Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #181
 
Wojtek3 napisał(a):Zdewastowana posiadlość
Ten Judasz wstydzilby sie naglasniac ten wybryk przeciwnikow G*****a. Zrobil z siebie ofiare jakby mu szyby w domu powybijali albo cos gorszego.
29-01-2008 19:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #182
 
EricRyan napisał(a):Zrobil z siebie ofiare jakby mu szyby w domu powybijali albo cos gorszego.

No faktycznie,ja jak to przeczytalem to myślałem że mu chate do góry nogami wywrócili :roll: Wtedy było by to głupie,bo na tym cierpiałaby również jego rodzina. Ale takie coś eh.
30-01-2008 01:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #183
 
EricRyan napisał(a):Ten Judasz wstydzilby sie naglasniac ten wybryk przeciwnikow G*****a. Zrobil z siebie ofiare jakby mu szyby w domu powybijali albo cos gorszego.

Czy była mowa o jakimś wybijaniu szyb? Proszę bardzo:

http://china.goal.com/en/Articolo.aspx? ... oId=552543

Jest napisane dokładnie to, co było na zdjęciu wstawionym przez Wojtka.
30-01-2008 13:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #184
 
Dobra Pejter przestan juz madrowac, Eric napisal wyraznie jakby, wszedzie pisano o tym jakby mu caly dom zamalowano a jemu napisano JUDAS GILL na ogrodzeniu domu, to chyba lekka przesada z ta dewastacja jakby nie bylo zachowanie nie na miejscu, ale nalezy mu sie 8) RED ARMY 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
30-01-2008 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #185
 
Teraz komuś przestał się podobać jeden z elementów upamiętniających MUNICH 58' tylko dlatego, że znalazł się tam znak sponsora :shock: I nie próbujcie mi wmówić, że taki ruch firma AIG wykonała ze względów marketingowych. Reklama na koszulkach zapewnia im wystarczająco potężny zysk, a poza tym na ludzkiej tragedii się nie żeruje.

Kod:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england/manchester/7218252.stm

capo di tutti capi

MUSC PL
30-01-2008 19:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #186
 
No ale właśnie dałem przykład artykułu, w którym jest dokładnie napisane, że mu nie zdewastowano całego domu. I znalazłem też kilka innych, w których pisano podobnie.

A to, że niektóre gazety pisały jakby mu cały dom zdewastowali to oczywiście zasługa Gilla... Opanujcie się trochę.

Co do samego napisu to uważam, że nie zasługuje na taką krytykę, jakiej poddaliśmy go na poprzedniej stronie tematu. No ale wtedy myśleliśmy, że rzeczywiście dom był zdewastowany.

Ciampel napisał(a):I nie próbujcie mi wmówić, że taki ruch firma AIG wykonała ze względów marketingowych.

No to niby po co to robili? Tłumaczenie, że w taki sposób chcą jakoś złożyć hołd ofiarom jest po prostu głupie.

Niemniej jednak, to jest już przegięciem, niezależnie od motywów AIG.
30-01-2008 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #187
 
Pejter napisał(a):No to niby po co to robili? Tłumaczenie, że w taki sposób chcą jakoś złożyć hołd ofiarom jest po prostu głupie.

Nie wiem, kij ma zawsze dwa końce, ale może chcieli chociażby zidentyfikować sie w jakiś sposób klubem. Czemu za każdym krokiem trzeba dostrzegać teorie spiskowe związane tylko i wyłącznie z kasą? :?

A w kwestii samego nielubienia AIG - można było oszczędzić stadion i poturbować budynki samej firmy, jakieś jej oddziały itp.

capo di tutti capi

MUSC PL
30-01-2008 19:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #188
 
Ciampel napisał(a):Teraz komuś przestał się podobać jeden z elementów upamiętniających MUNICH 58' tylko dlatego, że znalazł się tam znak sponsora :shock: I nie próbujcie mi wmówić, że taki ruch firma AIG wykonała ze względów marketingowych. Reklama na koszulkach zapewnia im wystarczająco potężny zysk, a poza tym na ludzkiej tragedii się nie żeruje.

Kod:
http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/england/manchester/7218252.stm

To jak kurwa nie z marketingowych to z jakich, chca sie jednoczyc w smutku z rodziami poleglych w tej tragedi ? wez mnie nawet nie wkurwiaj Ciampel w tym momencie :shock:

Ciampel napisał(a):A w kwestii samego nielubienia AIG - można było oszczędzić stadion i poturbować budynki samej firmy, jakieś jej oddziały itp.

Paranoja poprostu, :lol: :lol: :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
30-01-2008 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #189
 
Moje zdanie jest takie,że temu kto chce uczcić naprawdę pamięć naszych piłkarzy nie będzie przeszkadzał żaden znaczek,niezależnie czy to AIG czy coś innego.

Komercja istnieje i nic na to nie poradzisz.
Ja kibicuje Manchesterowi United,nie AIG,nie Glazerowi,lecz drużynie.
To jest oczywiście tylko moje zdanie,ale na prawdę nie rozumię tego typu zachowań.Tak samo jak powstanie FC United.Dla mnie jest to niedorzeczność.

ciampel napisał(a):A w kwestii samego nielubienia AIG - można było oszczędzić stadion i poturbować budynki samej firmy, jakieś jej oddziały itp.

No po prostu nie mogę ! To by uczciło pamięć zmarłych tragicznie w katastrofie piłkarzy ?!

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-01-2008 19:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #190
 
WolaK napisał(a):To jest oczywiście tylko moje zdanie,ale na prawdę nie rozumię tego typu zachowań.Tak samo jak powstanie FC United.Dla mnie jest to niedorzeczność.

Niedorzecznosc powinienies sie nazywac, w tym momencie obraziles kazdego fana MAN UNITED, pewnie nawet o tym nie wiesz...

[Obrazek: manutd682427351axt4.th.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
30-01-2008 19:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #191
 
Wojtek3 napisał(a):Niedorzecznosc powinienies sie nazywac, w tym momencie obraziles kazdego fana MAN UNITED, pewnie nawet o tym nie wiesz...

No fakt nie wiem.Dleczego niby ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
30-01-2008 19:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #192
 
WolaK napisał(a):No fakt nie wiem.Dleczego niby ?

Ty powaznie mowisz, czy tylko chcesz sobie pozartowac ? :shock: :shock: :shock:

Under The Boardwalk - United Warriors
30-01-2008 19:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #193
 
Pejter napisał(a):A to, że niektóre gazety pisały jakby mu cały dom zdewastowali to oczywiście zasługa Gilla...
Opanujcie się trochę.
Nie wiem jak Ty, ale mnie na jego miejscu zalezaloby zeby sprawa nie wyszla na jaw, ale jak juz do tego doszlo to bagatelizowalbym cale zdarzenie a nie robił z siebie w mediach biedna ofiare.

Ciampel chyba masz troche odmienne rozumienie pojęcia "uczcić pamięć", "złożyć hołd".
Przeciez nie po to byla walka o to by podczas derbów obie ekipy graly w koszulkach bez sponsorow, zeby teraz nagle AIG małym logiem wszystko niweczyła :/
30-01-2008 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #194
 
Wojtek3 napisał(a):Niedorzecznosc powinienies sie nazywac, w tym momencie obraziles kazdego fana MAN UNITED, pewnie nawet o tym nie wiesz...

Ja może nie uważam powstania FC United za niedorzeczność, ale też nie jestem wielkim zwolennikiem tego klubu i idei jego powstania. I wcale z tego powodu nie czuję się gorszym fanem Man United, niż ty czy Eric. I Wolak mnie nie obraził.

EricRyan napisał(a):a nie robił z siebie w mediach biedna ofiare.

Masz link do jakiejś jego wypowiedzi? Ja znalazłem tylko wypowiedzi policji. A ofiarą jest - chyba nie zaprzeczysz?
30-01-2008 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #195
 
Pejter napisał(a):Ja może nie uważam powstania FC United za niedorzeczność, ale też nie jestem wielkim zwolennikiem tego klubu i idei jego powstania. I wcale z tego powodu nie czuję się gorszym fanem Man United, niż ty czy Eric. I Wolak mnie nie obraził.

Nastepny. To wiedzcie, ze kazdy fanatyk / kibic / fan FC UNITED of Manchester jest 100% kibicem / fanatykiem/ fanem MANCHESTER UNITED FOOTBALL CLUB, nie ma podzialow ludzie! Nikt Ci nie kaze czuc sie gorszym, ale jak dla Wolaka to niedorzecznosc to obraza takze i Ciebie, bo obraza fanow UNITED, chyba ze jestes kibicem CITY i sie zle zrozumielismy.

No, i kibice UNITED zbytnio nie moga powiedziec mufc my passion, bo w united pasja to glazer i jego pieniadze, na Gigg Lane niezaloznosc klubowa...

Under The Boardwalk - United Warriors
30-01-2008 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości