Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pytań do...
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #136
Re: Kilka pytań do... nmz!
1. Kto najbardziej zawiódł Cię z piłkarzy United w poprzednim sezonie?
2. Kogo typujesz na nowego mistrza Anglii?
3. Czy FC Barcelona obroni tytuł Champions League?
4. Co osiągnie Real Madryt w przyszłym sezonie?
5. Ulubiona potrawa/napój:
6. Jeśli piwo to:
7. Któremu zespołowi kibicujesz prócz United?
8. Którego usera najbardziej lubisz?
9. Twoje motto życiowe
10. Jaką książkę ostatnio przeczytałeś i jaką polecasz
11. Tevez to?
15-07-2009 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #137
Re: Kilka pytań do... nmz!
1. Co myślisz o transferze Owena do United?
2. Co cenisz najbardziej w kobietach?
3. Ulubiony serial TV?
4. Man City to...
5. Sprite/7 UP?
6. Jaki film polecasz?

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
24-07-2009 11:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #138
Re: Kilka pytań do... nmz!
wiem , że nie możesz żyć beze mnie dlatego masz dużo pytań mośku

1. Ulubiony/a: aktor/aktorka/film / piosenka/zespol muzyczny
2. Wymarzona marka samochodu
3. Plany na przyszlość? Podobno całkiem nieźle radzisz sobie z komputerem ;>
4. Co lubisz jeść najbardziej na obiad? Big Grin
5. Co mam w sobie, że dzień w dzień zagadujesz do mnie?Big Grin
6. Dlaczego pod kazdym wzgledem wg Ciebie Krk> Wawa? : |
7. Od jak dawna masz kompleks stolicy?
8. KDT - jak oceniasz całe zajście?
9. Katar wydymał Polske w sprawie stoczni?
10. Gdybyś mógł spełnić swoje 3 zyczenia. Brak ograniczen. Mowisz i masz. O co prosisz?
11. Real Madryt czyli zbyt wielu kogutów w jednym kurniku. Jakie jest twoje zdanie ?
12. Chciałbyś aby wciąż CR7 reprezentował MU?
13. Kto będzie wiodącą postacia w MU w nastepnym sezonie? Najlepszy pilkarz sezonu przypuszczalnie.
14. Łodz bez ekstraklasy. ŁKS zajał 7me miejsce zaś Widzew wygrał 1 lige. Co o tym sadzisz?
15. To juz koniec Wisły? Każdy pozna gniew Cupiała? Jakie przewidujesz konsekwencje prezesa?
16. Nowy lepszy Manchester City? Co sądzisz o ich polityce transwerowej?

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
24-07-2009 16:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #139
Re: Kilka pytań do... nmz!
1. Jak styl malarstwa najbardziej Ci odpowiada ?
2. Skąd ten nick ?
3. Czy zapłaciłbyś za leczenie rozbitej łepetyny matysa ?
4. Jak oglądasz Owen w naszej koszulce, to jak myślisz jakie on ma podejście do gry dla nas ?
5. Kto jest wał Tevez czy Berbatov i dlaczego właśnie Tevez ?
6. Ile masz książek ?
7. Czy czytałeś Kubusia Puchatka (odpowiedź "w dzieciństwie" oznacza, że nie czytałeś) ?
8. Czy bez gogli wiesz jaka armia, kto nią dowodził i czego dokonała w bitwie nad Lamą ? Sprawdziłem i gogle Ci nie pomogą Smile
9. Który z marszałków Napoleona był de beściak ?
10. W którym mieście w Polsce chciałbyś mieszkać ?
11. Co zbierasz ?

Odpowiesz szczerze i wiem o Tobie wszystko Wink

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
24-07-2009 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #140
Re: Kilka pytań do... nmz!
dsw_MUszyna napisał(a):1. Co zrobisz z koszulką RoM i dlaczego akurat dasz ją mi Wink
2. Trzeba stworzyć krakowską ekipę meczową, co ty na to? piszesz się?
3. Zbigniew Ziobro czy Rafael Benitez?
4. Tevez czy Obi Mikel?
5. Fifa czy PES?
6. Kogo talent w nadchodzącym sezonie eksploduje i kto poprowadzi United to strącenia The Nerds z ich pierdolonej grzędy?
7. Kiedy robimy grilla/lanparty?
8. Kiedy idziemy na pifko?

1. A to koszulka będzie? Big Grin Co do drugiej części - też nie zgadłeś. Smile
2. krakowską ekipę melanżową? jasne, że tak.
3. Z dwojga złego wybieram Benia - przynajmniej jest wesoło, z Zbysiem to już było strasznie.
4. Trochę różne sprawy, ale jednak Obi Mikel. Przynajmniej po załatwieniu transferu do CFC nie trzeba było czytać codziennie jego żalów do całego świata.
5. PES chociaż ostatnio w żadną z tych dwóch serii gier nie grałem.
6. Kto poprowadzi United do kolejnego mistrzostwa? Pierwsze nazwisko jakie ciśnie mi się na usta to jest oczywiście Wayne Rooney, mam nadzieję, że to on będzie głównym ogniwem zespołu w nadchodzącym sezonie i poprowadzi do triumfu. Co do eksplozji talentu - liczę, że Nani zagra na lewym skrzydle co najmniej jak w pierwszym sezonie w United... Choć to chyba trochę ryzykowna nadzieja.
7. Wolny jestem praktycznie cały czas, więc pm.
8. Jak wyżej.

Miko napisał(a):1. Kto najbardziej zawiódł Cię z piłkarzy United w poprzednim sezonie?
2. Kogo typujesz na nowego mistrza Anglii?
3. Czy FC Barcelona obroni tytuł Champions League?
4. Co osiągnie Real Madryt w przyszłym sezonie?
5. Ulubiona potrawa/napój:
6. Jeśli piwo to:
7. Któremu zespołowi kibicujesz prócz United?
8. Którego usera najbardziej lubisz?
9. Twoje motto życiowe
10. Jaką książkę ostatnio przeczytałeś i jaką polecasz
11. Tevez to?

1. Na pewno Nani miał słaby sezon, Anderson przeciętny, jednak postawa na boisku to nie wszystko. Najbardziej zawiódł mnie "nasz diabelski" Apacz, raz przejście do Shitty, dwa - w żałosnym stylu.
2. Na to pytanie odpowiedź jest oczywista - United (choć to wcale nie taki nowy mistrz). Myślę, że o tytuł powalczymy znów z Liverpoolem, tym bardziej innej opcji niż zwycięstwo nie ma.
3. Wróżenie z fusów, sądzę, że odpadną gdzieś tak w 1/4. Wink
4. Walka o mistrzostwo w La Liga będzie na pewno niezwykle ciekawa, czy "Królewskim" uda się zdobyć tytuł? Chciałbym, żeby tak się stało. W Lidze Mistrzów również będą groźni.
5. ziemniaczki, schabowy, kapusta Big Grin / w obecnej porze roku bez wątpienia chłodne piwko, pijam również sporo kawy.
6. Tyskie ponad wszystkie.
7. Muszynianka Fakro Muszyna (siatkówka kobiet) tak zwany patriotyzm lokalny.
8. dsw_MUszyna - wychowywanie się na tym samym osiedlu zobowiązuje Big Grin
9. Może trochę brutalne, ale: co nie może zabić to wzmocni.
10. "Przenajświętsza rzeczpospolita" J. Piekary. Po jej przeczytaniu człowiek dochodzi do wniosku, że w kraju nie jest jeszcze tak najgorzej, także polecam. Big Grin
11. Niezbyt inteligentny człowiek, dla którego (naj)ważn(i)e(jsze) są $.

radzio napisał(a):1. Co myślisz o transferze Owena do United?
2. Co cenisz najbardziej w kobietach?
3. Ulubiony serial TV?
4. Man City to...
5. Sprite/7 UP?
6. Jaki film polecasz?

1. Od początku byłem z niego zadowolony, typowy snajper, który z pewnością przyda się w United. Co do jego przeszłości także wypowiadałem się, mi ona nie przeszkadza.
2. Szczerość.
3. Tak właściwie to seriali nie oglądam, zdarzyło się parę odcinków Lost-a.
4. Klub, który dzięki bogatym szejkom będzie w stanie w tym sezonie powalczyć w lidze o ~4 miejsce, oraz napsuć trochę krwi faworytom.
5. Sprite.
6. Ostatnio oglądałem "Wrogów publicznych", jeśli lubisz taki gatunek to mogę polecić, chociaż film jest trochę zakręcony.

Mata napisał(a):1. Ulubiony/a: aktor/aktorka/film / piosenka/zespol muzyczny
2. Wymarzona marka samochodu
3. Plany na przyszlość? Podobno całkiem nieźle radzisz sobie z komputerem ;>
4. Co lubisz jeść najbardziej na obiad? Big Grin
5. Co mam w sobie, że dzień w dzień zagadujesz do mnie?Big Grin
6. Dlaczego pod kazdym wzgledem wg Ciebie Krk> Wawa? : |
7. Od jak dawna masz kompleks stolicy?
8. KDT - jak oceniasz całe zajście?
9. Katar wydymał Polske w sprawie stoczni?
10. Gdybyś mógł spełnić swoje 3 zyczenia. Brak ograniczen. Mowisz i masz. O co prosisz?
11. Real Madryt czyli zbyt wielu kogutów w jednym kurniku. Jakie jest twoje zdanie ?
12. Chciałbyś aby wciąż CR7 reprezentował MU?
13. Kto będzie wiodącą postacia w MU w nastepnym sezonie? Najlepszy pilkarz sezonu przypuszczalnie.
14. Łodz bez ekstraklasy. ŁKS zajał 7me miejsce zaś Widzew wygrał 1 lige. Co o tym sadzisz?
15. To juz koniec Wisły? Każdy pozna gniew Cupiała? Jakie przewidujesz konsekwencje prezesa?
16. Nowy lepszy Manchester City? Co sądzisz o ich polityce transwerowej?

1. Tom Cruise (znajomy Becksa Big Grin ), Mel Gibson / Nie wiem, może Angelina Jolie? / Ojciec Chrzestny, Szeregowiec Ryan / nie mam jakiegoś wybitnego gustu muzycznego, sporo komercyjnych utworów / grup / wykonawców lecących w takim RMF czy Zetce słucham.
2. Mercedesem SLR bym nie pogardził, a z bardziej realnych Audi A3 by wystarczyło.
3. A i owszem umiem odpalić kompa, włączyć neta, gg, czasem coś wygooglać. Big Grin Studia, praca, rodzina, dom chyba jak większość.
4. Jak powyżej pisałem schabowy + kapusta + ziemniaki, typowo polski obiadek.
5. To pytanie powinienem odwrócić i zadać Tobie. Wink
6. Reguła przekory + granie Tobie na nerwach. Wink W Warszawie byłem raz w życiu i to ładnych parę lat temu, tak to tylko przejazdem (gdzie ta obwodnica? Big Grin ) także ciężko mi oceniać i porównywać oba miasta.
7. Absolutnie nie mam takiego kompleksu. Dlaczego chcesz mnie przedstawić jako osobę, nie lubiącą naszej stolicy? Big Grin
8. Zbyt mało wiem o zajściu, faktem jest, że kupcom dzierżawa (?) wygasła ostatniego dnia grudnia i po tym czasie byli tam bezprawnie. Ale jak zobaczyłem, że jeden z nich zabrał ze sobą 1,5 roczne dziecko wiedząc, jak sytuacja może wyglądać to może lepiej komentować tego nie będę...
9. Nie.
10. Jedno by wystarczyło - być szczęśliwym, zawarte w tym rzecz jasna zdrowie, pieniądze i inne mniej lub bardziej przyziemne sprawy.
11. Jeśli Pellegriniemu uda się to poukładać będą na pewno groźni dla każdego. Tylko właśnie pozostaje to "jeśli".
12. Z jednej strony cieszę się, że ta cała saga z Realem już się zakończyła. Z drugiej strony tracimy fenomenalnego piłkarza, najlepszego na świecie w ostatnich latach. Gdyby miał czerwone serce...
13. Po odejściu Portugalczyka z pewnością ciężar gry rozłoży się na większą ilość zawodników. Kto będzie tym najgłówniejszym liderem? To zadanie dla Wazzy.
14. PZPN, komisje licencyjne i te wszystkie inne **uje muje dzikie wężę jak zawsze w formie. Zamieszanie jak co roku, a na europejskich arenach dostajemy od Litwinów, Czarnogórców, Estończyków, Mołdawian itp. itd.
15. Koniec Wisły zapowiadał się po wcześniejszych klęskach z Gruzinami czy Vaalerangą, a jakoś go nie widać, dalej dominowali w lidze. Czemu tym razem miałoby być inaczej? Cupiał sam jest sobie winny, chce wejść do Ligi Mistrzów nie wzmacniając zespołu któryś rok z rzędu, potem takie efekty.
16. Nie moje pieniądze więc mi nie żal. Zapanować na tymi gwiazdorami będzie ciężko,jeden mały konflikt może spowodować klęskę, ale to nie nasz problem. Co do przewidywań odnośnie ich postawy w nadchodzącym sezonie pisałem już powyżej.

Kula napisał(a):1. Jak styl malarstwa najbardziej Ci odpowiada ?
2. Skąd ten nick ?
3. Czy zapłaciłbyś za leczenie rozbitej łepetyny matysa ?
4. Jak oglądasz Owen w naszej koszulce, to jak myślisz jakie on ma podejście do gry dla nas ?
5. Kto jest wał Tevez czy Berbatov i dlaczego właśnie Tevez ?
6. Ile masz książek ?
7. Czy czytałeś Kubusia Puchatka (odpowiedź "w dzieciństwie" oznacza, że nie czytałeś) ?
8. Czy bez gogli wiesz jaka armia, kto nią dowodził i czego dokonała w bitwie nad Lamą ? Sprawdziłem i gogle Ci nie pomogą Smile
9. Który z marszałków Napoleona był de beściak ?
10. W którym mieście w Polsce chciałbyś mieszkać ?
11. Co zbierasz ?

1. Nie wiem czy wyjdę na ignoranta, ale zupełnie się malarstwem nie interesuję.
2. Stare czasy, gdy grałem jeszcze w MMORPG (L2) miałem nick Nemezis i w skrócie na czacie tak (nmz) do mnie ludziska się zwracali.
3. Już zapłaciłem. :wink:
4. Przychodząc do nas to on ryzykuje najwięcej, stracił miano legendy na Anfield(może to kontrowersyjnie brzmi on legendą, jednak czytam czasem fora liverpoolu i tak go nazywali), w Madrycie o nim nie pamiętają, w Newcastle woleliby zapomnieć, w przypadku niepowodzenia na Old Trafford na pewno nie będzie miał powodów do zadowolenia. Dla niego jest to ostatnia szansa na przywrócenie blasku swojej karierze, wywalczenie w końcu jakiegoś trofeum, jestem pewny, że da z siebie wszystko i będziemy mieli z jego bramek satysfakcję.
5. Dlaczego Argentyńczyk? Bo można odejść, ale trzeba to zrobić z klasą.
6. Nie jest to na pewno imponująca ilość, ale trochę by się znalazło. Na usprawiedliwienie dodam, że czasem chodzę do biblioteki oraz czytam sporo e-booków. Wink
7. Rozgryzłeś mnie. Mam ~5-letniego kuzyna i czytałem mu ostatnio m.in. tą książkę. (że niby ściema z tym kuzynem? to czysta prawda Big Grin )
8. Radziecka kontrofensywa nad Lamą. Generał Własow. Walczyli kilka miesięcy będąc w okrążeniu. Na pewno Google mi nie pomogły? Wink
9. Oczywiście, że Davout.
10. Kraków w którym studiuję mi się podoba, poza tym ciekawą opcją byłby Wrocław.
11. Rozumiem, że fotografowanie można uznać za zbieractwo?

Jeśli ktoś jeszcze byłby chętny, to zapraszam.

E:
fidain napisał(a):To ja zadam pytanie-bonus bo mnie zaciekawiło:

1. Gdzie grałeś w L2? (Straciłem na tej grze 4 lata Tongue )
Trochę tego było i na pewno wszystkich nie wymienię. Długi okres czasu grałem na L2World (okres od C3-Interlude), Abyss, L2 Dex Romania, ostatnio Lineage2Paradise (sympatyczny high rate [obecnie Lineage 2 Dreams], nie ten słynniejszy Paradise). Tych na których byłem przez krótszy okres czasu niż te kilka miesięcy nie wymieniam. Tongue A Ty na jakich serwerach gościłeś?

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
26-07-2009 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #141
Re: Kilka pytań do... nmz!
To ja zadam pytanie-bonus bo mnie zaciekawiło:

1. Gdzie grałeś w L2? (Straciłem na tej grze 4 lata Tongue )

Na więcej nie mam na razie weny a nie chcę powtarzać klasyków w stylu "Ferguson czy McManaman" Wink

Edit:

Prawie 4 lata na Allseronie Tongue W międzyczasie zaliczyłem krótką (2-miesięczną) przygodę z klanem na EPI i chwilę grałem też na DEXie (jakieś 2 tygodnie).

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
26-07-2009 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #142
Re: Kilka pytań do... dsw_Muszyna
radzio->sebos->truered->RedLucas->maju->fidain->pimpek->Beckie-> Burżuj

Zapraszam do zadawania pytań!

Zapisy na PW*.
26-07-2009 17:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #143
Re: Kilka pytań do... dsw_Muszyna!
Allseron? Współczuję. :mrgreen:
Żeby się zarejestrować napisanie opowiadania fantasy, w grze nicki, słownictwo utrzymane w danym klimacie, tak? Może i ma to swój urok, ale ja bym nie wytrzymał. :mrgreen:
- - - - -
Jedziemy Panie Dominiku. Big Grin

1. Odeszli Ronaldo, Tevez, w ich miejsce mamy Valencie, Owena i Obertana. Jak będzie wyglądać nasza gra w sezonie 09/10, jak zakończymy ten sezon?
2. Jakie są Twoje przewidywania odnośnie postawy Shitty w nadchodzącym sezonie? Czy Mark Hughes poradzi sobie z grupą "gwiazdorów"?
3. Danny Welbeck czy Kiko Macheda, załóżmy, że tylko jeden z nich może grać w United. Którego wybierasz i dlaczego?
4. Który zawodnik będzie w przyszłym sezonie wiodącą postacią w United?
5. Interesujesz się polskim futbolem? Porażka Wisły to kolejny "wypadek przy pracy", czy realne odzwierciedlenie naszego poziomu?
6. Kogo typujesz na następcę Edvina? Ktoś z dwójki Ben - Tomek, czy może ktoś zupełnie inny?
7. Twój ideał kobiety.
8. Inne sporty poza futbolem, którymi się interesujesz.
9. Twoje motto życiowe, którym się kierujesz.
10. Kiedy testujemy Twoje nowe cztery kółka?
11. Kto wygra grę forumową piłkarzyki w nadchodzącej edycji? Zastanów się 2 razy, zanim odpowiesz na to pytanie. :mrgreen:

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
26-07-2009 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #144
Re: Kilka pytań do... dsw_Muszyna!
1. Nawiązując do powyższego postu Adasia jaki masz ten swój nowy samochód i kiedy zdałeś prawko? :roll:
2. Interesujesz się polską ekstraklasa(piłka nożna) jak tak to komu kibicujesz?
3. Lech , Polonia , Legia , a może wszystkie 3 zespołu w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Jak oceniasz szanse?
4. Ulubiona gra na PC'ta? I dlaczego właśnie ta.
5. Udzielałeś się wcześniej na jakimś forum/stronie o tematyce MU? Jakbyś mógł trochę szerzej odp na te pytanie ;>
6. Co jest ciekawego w Muszynie?
7. Początek z nicku czyli "dsw" hmmm cóż to?
8. Rozważałeś wypad na OT (w grę wchodzi tylko mecz )?
9. Lubisz Warszawę ? Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
30-07-2009 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #145
Re: Kilka pytań do... dsw_Muszyna!
nmz napisał(a):Jedziemy Panie Dominiku. Big Grin

1. Odeszli Ronaldo, Tevez, w ich miejsce mamy Valencie, Owena i Obertana. Jak będzie wyglądać nasza gra w sezonie 09/10, jak zakończymy ten sezon?
2. Jakie są Twoje przewidywania odnośnie postawy Shitty w nadchodzącym sezonie? Czy Mark Hughes poradzi sobie z grupą "gwiazdorów"?
3. Danny Welbeck czy Kiko Macheda, załóżmy, że tylko jeden z nich może grać w United. Którego wybierasz i dlaczego?
4. Który zawodnik będzie w przyszłym sezonie wiodącą postacią w United?
5. Interesujesz się polskim futbolem? Porażka Wisły to kolejny "wypadek przy pracy", czy realne odzwierciedlenie naszego poziomu?
6. Kogo typujesz na następcę Edvina? Ktoś z dwójki Ben - Tomek, czy może ktoś zupełnie inny?
7. Twój ideał kobiety.
8. Inne sporty poza futbolem, którymi się interesujesz.
9. Twoje motto życiowe, którym się kierujesz.
10. Kiedy testujemy Twoje nowe cztery kółka?
11. Kto wygra grę forumową piłkarzyki w nadchodzącej edycji? Zastanów się 2 razy, zanim odpowiesz na to pytanie. :mrgreen:
1. Wielu odchodziło, a gorzej było chyba tylko po tym jak opuścił nas Keano, dlatego nie mam kupy w spodniach. Myślę że powinniśmy postawić na stare dobre 4-4-2. Jedenastek nie chcę typować, bo czeka nas zapewne spora rotacja w drugiej linii, na prawej obronie oraz w ataku (dobieranie partnera dla Roo). Wierzę w czwarte z rzędu mistrzostwo Anglii oraz co najmniej ćwierćfinał LM, jednak najbardziej ucieszyłoby mnie chyba zwycięstwo w FA Cup. Ciężko będzie zrealizować te cele, dlatego jeśli wyjdziemy z niczym a młodzież pokarzę że dobrze rokuje na przyszłe sezony to też będę zadowolony.
2. Kadrowo stać ich nawet na 3-4 lokatę, jednak myślę że skończą na 5-7 miejscu. Jeśli wyjdzie konflikt z Bellamym (prawdopodobne) to myślę że Huges sprzeda go bez żalu. Jeśli konflikt wystąpi z Robinho to tym który odejdzie będzie Mark.
3. Ciężkie... Ale wolę Dannego - bo jest Anglikiem.
4. Będzie ich co najmniej jedenastu, bo napinacze odeszli i mega gwiazdorzenie się skończyło. Jeśli mam już wytypować to najbardziej Roo.
5. Troszeczkę się interesuję. Ta porażka to realne odzwierciedlenie burdelu w polskiej piłce.
6. Benów dwóch. Najpierw Foster, później Amos.
7. Nie mam czegoś takiego.
8. Trochę szczypiorniak, choć śledzę tylko reprezentację. Zostało mi po tym jak stałem na bramce w drużynie LO. No i oczywiście patriotyzm lokalny w postaci MKS Muszynianki Fakro Muszyna (siatkówka kobiet).
9. Nie mam czegoś takiego Tongue
10. Nie wiem, dołóż się do paliwka to pojedziemy sfocić wschód słońca na Podtarzu słowackim Wink
11. Ten kto ma w drużynie Ashleya Younga Tongue A tak na serio to powinna być opcja ignorowania tematów bo wkurwia mnie kiedy wchodzę na forum podjarany że jest 10 nowych postów, a 7 z nich jest w piłkarzykach lub typerze... :x

Mata napisał(a):1. Nawiązując do powyższego postu Adasia jaki masz ten swój nowy samochód i kiedy zdałeś prawko? :roll:
2. Interesujesz się polską ekstraklasa(piłka nożna) jak tak to komu kibicujesz?
3. Lech , Polonia , Legia , a może wszystkie 3 zespołu w fazie grupowej Ligi Europejskiej. Jak oceniasz szanse?
4. Ulubiona gra na PC'ta? I dlaczego właśnie ta.
5. Udzielałeś się wcześniej na jakimś forum/stronie o tematyce MU? Jakbyś mógł trochę szerzej odp na te pytanie ;>
6. Co jest ciekawego w Muszynie?
7. Początek z nicku czyli "dsw" hmmm cóż to?
8. Rozważałeś wypad na OT (w grę wchodzi tylko mecz )?
9. Lubisz Warszawę ? Tongue
1. Trzydrzwiowa Ibiza 1,4 z 99 roku. Prawko zdałem za drugim razem we wrześniu 2008.
2. Interesuję się troszeczkę choć za mało. Niestety brak czasu nie pozwala. W ekstraklasie nikomu nie kibicuje, jednak sympatyzuję z Sandecją Nowy Sącz która weszła właśnie do I ligi (patriotyzm lokalny).
3. Myślę że Lech ma szansę to powtórzyć. Legię powinni wywalić z pucharów za recydywę chuliganów.
4. Lubię FPSy osadzone w raliach WW2, szczególnie Call of Duty 1,2,5. Gram też sporo w Championship Managera 2008, w FMa dużo nie pograłem ze względu na ilość roboty na studiach, a w CMa ze starego przyzwyczajenia bo był to mój pierwszy manager. To już chyba będzie w sumie jakieś 400h z życia Big Grin
5. Nie. Moja przygoda z United w internecie zaczęła się od czytania DP, później przerzuciłem się na MUFC, Redlog i RoM. Moim pierwszym forum o United jest właśnie Redcafe. Obecnie również siedzę troszkę na forum MUSC, jednak bez szału. Wolę czytać niż pisać, zwłaszcza jeśli wcześniej ktoś napiszę to co myślę ja Wink
6. Duuuużo by pisać, dlatego w skrócie. Wspaniały krajobraz, mnóstwo pieszych szlaków turystycznych idealnych zarówno na spacery jak i wędrówki. Świetna stacja narciarska Dwie Doliny. Najlepsza w Polsce woda mineralna Muszynianka, która sponsoruje najlepszy w Polsce kobiecy klub siatkarski MKS Muszyniankę Fakro Muszynę, która jest fenomenem w skali kraju, bo prezesem-trenerem jest miejscowy niesamowicie ambitny były nauczyciel WFu i historii Bogdan Serwiński. Poza tym Muszyna jak na pięciotysięczne miasteczko świetnie się rozwija i jest drugą gminą w Małopolsce po Krakowie pod względem pozyskiwania funduszy unijnych.
7. Inicjały. Sprytnie, nieprawdaż? Tongue
8. Cały czas to rozważam, dlatego między innymi zapisałem się do MUSC. Na ten moment niestety fundusze mi nie pozwalają. Miło by było razem z meczem, ale nie jest to wymóg, zwłaszcza że koszt się zmniejszy Smile
9. Ostatni raz byłem w Warszawie ponad 10 lat temu i zrobiła na dzieciaku duże wrażenie. Jeśli chodzi o Warszawiaków to mam mieszane uczucia. Najgorzej jest w ferie zimowe kiedy przyjeżdżają do mojej miejscowości lub pobliskiej Krynicy na narty. Kultura na drodze, na stoku i w knajpach pozostawia wiele do życzenia...

Miko napisał(a):To jeszcze ja!

1. Kto po Fergusonie i dlaczego.
2. Czy zadowoliły sie Cię trasfery dokonane przez Fergusona?
3. Które drużyny spadną do Championship?
4. Owen, Berbatow czy Rooney. Kto strzeli z tej "3" najwięcej bramek.
5. Liczysz. że Valencia zacznie grać wiecej lewą nogą?
6. Ulubiona potrawa/napój
7. Jakie piwo preferujesz?
8. Grasz w hattricka bądź goalunited?
9. Jak są Twoje, gusta muzyczna?
10. Co zamierzasz robić w przyszłości.
1. Bruce, Blanc, Moyes, Solskjaer. Nie zdecydowałem jeszcze kogo namaszczę na następcę sir Alexa, ale na pewno kogoś z tej czwórki :lol:
2. Nie, zdecydowanie brakuje Younga, ale to Fergie wie lepiej. Ciągle mamy mocny skład i to jest najważniejsze.
3. Burnley, Hull, Stoke. Strzelam tak bez przemyślenia sprawy Wink
4. Chciałbym to wiedzieć. Każdego stać na co najmniej 15 bramek. Że Dymitar będzie królem asyst to wiedzą wszyscy, a kto najlepszym strzelcem? Strzelam że Rooney.
5. Nie liczę bo jeszcze za mało go w akcji widziałem. Być może zacznę na to liczyć Wink
6. Jestem niemalże wszystkożerny (flaczków tylko nie lubię). Jeśli ktoś jest biegły w gotowaniu to na pewno zjem ze smakiem. Napój? Kubuś jabłko-marchew-banan, Nestea i tonic.
7. Zależy od sytuacji. W wakacyjne upały preferuję premium lagery. Podczas oglądania meczyku premium lager lub pils. Na wieczór porter lub bock. Nie ograniczam się do "sklepowych" marek, bardzo lubię piwo i staram się poznawać nowe smaki Wink
8. Niet.
9. Szerokie. Świadomość muzyczną zaczynałem kształtować pod koniec podstawówki z ziomalami na osiedlu słuchając rapu, w gimie polubiłem dzięki niejakiemu Robertowi Nescie M. reggae, później raggamuffin i ska, a że od ska w wydaniu ZMŻ niedaleko do punkrocka to całe liceum zleciało mi pod znakiem Pidżamy, Kazika i The Clash. Później przyszła fascynacja bluesem i niedawno zacząłem uczyć się grać na harmonijce. Nie gardzę też country, poezją śpiewaną i piosenką turystyczną. Do każdej muzyki raz na jakiś czas wracam, zależnie od tego czego mam ochotę posłuchać Smile
10. Chciałbym po ukończeniu studiów dorobić się własnej apteki, mieć sporo kaski na emeryturze, jeździć po świecie i poznawać te wszystkie ciekawe kultury i miejsca które pokazują na Travel Channel i zrobić przy tym coś pojebanego, nie wiem - może wejść na Aconcague. No i oczywiście odpowiednio wcześniej żona, dzieci, dom - obowiązkowo taki z werandą, żeby można było sobie na niej usiąść wieczorem z kuflem piwa, posłuchać świerszczy i zobaczyć zachód słońca.

Futbolowa napisał(a):To teraz ode mnie:

1) Czy kibicujesz jeszcze jakiemuś klubowi?
2) Jak spędzasz czas wolny?
3) Jakie książki czytujesz?
4) Ulubiony film?
5) Piłkarski idol [ale spoza MU].
6) Gdybyś mógł mieszkać w innej części kraju/świata, gdzie by to było?
7) Umiesz gotować?
8) Masz możliwość zaproszenia jednej światowej gwiazdy na koncert do swojego miasta - kogo wybierasz?
1. Siatkówka kobiet: MKS Muszynianka Fakro Muszyna (patriotyzm lokalny). Z ciekawością patrzę również jak poradzi sobie w pierwszej lidze piłkarskiej Sandecja Nowy Sącz, ale nie nazwałbym tego jakimś wielkim kibicowaniem. Wink
2. Różnie różniście. Bardzo lubię chodzić po górach, ale to może 10% wolnego czasu, bo jestem człowiekiem raczej leniwym. Czasem sobie z kolegami w piłkę na boisku pogram, czasami książkę jakąś przeczytam, obejrzę film lub pogram na kompie...
3. Ostatnio chłonę książki Pilipiuka, czytałem kiedyś też sporo Ludluma.
4. Clercks Kevina Smitha. Kocham te dialogi!
5. Ciężko wybrać jednego, no ale nich będzie Zidane.
6. Domek w górach, trochę na odludziu ale tak nie zupełnie, żeby dało się terenówką dojechać. Może Bieszczady, może w Szkocji. Nie wiem.
7. Z głodu nie umieram jak jestem sam, ale nie specjalnie.
8. Bob Dylan, z chęcią posłuchałbym na żywo również New York Ska Jazz Ensemble.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
03-08-2009 13:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #146
Re: Kilka pytań do... dsw_Muszyna!
To jeszcze ja!

1. Kto po Fergusonie i dlaczego.
2. Czy zadowoliły sie Cię trasfery dokonane przez Fergusona?
3. Które drużyny spadną do Championship?
4. Owen, Berbatow czy Rooney. Kto strzeli z tej "3" najwięcej bramek.
5. Liczysz. że Valencia zacznie grać wiecej lewą nogą?
6. Ulubiona potrawa/napój
7. Jakie piwo preferujesz?
8. Grasz w hattricka bądź goalunited?
9. Jak są Twoje, gusta muzyczna?
10. Co zamierzasz robić w przyszłości.
03-08-2009 15:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Futbolowa Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 251
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #147
Re: Kilka pytań do... dsw_Muszyna!
To teraz ode mnie:

1) Czy kibicujesz jeszcze jakiemuś klubowi?
2) Jak spędzasz czas wolny?
3) Jakie książki czytujesz?
4) Ulubiony film?
5) Piłkarski idol [ale spoza MU].
6) Gdybyś mógł mieszkać w innej części kraju/świata, gdzie by to było?
7) Umiesz gotować?
8) Masz możliwość zaproszenia jednej światowej gwiazdy na koncert do swojego miasta - kogo wybierasz?

Moje miejsce | Muzycznie | Filmowo
06-08-2009 12:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #148
Re: Kilka pytań do... radzio!
Czyżbyśmy odpytywali teraz samego radzia? I wszyscy zapomnieli? Nie wierzę

No to ja mam kilka pytań:

1. Jak to jest być szefem najlepszej strony o United w Polsce i najlepszego forum?
2. Jak dużo czasu zjada Ci opieka nad tymi dwiema stronami?
3. Jak zmieniło się Twoje życie po założeniu redloga? ^^
4. Co byś zmienił gdybyś mógł cofnąć się do czasów przedredlogowych?
5. Z innej beczki: Dlaczego Canon? Tongue
6. Ponieważ studiujemy ten sam kierunek: czym zamierzasz się zajmować po ukończeniu Informatyki poza doprowadzeniem redloga i soccerloga do bycia dwiema najpopularniejszymi stronami na świecie? Tongue
7. Jakieś inne zainteresowania poza fotografią i piłką nożną?
8. Pytanie z gatunku standardowych: Uprawiasz jakiś sport? Wiem, że biegasz - coś jeszcze?
9. No niech będzie jeszcze jedno standardowe: Piłkarski idol i dlaczego akurat Cantona? :>
10. Dasz autograf?

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
08-08-2009 15:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #149
Re: Kilka pytań do... Radzia!
No, jedziemy Radziu:

1. Gdzie i jak najczęściej oglądasz United?
2. Co byś powiedział aby zebrać Cracow Reds do jednej knajpy na jakiś fajny mecz? Wink
3. Czy zakładając Redloga myślałeś że tak się rozwinie?
4. Jakie cele wyznaczasz sobie na przyszłość w administracji Redloga oraz jak myślisz co da się w nim jeszcze udoskonalić/zmienić aby był lepszy dla czytelnika?
5. Jakie masz plany zawodowe na przyszłość. Robota w firmie 8h dziennie 5 dni w tygodniu z dorabianiem na pomysłach autorskich popołudniami, czy całkowite poświęcenie się na robieniu pieniążków na potędze internetu? Wink
6. Jaki był twój pomysł na życie kiedy byłeś na przykład w gimnazjum? No chyba że nie miałeś jeszcze pomysłu Wink
7. Jakie jest twoje podejście do rozwoju młodzieży w United? Podejście Michała ("pro-akademickie") czy też może podejście "pro-transferowe"?

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
08-08-2009 16:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #150
Re: Kilka pytań do... Radzia!
1. Kiedy i jak zaczęła się Twoja przygoda z United?
2. Kto w tym sezonie będzie naszym najmocniejszym punktem?
3. Jeśli miałbyś wybrać, to kto w przyszłości nr 1 w bramce w United Kuszczak/Foster, czy ktoś inny?
4. Twoje zdanie o tegorocznych transferach.
5. Obecna kadra jest kompletna, czy chciałbyś, aby SAF kogoś kupił? Jak tak to kogo?
6. Kto w przyszłości zrobi większa karierę w United, Macheda czy Welbeck?
7. Liverpool/Manchester City, a może jakaś inna drużyna - który z tych dwóch klubów darzysz większą antypatią?

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
10-08-2009 21:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości