%
Rio Ferdinand 17.86% 5 17.86%
Patrice Evra 3.57% 1 3.57%
Michael Carrick 0% 0 0%
Anderson 3.57% 1 3.57%
Ryan Giggs 0% 0 0%
Wayne Rooney 14.29% 4 14.29%
Dimitar Berbatov 0% 0 0%
Cristiano Ronaldo 50.00% 14 50.00%
Razem 28 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: FC Porto 0-1 Manchester United (15.04.2009)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #46
Re: CL: FC Porto - Manchester United (15.04.2009; 20:45)
Najważniejszą jest rzeczą oczywiście, że wygraliśmy i awansowaliśmy do półfinałów i do tego całkowicie zasłużenie.
Widać, że chłopaki wyciągnęli wnioski z pierwszego spotkania i przygotowali się tak jak należało- blisko przeciwnika, gra pressingiem, dokładniejsza gra. Nie pozwolili na zbytnio rozegrać się gospodarzom.

Generalnie trzeba wszystkich pochwalić za wczorajszy mecz- każdy swoje zadanie wypełnił.
Jestem zdumiony postawą O'Shea. W prawdzie w tym sezonie nie można mieć do niego zastrzeżeń, bo gra poprawnie, ale wczoraj zagrał bardzo, bardzo dobrze- z tyłu nie przypominam sobie jakiś wpadek a w ofensywie wręcz rewelacja- jak zauważył michal85 lepiej od Evry
Fajnie było zobaczyć Andiego od początku spotkania, ale nie może zaliczyć tego meczu do specjalnie udanych- z tego co rozumiem to miał pełnić rolę def pomocnika i faktycznie zauważyłem kilka ładnych przechwytów, jednakże mógł się jeszcze bardziej w tym aspekcie postarać i gorzej było z wyprowadzeniem akcji...
Rooney to Rooney- zawsze gra na maxa i wszędzie go pełno, a Berbatov prezentuje się coraz lepiej.
A co Naniego to jak dla mnie to wprowadził się całkiem nieźle- nie zauważyłem rażących błędów.

Wczoraj zobaczyliśmy Manchester jaki widzieliśmy przez większość sezonu: przede wszystkim skutecznie z tyłu, w pomocy dość poprawnie i średnio w ataku.
Nie ogląda się tego z zapartym tchem, nie jest to futbol jaki chcielibyśmy widzieć, ale jest to skuteczna taktyka, która przynosi rezultaty. Naszą bronią jest obrona- to dzięki niej wygrywamy spotkania... a szkoda bo chciałbym, aby to atak był naszą największą bronią, coś ala Barcelona, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
16-04-2009 10:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: FC Porto - Manchester United (15.04.2009; 20:45) - Lukas - 16-04-2009 10:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości