Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton FC 3-1 Manchester United (20.02.2010)
Szymcio Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 510
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 13
Post: #16
Re: PL: Everton FC 3-1 Manchester United (20.02.2010)
Kolejny mecz, który pokazuje, że bez nowych piłkarzy niewiele zwojujemy. Piąta porażka w lidze, Chelsea kolejny raz może nam odskoczyć i to na cztery punkty. Nie wiem, co na Old Trafford robią tacy piłkarze jak Park, czy Owen. Pierwszy jest strasznie chaotyczny, nieprzydatny, grający bez cienia błysku. OK, to solidny rzemieślnik, może wspomóc Evrę w obronie, ładnie dograć piłkę, ale wydaje mi się, że jak na mistrza Anglii, to trochę za mało. Michael, to po prostu niewypał, nie mam pojęcia, po jaką cholerę został on sprowadzony, ale pragnę, by po sezonie odszedł. W przodzie nie robi nic - Rooney, któremu mecz dziś wybitnie nie wyszedł przynajmniej wychodził do piłek, pokazywał się. Wiem, że jego starszy rodak, to inny typ zawodnika, ale jest on po zwyczajnie bezproduktywny.

Ciekaw jestem, czemu zszedł Berbatow. Chyba z powodu niezaleczonej kontuzji, bo nie widziałem, by okazywał zbytnią frustrację; widać ta zmiana była dawno ustalona. Jego, jako chyba jedynego naszego piłkarza wypada dziś pochwalić z zupełnie czystym sumieniem. Świetnie utrzymywał się przy piłce, no i zdobył gola. Mógł zaliczyć asystę, ale Wayne zamiast uderzyć błyskawicznie i zaskoczyć Howarda wolał się wdać w przepychankę z Philem. Mam nadzieję, że w następnych meczach również będziemy oglądać Bułgara, bo skoro na tak trudnym stadionie jak Goodison Park potrafił pokazać to, co w nim najlepsze, to na innych powinno być podobnie.

Van der Sar - 6 - Żaden z goli nie obciąża jego konta, znów był jednym z najpewniejszych punktów naszej fatalnej defensywy.
Neville - 6,5 - Zawalił przy bramce Roodwella, gdy nie porozumiał się z Valencią, ale ogólnie rozegrał całkiem niezłe zawody. Aktywny z przodu, waleczny na tyłach.
Brown - 6 - Bilyaletdinow przy swoim trafieniu zakręcił nim jak chłopcem, przy drugim golu nie udało mu się przeciąć podania.
Evans - 5 - Koszmar tego chłopaka trwa. Strasznie niepewny, gdy na niego teraz patrzę, to czuję się, jakbym znów oglądał Silvestre'a na stoperze. Popełnił mnóstwo koszmarnych błędów, małych i większych, które na tym poziomie nie powinny mu się przydarzać. Rio, Nemanja, wracajcie, bo nam się chłopak roztapia!
Evra - 6,5 - Kolejny raz bez specjalnego błysku, oby Ferguson poszedł po rozum do głowy i pozwolił mu odpocząć z West Hamem, bo widać, że już tego morderczego tempa nie wytrzymuje.
Valencia - 7 - Starał się, było widać, że jest w niezłej dyspozycji, ale też często był niedokładny.
Fletcher - 7 - Całkiem dobrze, na pewno gra lepiej niż jeszcze do niedawna - parę ciekawych podań.
Carrick - 6,5 - Kilka przechwytów, ale widywaliśmy go w zdecydowanie lepszej formie. Do tego te dwa fatalne podania w końcówce wprost w zawodników Evertonu...
Park - 5,5 - Pohasał, pohasał, czyli swoje zrobił i za to należą mu się brawa.
Berbatow - 8 - Na pewno o krok, albo i dwa lepszy od swoich kolegów. Gdyby wszyscy dziś byli w formie jaką prezentował Bułgar, to wynik byłby dwucyfrowy i to na naszą korzyść.
Rooney - 6 - Po serii świetnych występów przyszedł czas na wpadkę. Oby to był jednorazowy wybryk, a nie zwiastun zastoju.

Scholes - 5 - Nic szczególnego, ani jedno zagranie nie utkwiło mi w pamięci.
Obertan - 5,5 - Jeden bardzo ładny sprint.
Owen - -

Niech ta obrona w końcu zacznie przypominać monolit, bo mnie szlag trafi. Rafael - Ferdinand - Vidic - Evra i byłoby świetnie. Mam nadzieję, że już we wtorek ujrzymy parę naszych najlepszych stoperów, a Jonny będzie miał czas odpocząć i wrócić do wysokiej stabilnej formy, jaką prezentował, gdy wpadał do składu w wypadku kontuzji powyższych.
Na WHU chcę widzieć następującą ekipę:
Edwin - Rafael, Rio, Nemanja, Pat - Antoś, Fletch, Carrick, Nani - Berba, Roo. Innego rozwiązania nie chcę widzieć.

Co nie może zabić, to wzmocni Wink
MUFC!

- And what will you give me in return, Severus?
- Everything.
20-02-2010 16:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton FC 3-1 Manchester United (20.02.2010) - Szymcio - 20-02-2010 16:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości