Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #166
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Dla Hargreavesa nie mam nic przeciwko, ale nie chcę Gattuso, który poza dobrym odbiorem i mentalnością wojownika nie posiada dobrych cech.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
06-05-2008 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #167
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
sebos_krk napisał(a):Wpadłem na taki pomysł. Owen H zostaje na prawej obronie i gwarantuje obsadzenie pozycji na długie lata, a na jego miejsce do środka kupujemy Gennaro Gattuso. Jak to widzicie? Smile

Chodzą nawet takie ploty ostatnio (Gattuso ponoć ma odejść z Milanu i podobno chciałby grać w Anglii). Ja bym nie miał nic przeciwko chociaż osobiście wolał bym kogoś młodszego. Zresztą... OH wolał bym mimo wszystko widzieć jako DP a kupić prawego obrońcę z prawdziwego zdarzenia. Najlepiej Lahma ale o niego trzeba by ostro walczyć i pewnie wydać kupę kasy Sad

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
07-05-2008 00:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #168
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
fidain napisał(a):
sebos_krk napisał(a):Wpadłem na taki pomysł. Owen H zostaje na prawej obronie i gwarantuje obsadzenie pozycji na długie lata, a na jego miejsce do środka kupujemy Gennaro Gattuso. Jak to widzicie? Smile

Chodzą nawet takie ploty ostatnio (Gattuso ponoć ma odejść z Milanu i podobno chciałby grać w Anglii). Ja bym nie miał nic przeciwko chociaż osobiście wolał bym kogoś młodszego. Zresztą... OH wolał bym mimo wszystko widzieć jako DP a kupić prawego obrońcę z prawdziwego zdarzenia. Najlepiej Lahma ale o niego trzeba by ostro walczyć i pewnie wydać kupę kasy Sad
Zgadzam się z fidian. To, że OH dobrze gra na prawej obronie o tylko pokazuje, że jest w stanie poradzić sobie na różnych pozycjach, ale został kupiony z myślą gry jako defensywny pomocnik, więc nie chciałbym aby to się zmieniło. A poza tym faktycznie Gattuso może i jest wojownikiem ale ma już 30 lat... Także niech Anglik pozostanie na swojej nominalnej pozycji a na prawą obronę kogoś kupić. No właśnie:
mufc.pl napisał(a):Zaskakującego wywiadu niemieckiemu dziennikowi "Kicker" udzielił Uli Hoeness. Menedżer Bayernu Monachium stwierdził, że Lahm, który po sezonie prawdopodobnie odejdzie z drużyny mistrza Niemiec na pewno nie trafi do FC Barcelony. Według niego 24-letni prawdopodobnie przejdzie do Manchesteru United choć, jak sam przyznał nadal ma nadzieję, że reprezentant Niemiec pozostanie na Allianz Arena.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-05-2008 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #169
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Bayern Monachium zabiega o Gattuso, a on sam chciałby grać na niemieckich boiskach. Widać, że Owen ma spore umiejętności bo radzi sobie naprawdę nieźle na PO.

Lukas napisał(a):To, że OH dobrze gra na prawej obronie o tylko pokazuje, że jest w stanie poradzić sobie na różnych pozycjach, ale został kupiony z myślą gry jako defensywny pomocnik, więc nie chciałbym aby to się zmieniło.
Jednak chyba pewne miejsce ma teraz Scholes i gra Carrick albo Anderson.

Lahm jest zbyt powolny gdy naprzeciwko siebie ma szybkich ofensywnych pomocników i przez to nie radził sobie w meczu z Zenitem.
07-05-2008 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
buri Offline
Member
***

Liczba postów: 239
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #170
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Cytat:W piątek zostało zawarte porozumienie pomiędzy Chelsea a mistrzem Portugalii w sprawie pozyskania prawego obrońcy Bosingwy. Klub ze stolicy Anglii za transfer uważanego za jednego z najlepszych prawych obrońców świata zapłaci 20 milionów euro.

O zawarciu porozumienia napisał dzisiaj rano na swojej stronie portugalski portal O Jogo a już kilka godzin później cały fakt potwierdziła strona Maisfutebol. Według portugalskich mediów transfer ma być sfinalizowany w poniedziałek.

Bosingwa będzie czwartym Portugalczykiem po Carvalho, Hilario i P. Ferreira'rze w barwach The Blues. Co ciekawe wszyscy są byłymi zawodnikami FC Porto. Według ostatnich donosów klub ze Stamford Bridge interesuje się kolejnym piłkarzem z Bwin Ligi - Miguelem Veloso.

Teraz należy tylko czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony Chelsea.

Data: 10.05.2008, 12:54
Autor: xm33
Źródło: Maisfutebol / O Jogo
Czyli Bosingwa odpada...
10-05-2008 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czaplak Offline
Member
***

Liczba postów: 244
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #171
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
A ja coś czuje w kościach że United jest z jakimś już obrońca po słowie, tak łatwo byśmy Bosingwy nie odpuścili, chyba że Ferguson nas zaskoczy, zakupi Veloso a z OH zrobi prawego obrońce :?
10-05-2008 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Arek96 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #172
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Mi się wydaje, że z Owena zrobi prawego obrońcę a na pomoc kupi Miguela Veloso i Joao Moutinho.
Co sądzicie?
Veloso za Hargreavesa a Moutinho za Scholesa.
11-05-2008 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lucas Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 675
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #173
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Prawda jest taka, że niedawno Ferguson powiedział, iż w przyszłym sezonie podstawowym prawym obrońcą będzie Gary Neville. Szkoda Browna, bo jednak podpisał ten kontrakt, zarabia te 50k funtów i będzie się marnował. Więc raczej nici z nowego obrońcy.
11-05-2008 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #174
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Lucas napisał(a):Szkoda Browna, bo jednak podpisał ten kontrakt, zarabia te 50k funtów i będzie się marnował. Więc raczej nici z nowego obrońcy.
Wesley był zawsze pierwszym do wejścia w przypadku absencji środkowego lub prawego obrońcy. Na tyle zasługuje. Jest to IMO adekwatne do prezentowanych umiejętności i na pewno nie może narzekać na swoją sytuację.


Fan United od 1992 roku
11-05-2008 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #175
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
O Bosingwie możemy zapomnieć, podpisał kontrakt z Chelsea...
13-05-2008 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mlody_unw Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 323
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #176
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Arek96 napisał(a):Veloso za Hargreavesa a Moutinho za Scholesa.

No proszę Cię ... Scholes jeszcze gra, a na jego miejsce jest Anderson.

Prawy obrońca ... Lahm ! Jedyny Niemiec, którego stoleruję w United.
13-05-2008 21:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #177
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
No Lahm to nie jest głupi pomysł. Jest młody, doświadczony i co najważniejsze bardzo dobrze prezentuje, a raczej prezentował się w Bayernie. W dodatku nie musielibyśmy nic za niego płacić. Co do Daniela Alvesa to mam mieszane uczucie. Nie wiem czy pasuje on do Premier League. Myślę, że po tym sezonie odejdzie do Realu albo Barcelony. Wątpię żeby przeniósł się do innej ligi, ale kto wie. Prawdę mówiąc mało prawdopodbne żeby Gary wrócił do swojej dawnej dyspozycji. Jakby nie patrzyć jest już wiekowym zawodnikiem i po tak długiej przerwie ciężko będzie mu odzyskać formę, ale miejmy nadzieje, że się myle. Co do Browna, uważam że w tym sezonie bardzo dobrze zastąpił Nevilla, ale mimo to był chyba najsłabszym punktem naszej defensywy. Na pewno trzeba rozglądać się za wzmocnieniami na tej pozycji
14-05-2008 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Rudii Offline
Member
***

Liczba postów: 100
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #178
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Cytat:Według hiszpańskiej prasy Manchester United jest zainteresowany pozyskaniem prawego obrońcy Valencii, Miguela. Drużyna "Nietoperzy" boryka się z poważnymi problemami finansowymi, więc po sezonie jej szeregi opuści prawdopodobnie kilku graczy.

Miguel, który dołączył do Valencii w 2005 roku od początku pobytu na Estadio Mestalla był wyróżniającym się zawodnikiem. Według hiszpańskiej prasy rozmowy pomiędzy agentem obrońcy Paulo Barbosą a Manchesterm United już się rozpoczęły. 28-latek ma w kontrakcie zapisaną klauzulę odejścia, która opiewa na 12 milionów funtów.

Sam zainteresowany przyznaje, że jest gotowy na kolejny krok w swojej karierze i jak dodał, że nie wyklucza odejścia z Estadio Mestalla - "Jestem ambitny i jeżeli pojawi się dobra oferta, to wszystko możliwe. Decyzja nalezy do Valencii. Jeżeli klub zaakceptuje moją sprzedaż, to nie będzie problemu, ale jeżeli nowy trener będzie na mnie liczył, to zostanę.

Hmmm, ciekawy zawodnikiem. Co o tym myslicie ?
15-05-2008 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #179
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
Wolałbym Richardsa albo Lahma, chociaż w ostateczności i Miquel byłby dobry. Chociaż imo 12 mln funtów to trochę przydużo jak na niego.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
16-05-2008 08:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bartez Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 659
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #180
Re: Prawy obrońca. Kogo widzicie na tej pozycji?
manusite napisał(a):Defensor Manchesteru City, Micah Richards, oznajmił, że nie zamierza odchodzić z klubu, a plotek, wedle których miałby on zostać zawodnikiem Manchesteru United, nie chcę komentować.

19- latek od dawna jest łączony z czołowymi klubami Premiership. Czy to z United, czy Arsenalem, czy z Chelsea. Z kolei zawodnik 'City' miałby kosztować ok. 30 mln funtów.

Sir Alex Ferguson widzi w Micah'e następce Garr'ego Neville'a, który od dłuższego czasu nie może dojść do pełnej formy po kontuzji. Richards ujawnił, że jego największym celem na obecny moment jest powrót do zdrowia - "Jestem szczęśliwy w Manchesterze City. Był to dla nas udany sezon," - powiedział zawodnik.

"Manchester United to fantastyczny klub ze wspaniałym trenerem, jakim jest sir Alex Ferguson."

"Teraz, jednak koncentruje się na powrocie do piłki po kontuzji. Mam nadzieję również, że w klubie zostanie Sven Goran Eriksson." - zakończył Richards.

Oskar o Richardsie zapomnij...
16-05-2008 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości