Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 West Ham United (23.02.2010)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #17
Re: PL: Manchester United - West Ham United (23.02.2010)
Tak jak się spodziewałem beztresowe zwycięstwo nad młotami. Cieszy, że niektórzy odpoczęli i dobra gra. Początek wyrównany i tak jakoś okazji na początku nie było, ale już po pierwszej bramce zaczęło wszystko się układać i 3 punkty zostały na Old Trafford. 2 główki Rooneya po akcji Berba->Valencia->Roo i akcje bramkowe cieszyły, bo wykoanie iście diabelskie Wink

Foster- trochę brakowało mu pewności, byłem zaskoczony jego obecnością w wyjściowym składzie, ale za dużo roboty nie miał. Niepewnie przy rykoszecie w pierwszej połowie, poza tym ze dwa celne strzały obronione poprawnie.

Neville- miło patrzeć na takie zawody w wykonaniu Gary'ego. Mało błędów i dobrze wspierał Valencię w ofensywie. Mimo, że zagrał 2. mecz w pełnym wymiarze czasowym w przeciągu 4 dni to nie było tego po nim widać

Vidic- udany powrót Serba. Cole wyłączony z gry, pewnie i solidnie, oby już do końca sezonu tak zostało.

Brown- lepiej niż z Evertonem, może sluży mu gra z kimś lepszym w środku.

Evra- liczyłem, że sobie odpocznie, ale zagrał i wyszło mu to przyzwoicie. Szału nie ma, ale nie ma też do czego się przyczepić.

Valencia- pokazał wszystko co najlepsze. Spector miał z nim dużo problemów. Kilka razy jak już wspomniał Ryszard pokazał coś nowego w swoim repertuarze, czyli zwód na lewą nogę. Próbował też strzału słabszą nogą, ale efekt nie był najlepszy. Jednak asysty i postawa w ciągu meczu zasługują na pochwały.

Scholes-taka gra Paula to jest to, ostatnio trzyma formę i mam nadzieję, że do meczu z Milanem dyspozycja nie zniknie. Szkoda, że nie ustrzelił setki, bo okazje ku temu miał Wink

Gibson- dobry mecz w wykonaniu Irlandczyka, przy Scholesie mógł skupić się na defensywie i wychodziło mu to ok. Miał kilka okazji do strzału i był blisko, raz fajnie podał to Berbatova, który był blisko.

Anderson- nie zdąrzył wiele pokazać

Berbatov- kilka fajnych zagrań, szkoda, że nic nie strzelił, bo okazje do tego były.

Rooney- odpowiedieź na dwa trafienia Drogby natychmiastowa, świetne zawody.

Park- jeden ładny strzał, a poza tym to na swoim poziomie

Owen- krytykowałem go po mecz z Evertonem to wczoraj była poprawa. Szukał gry, a bramka to wynik dobrego rozegrania i ładnego wykończenia.
24-02-2010 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - West Ham United (23.02.2010) - Tomek91 - 24-02-2010 10:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości