Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RED ARMY
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #226
 
Ja jak bylem na Blackburn to byl bardzo dobry, choc gdy jestes na stadionie a widzisz w TV ( gdzie praktycznie sciszaja doping -> Canal + w tym przypadku ) to nic nie slyszysz, gdy obejrzalem nastepny mecz to bylo niby podobnie, ale w TV to nie to samo..

Od 2005 do dzis raczej roznicy wielkiej nie ma, najglosniejsze gardla spotykaja sie na Gigg Lane.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-02-2008 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #227
 
Wojtek3 napisał(a):Od 2005 do dzis raczej roznicy wielkiej nie ma

Dla mnie jest i to dość zauważalna.

Wojtek3 napisał(a):w TV ( gdzie praktycznie sciszaja doping -> Canal + w tym przypadku )

Ja akurat na Canal+ nie oglądam, więc mnie to nie dotyczy. W miarę dobrze słyszę doping.
01-02-2008 21:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #228
 
Najciekawsze jest to, ze zazywczaj doping, taki porzadny trwa do m/n 25 min, pozniej juz cichnie calkowicie, co kiedys trawl praktycznie do samego konca...

Do dzis pamietam wysmienity doping w meczu z Roma z zeszlegro roku w kwietniu, do 25 min niestety...

DIE GLAZER DIE! :|

Under The Boardwalk - United Warriors
01-02-2008 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #229
 
[Obrazek: i85674373913865ct3.jpg]

DO U SEE THIS AT O.T ?? NOT THESE DAYS WON'T PAL!!!

RED ARMY ;]

/ i cos dla zajawkowiczkow FCUM.

http://www.youtube.com/watch?v=KUHGtfDCqXc

I don't care about Rio
Rio don't care about me
all I care about
is watchin' FC. 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
06-02-2008 00:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #230
 
[Obrazek: 76965998.jpg]
[Obrazek: 2979411759-soccer-barclays-premier-leagu...afford.jpg]

A jednak widzimy. Co prawda rzadko i praktycznie tylko po strzelonej bramce, ale widzimy.
06-02-2008 01:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #231
 
RED ARMY przed North and South Stand 06.02.2008 MUNICH[*]

[Obrazek: 79581126rw3.th.jpg] [Obrazek: 79582014hl5.th.jpg] [Obrazek: 79584221of2.th.jpg] [Obrazek: 79584563if1.th.jpg]

Under The Boardwalk - United Warriors
06-02-2008 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #232
 
Skull Ty psychopato ja juz z Toba wiecej nie pije! :lol: 8)

Zaczelismy nasz trip z Skullem 10 lutego 2008 w pubie przy Temple Bar, wypilismy jakies 7 Budweiser'ow i 2 albo 3 strzaly ( juz nie pamietam, odpowiedni polowki i setki wodki ). Pozniej nas wyjebali z pubu bo jak zaczal sie Chelsea - Liverpool to za glosno spiewalismy o UNITED no i scousers nas lekko podpuszczali, szczegolnie mnie :mrgreen:

Minuta ciszy w pubie pieknie uczczona, nawet przez kibica majacego kuszulke UNITED z finalu Wembley 77' i jednoczesnie bluze Liverpoolu :lol:

W nastepnych 3 pubach juz nas nieobsugiwano tylko wypraszano :lol: Skull zacrzuc fote Wink Jak wyrzezwiejesz :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
11-02-2008 00:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #233
 
Wojtek3 napisał(a):Skull Ty psychopato ja juz z Toba wiecej nie pije!

Najlepsi byli fani City ,jak oni strzelili na 0:2 to sie odezwali dopiero , odrazu rzuciłem w ich strone Fu*k City itd ,poźniej razem z Wojtkiem dopierdal***my różne hasla i po ostatnim gwizdu widzialem już tylko ich plecy,tak szybko spierdal**i z pubu :lol:

Podk**wieni takim obrotem meczu ,zostaliśmy na spotkanie Liverpool - Chelsea ,ewidętne szukanie bójki :twisted:

Wojtek3 napisał(a):Pozniej nas wyjebali z pubu bo jak zaczal sie Chelsea - Liverpool to za glosno spiewalismy o UNITED no i scousers nas lekko podpuszczali,

A pamietasz tych arabusów co siedli koło nas? Co sie pytalem za kim stoją ,ten że za Liverpoolem - ładnie mu dojebalem co :lol: kolesiowi kopara opadła :twisted:

Wojtek3 napisał(a):W nastepnych 3 pubach juz nas nieobsugiwano tylko wypraszano

No ale ogólnie daliśmy wszedzie o sobie znac, nawet idąc ulicą w centrum :lol: Pub pełny kibiców Liverpoolu i Chelsea i tylko my dwaj w koszulkach MU ,spiewajac i obrazajac ich druzyny ,srogo sie wkurzali ,szczegolnie te dwie panienki przed nami :lol: Szkoda że do akcji wkroczyła ochrona bo liczyłem na jakaś bitwe :wink:

[Obrazek: dsc00002qz4.th.jpg]
11-02-2008 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #234
 
Dwie zadziory, spoza boiska 8)

Skull napisał(a):[Obrazek: dsc00002qz4.th.jpg]

W aparat lepszy zainwestujcie Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
11-02-2008 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #235
 
Ciampel napisał(a):W aparat lepszy zainwestujcie

Albo włączcie lampę błyskową Tongue

Z tego co można przeczytać niezła frajdę tam mieliście, szkoda, że wczorajszy dzień nie był w pełni udany jeśli chodzi o wynik :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
11-02-2008 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #236
 
Hehe chłopaki cieszcie sie ze nie spotkaliscie kibiców(bo siedzacy w pubach ogladacze meczów to z reguły takie zwykłe ludki)...nie bylibyscie tacy szczesliwi Big Grin :wink:
Pozatym Skull nie udawaj mi tu takiego chojraka,bo własnie tacy "wielcy wojownicy" psuja reputacje klubom :roll: :wink:
Wiem,wiem musiałem jak zwykle wtracic swoje...,ale coz...moje zasady i filozofia wielkosci to klub,honor,duma,gotowosc walki-działania zgodna z przekonaniem o godnosci tego kroku ble ble...,pozdrawiam
11-02-2008 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #237
 
Anonim - ale mi sie wydaje, ze skull sie raczej zachowywal jak rasowy Angol

Skull, Wojtek wszystko zajebiscie Big Grin zazdroszcze wam, ale nie potrafie zroumiec jak mogliscie pic ten amerykanski sik Budweiser - to juz lepiej pic rozcienczonego woda zywca

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
11-02-2008 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #238
 
Hehe w sumie to Skull mi przed publem dal Budweiser'a, wypilismy no to w pubie poszlo to samo Wink W Manchester to jedno z najlepszych piw Wink

Tak mi sie przypomnialo jak nam oddali 10 euro bo wzielismy piwa, ale juz nas wyganiali 8) Ale kulturalnie wyszlismy.

Zaczelo sie Chelsea - Liverpool a my ze SKULLEM - UNITED, UNITED, UNITED 8) Te laski sie odwracaja co jesr grane, takie oczy - > o_O, ja po chwili - STAMFORD BRIDGE IS NEVER FULL, cala lewa strona na mnie. Ja w ogole cos wstawalem i gadalem z tymi Liverpoolczykami, ale juz nie pamietam o czym :lol:

Tak w ogole, Skull Ty mi brales jakies pieniadze z portfela, bo cos malo mam, myslalem ze mam wiecej :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
11-02-2008 23:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #239
 
Ciampel napisał(a):W aparat lepszy zainwestujcie

Zdjecie zrobione telefonem :wink:
Aparatu zapomnialem wziasc ,bo sie na autobus spieszylem,a i tak mi spied**ił bo po piwo poszedłem jeszcze :lol:

Kuba_^^ napisał(a):niezła frajdę tam mieliście, szkoda, że wczorajszy dzień nie był w pełni udany jeśli chodzi o wynik

No tylko tego brakowało by zakonczyc dzien wielkim uśmiechem ,a tak to musielismy zostac i szukac problemu :twisted:

Anonim napisał(a):Hehe chłopaki cieszcie sie ze nie spotkaliscie kibiców(bo siedzacy w pubach ogladacze meczów to z reguły takie zwykłe ludki)...nie bylibyscie tacy szczesliwi

Z tym sie zgodze, ale jeśli chodzi o Irlandie to ogólnie jakis zbyt spokojny naród,każdy miły ,kultura itd ,ciężko o jakąs bójke :roll: Chociaz sa ludzie którzy nie lubią polaków ,dlatego ostatnio jeżdze rowerem po okolicy w koszulce Polski :twisted:

p.s - ale liczy sie fakt że we dwóch szydzilismy z ludzi z obu klubów ,bo niby z kąd moglismy wiedziec ze nie wyskoczą?
Ale ostro sie wkurzali ,co nie Wojtek 8)

Anonim napisał(a):tacy "wielcy wojownicy" psuja reputacje klubom

Gdybys tam siedział zajebany w trzy dupy po porażce z City to inczej bys gadal :wink: Zreszta plan byl ze po meczu sie rozchodzimy,ale że okolicznosci byly takie ,a nie inne to już poczekalismy na nastepny mecz 8)

Red napisał(a):zazdroszcze wam, ale nie potrafie zroumiec jak mogliscie pic ten amerykanski sik Budweiser

A ja myslalem ze to niemiecki sik :oops:
Bo tak ogolnie to tam sam siki podawali :lol: Bulmers,Budweiser ,Calsberg ,Miller i Guinness ,dlatego po kilku....nastu? hehe sikach zaproponowałem przeskok na wódke :twisted: :twisted: :twisted:

Wojtek3 napisał(a):juz nas wyganiali Ale kulturalnie wyszlismy.

No i w nastepnym długo nie zagosciliśmy ,wchodzimy tam patrza na mecz i "UNITED" :lol: i te mordy pijane :lol:
Odrazu dowidzenia :lol: Pamietam jak mi mówiłeś ,tylko tym razem cichooo :lol:

Wojtek3 napisał(a):Skull Ty mi brales jakies pieniadze z portfela, bo cos malo mam, myslalem ze mam wiecej

Dlatego Ci priva pisalem :lol: Bo we wczorajszym poscie napisales ze wypilismy po 7-8 piwek i 3 strzały ,a ja mam wrażenie że troche wiecej,bo kasy mi od ciula poszlo :lol:
A przy ostatniej kolejce to jeszcze Ci dorzucałem 5 jurków bo Ci chyba brakło :wink:
12-02-2008 01:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #240
 
http://img409.imageshack.us/img409/5296/12345sj8.png

http://img247.imageshack.us/img247/813/123ri6.jpg

http://img256.imageshack.us/img256/7538/123456ct4.jpg

Dla takiego Old Trafford chce sie przychodzic, RED ARMY ;]

Under The Boardwalk - United Warriors
12-02-2008 02:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości