Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Everton FC 3-1 Manchester United (20.02.2010)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #21
Re: PL: Everton FC 3-1 Manchester United (20.02.2010)
michal85 napisał(a):Nie no, bądźmy poważni. Od Parka w naszych szeregach lepszych było naprawdę niewielu. To jest zawodnik, który potrafi grać mądrze i do tego daje również swobodę innym. Nie można po nim oczekiwać, żeby w pojedynkę mecz wygrał, ale przy nim z większą swobodą mogą grać inni.

Chyba inny mecz oglądaliśmy, no chyba, że przez dawanie swobody innym rozumiesz to, że Park nie udziela się w grze. To jest chyba skrzydłowy, a jego pojawienia się na lewej flance mogę zliczyć na palcach jednej ręki. Nie wiem, może występ Parka wydaje się Wam niezły, bo reszta zespołu zagrała - powiedzmy - słabo, a on rzeczywiście nie tracił głupio piłki, bo rzadko przy niej był.

Przed dzisiejszym meczem najbardziej bałem się o dyspozycję obrony i widać nie pomyliłem się. Po raz kolejny nasi defensorzy zagrali słabo, trochę nad poziom reszty wybił się Neville. Przez cały mecz nie mieliśmy lewego skrzydła, a w drugiej połowie także prawego, ponieważ z Valencią zaczęli sobie radzić defensorzy Evertonu. Niestety słabiej zagrał środek pola i dlatego wynik jest taki, a nie inny. Szkoda, bo wygląda na to, że Chelsea znów nam odskoczy.

Co do tej zmiany Berbatowa, to niestety, ale wydaje mi się, że Bułgara nic nie bolało, tylko Fergie widział, że przegrywamy walkę w środku pola i zdecydował się wprowadzić jeszcze jednego pomocnika.

VDS - nie miał szans przy bramkach.

Neville - tak jak pisałem, najlepiej z naszych defensorów.
Brown - słabiutko.
Evans - jak wyżej.
Evra - a ja bym dał mu odpocząć z WHU i dał szansę de Laetowi.

Valencia - bardzo dobry początek spotkania, potem było już tylko gorzej. Mimo to jeden z naszych najlepszych zawodników.
Fletcher - wydawało się, że forma idzie w górę, a dziś znów się nie popisał.
Carrick - przyzwyczaił do czego innego.
Park - tak jak pisałem wyżej. Ciągle nie rozumiem, jak to się dzieje, że on wciąż gra na OT.

Berbatow - MOTM. Świetna pierwsza połowa, w drugiej trochę słabiej, ale na pewno powinien grać do końca.
Rooney - również zawiódł.

Rezerwowi - nic szczególnego.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-02-2010 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Everton FC 3-1 Manchester United (20.02.2010) - RedLucas - 20-02-2010 17:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości