Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw się!
Jae Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #181
Re: Przedstaw się!
Cześć, jestem Jae, mam na imię Jae i kibicuję, tu Was zaskoczę, Manchesterowi United. Od kiedy ? Nie pamiętam, jakoś samo tak przyszło, ale i tak nie ma to znaczenia. Nie mam ulubionego zawodnika, ale nienawidzę jednego - a Cristiano mu na imię.

Licze na ciekawe dyskusje, miłe rozmowy. Pozdrawiam wszystkich !
07-12-2008 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #182
Re: Przedstaw się!
Witam wszystkich fanów Diabełków. Nie mogąć znieść oficjalnego forum angieslkiego wyniosłam się na forum polskie, mam nadzieję że poziom wypowiedzi jest tu nieco wyższySmile
imię: Ania
pseudonim: branka
ulubiony piłkarz MU: Keano, Rudy(Scholes), Giggs, Rooney(brat ma psa nawet o tym imieniu - bullteriera więc pasuje idealnie), a spoza MU to chyba Terry i Friedel
miejscowość: Wrocław
klub: United, ale lubię też Tottenham od wielu lat(ich pierwszych obdarzyłam sympatią jak byłam mała) i ostatnio Hull, bo fajnie chłopaki grają, Zdarza mi się też szanować Chelsea Wink
czym się zajmuję: studiuję psychologię(2gi rok)

United kibicuję długo, ale na początku było to tylko małpowanie straszego brata i ojca, dopiero jak udało nam się wybrac do Budapesztu na meczyk w eliminacjach LM, to zaczęłam kibicować tak naprawdę - nie pamiętam roku, ale młodsza dużo byłam, jeszcze Bechkam grał wtedy - i był najlepszy na boisku, a jego waleczność(oczywiście nie tylko jego) przekonała mnie, że Diabły mają charakter i są fajną drużynąSmile

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
14-12-2008 02:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daavcio Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #183
Re: Przedstaw się!
Więc tak:

Nazywam się Dawid Smile Stąd też mój niezwykle oryginalny nick ^^ Lat 15, obecnie chodzę do III gimnazjum Smile
Manchesterowi United kibicuję od kiedy tylko zainteresowałem się piłką nożną, czyli od 2002r (Mundial) Smile Na początku to oczywiście przypadkowe mecze, granie nimi w FIFE itd., teraz nie opuszczam żadnego meczu Wink W przyszłości pojadę na jakiś mecz, to moje marzenie ^^

Moi ulubieni gracze to Rafael Da Silva, Evra, Scholes, Rooney i Giggs Smile

Mam nadzieję, że trochę u was popiszę, mam długi czas siedzenia na forum, a jeszcze nic nie pisałem to wstyd Big Grin
14-12-2008 13:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Carlito Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #184
Re: Przedstaw się!
Witam i zachęcam do pisania Wink I nie narzekaj, że nie można sygnaturek Big Grin
14-12-2008 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #185
Re: Przedstaw się!
Po prostu Łelkam ewrybady.
http://pl.youtube.com/watch?v=Cef-xQ3Tdjc

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
14-12-2008 13:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lucek88 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 10
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #186
Re: Przedstaw się!
Witam.
Imie: Rafal
Pseudonim: Lucek
Miejscowosc: Katowice
ulubiony klub: GKS Katowice no i oczywiscie Manchester UTD

Czerwonym diabłom kibicuje od pamietnego finału w 1999 roku. Moj ulubiony pilkarz MU?? Ubóstwiam wszystkich, ale najbardziej podziwiam Scholesa i Roo Smile

Pozdrawiam
16-12-2008 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #187
Re: Przedstaw się!
No dobra. Siedzie tutaj od jakiego czasu, przebijam wszystkich iloscia postów, ale w ogole Was nie znam, a Wy niezbyt znacie mnie Wink czas to zmienic Smile

Mój nick widac Wink imie moje brzmi Konrad, mieszkam w takiej nieduzej miejscowosci Krotoszyn 100km na południe od Poznania Wink (Mogłbym uzyc innej miasta jako odniesienia - Kalisza - ale nikt normalny z Wielkopolski tego miasta nie lubi ;P )

Fanem United jestem niezbyt długo, bo bodajze od... albo lepiej wrzuce fragment mego postu z innego forum:

Cytat:Było to dnia 14 maja ostatniego roku zeszłego wieku. Dzień po mojej Pierwszej Komuni Świetej do mojego domu przyszły koleżanki mojej mamy, aby złożyć my życzenia. Pośród mało interesujących mnie prezentów dostałem coś co mnie oczarowało: czerwono-białą koszulkę, a na jej plecach widniał napis: David Beckham. Pod nazwiskiem było wielki 7. Do stroju dołączona była piłka z logo klubu, którego jeszcze nie znałem. Jako młody fan pilki, lubiałem ją ogladać, ale raczej grać. W kilka dni po komuni do gry założyłem koszulkę z owych jeszczę tajemniczym dla mnie nazwiskiem. Po powrocie usiadłem do komputera, wpisałem w wyszukiware imię i nazwisko z koszulki i wszystko stało się jasne. Manchester United... Przeczytałem kilka informacji o klubie, przejżałem tabele ligi angielskiej, a także spojażałem na skład. Żadnemu klubowi nie kibicowałem z całego serca, z całej duszy i z całych sił swoich. Z biegiem lat moje zainteresowanie Manchesterem United rosło, a w raz z nim rodziła się miłość, który okazuję się silniejsza od wielu rzeczy. Gdy w gazetach pojawiła się informacja, że David Beckham zostanie sprzedany do Realu Madryt, zwątpiłem. Zastanawiałem się, czy lubię Davida czy może klub. Szybko stało się jasne, że ówczesny kapitan reprezentacji Anglii był tylko jednym z wielu ogniw w maszynie prowadzonej przez Sir Alexa Fergusona. Tak zaczęła się miłość do Czerwonych Diabłów - miłość z którą czasami było mi źle. Byłem wyśmiewany, iż w moim sercu jest Manchester United, a najcześciej robili to "kibice" Realu, którzy w poźniejszym czasie stali sie "kibicami" Barcelony. Byli to "sezonowcy"...Ale ja taki nie byłem - zawsze wierzyłem w Red Devils i wiem, że nie na próżno...

W zwiazku z mym miejscem zamieszkania, moje serce jest podzielone na dwa kolory: czerowy Manchester i niebieski ... (nie, nie Chelsea) Lech Wink

amor patriae nostra lex
17-12-2008 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Chris Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #188
Re: Przedstaw się!
Hi y’all Wink

Kilka osób zapewne kojarzy mnie jeszcze z Redevils.
Krzysiek vel Chris/Chrisu, rocznik ’92, były admin, mod i newsman ze Zduńskiej Woli (niestety; nawet nie pytajcie dlaczego…). Przez kilka ostatnich miesięcy jedynie bierny obserwator Redcafe z racji, jakby to ująć, sceptycznego nastawienia do czerwcowej fuzji ww. for. Częstego braku czasu zresztą też… Cóż, do dziś trochę się pozmieniało… Kibic United od końca roku 1998 (choć określenie kibic w stosunku do 6-latka to może trochę za dużo…), głównie za sprawą Petera Schmeichela – do dziś mojego ulubieńca i na dobrą sprawę także wzoru, jako że sam jestem bramkarzem z mniejszymi sukcesami (nie, nie gram zawodowo). Jeśli chodzi o obecnych zawodników to największy podziw z mojej strony dla Edwina, Fletchera, Carricka, Vidica i Evry. Z drugiej strony są również antypatie w postaci Naniego, Ronaldo, Berbatova, Teveza i, w szczególności, Wesa Browna.
Odchodząc nieco od piłki nożnej – jestem też sympatykiem snookera i Stephena Hendryego, choć przygoda z zielonym stołem zaczęła się od śp. Paula Huntera… Ze szlifowania własnego talentu niestety nici, bo od dwóch lat nie ma już gdzie grać. Cóż, wypożyczalni DVD się ludziom zachciało… Co do muzyki to raczej bajka na osobny temat; w każdym bądź razie trzymam się z dala od popu i technopodobnych…
Można by jeszcze trochę pisać, ale na razie chyba all… Mam nadzieję, że uda mi się tu trochę zabawić, mimo początkowej niechęci… Wink

Greets.
21-12-2008 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #189
Re: Przedstaw się!
:shock: no no, Krzysio zaskoczyłeś mnie;D

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
21-12-2008 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #190
Re: Przedstaw się!
No w końcu Smile



Mój Blog: Pod presją czasu
21-12-2008 20:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #191
Re: Przedstaw się!
Nie wchodź w tylko w temat o Brownie Big Grin
eej! nie blokuj mu rozwoju, chłopak straci sens życia bez tego!
kisia


nie blokuje, ja dbam o każdego! przecież wszystkie dzieci są nasze Big Grin
mateuś

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-12-2008 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damian91 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #192
Re: Przedstaw się!
Siemanko Big Grin
Na Redevils dawałeś czadu Smile
23-12-2008 00:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nelsonk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 25
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #193
Re: Przedstaw się!
Witam.
Imie: Kornel
Pseudonim: Nelson
Miejscowosc: Myślibórz
ulubiony klub: There is only one heart, one love, one United.
ulubiony piłkarz: Rooney, "King" Eric

Jestem Fanem United od 1995 roku.

nie pisz Man U...minh
28-01-2009 00:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
radzio Offline
Cantona
*******

Liczba postów: 2,113
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #194
Re: Przedstaw się!
Nelsonk napisał(a):Witam.
Imie: Kornel
Pseudonim: Nelson
Miejscowosc: Myślibórz
ulubiony klub: There is only one heart, one love, one United.
ulubiony piłkarz: Rooney, "King" Eric

Jestem Fanem Man U. od 1995 roku.

nie pisz Man U...minh


Witamy, witamy ;-)

Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow.
Radzio Jogger
Manchester United
Darmowe relacje SMS
28-01-2009 00:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
zbigniew19 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #195
Re: Przedstaw się!
Cześć wszystkim.
Na imię mam Zbyszek. Mieszkam w Białej Piskiej. Kibicem Diabłów jestem od 1999 r. (stałem się nim nie po, ale jeszcze przed finałem LMBig Grin). Ulubiony piłkarz z obecnego składu - Vidic, wcześniej RvN. Interesuję się wieloma sportami, piłką nożną w szczególności. Ulubiona muzyka - rock (jego wszelkie odmiany), znajduję też czas na dający się słuchać metal (zero behemothów, slayerów itp.)
28-01-2009 08:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości