Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 West Ham United (23.02.2010)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #16
Re: PL: Manchester United - West Ham United (23.02.2010)
Liczyłem na trochę większe zmiany, ale i tak cieszy, że daliśmy odpocząć tym co zawiedli mnie na Goodison najbardziej - czyli Carrick i Fletcher. Najbardziej mnie niepokoi kolejny uraz pleców Ferdinanda - łudziłem się, że tak długa przerwa pozwoli mu na uporanie się z tym urazem. Trudno.

Foster - chwilami niepewny [ 6.5 ]

Neville - zapieprzał od bramki do bramki, kolejny bardzo poprawny występ [ 7 ]
Vidić - Cole przy nim sobie nie pograł [ 7.5 ]
Brown - bez większych błędów [ 7 ]
Evra - poprawnie, ale wciąż brakuje mi tego Pata sprzed kilku dobrych tygodni [ 7 ]

Valencia - znowu niby przewidywalny, ale co z tego? Dwie asysty i to chyba najbardziej się liczy [ 8 ]
Gibson - kolejny dobry mecz w naszych barwach. Kilka ładnych piłek, dobra gra w defensywie i kilka dobrych strzałów. Zdecydowanie bardziej podoba mi się taka wersja CMa niż Andersona i mówię to po raz kolejny. Ja o porównaniach do Scholesa nie słyszałem...[ 7 ]
Scholes - ...bo RUdy to geniusz i chyba większość zdaje sobie z tego sprawę. W tym sezonie Paul gra naprawdę dobrze i wczoraj inaczej nie było. Szkoda zmarnowanej szansy [ 8 ]
Park - typowy dla niego występ - dużo biegał, dobrze rozumiał się z partnerami [ 6.5 ]

Berbatov - gdyby tylko dwukrotnie lepiej zabrał się z piłką gdy podawali Gibson i bodaj Scholes...Poza tym typowy dla niego występ. Dobre przetrzymywanie piłki, ładne podania [ 7.5 ]
Rooney - dwie bramki mówią wszystko [ 8 ]

Owen - ładnie trzymał linię Wink [ 6.5 ]

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
24-02-2010 09:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - West Ham United (23.02.2010) - michal85 - 24-02-2010 09:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości