Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sir Alex Ferguson
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #226
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Mubinio napisał(a):Dobrze, że wróci na najważniejsze mecze: Chelsea i Arsenal.

Nie wróci. Kara zaczyna obowiązywać od 22. marca, czyli już po meczu z Boltonem. Licząc od tego momentu pięć meczów - Arsenal jest ostatnim z nich.
Sukinsyny z FA świetnie to rozegrali :evil:

Gdzie jest Groszek?
16-03-2011 18:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Peneros Offline
Member
***

Liczba postów: 114
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #227
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
A miałem już taki dobry dzień, z drugiej strony. Nie dramatyzujcie, oczywiście będzie ciężej ale Phelan też da sobie radę. Nie mniej, KURWA. Jakim prawem goście z FA przeczekali zbieżność wydarzeń i dopiero teraz jest wynik tej afery? Czemu nie dali po każdej sprawie wyrok i był by on na pewno łagodniejszy, tylko zsumowali to wszystko? Czemu kurwa takich problemów nie mają smerfy czy jebani rywale zza miedzy? Piłka nigdy nie była fair, ale tym razem to kurwa czysta prowokacja i przegięcie ! :|
16-03-2011 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #228
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Skurwysyństwo z ich strony .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
16-03-2011 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #229
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Kris1908 napisał(a):
Mubinio napisał(a):Dobrze, że wróci na najważniejsze mecze: Chelsea i Arsenal.

Nie wróci. Kara zaczyna obowiązywać od 22. marca, czyli już po meczu z Boltonem. Licząc od tego momentu pięć meczów - Arsenal jest ostatnim z nich.
Sukinsyny z FA świetnie to rozegrali :evil:

Zawieszenie wejdzie w życie wraz z dniem 22 marca. Szkot nie poprowadzi United także w spotkaniach z West Ham United, Evertonem, Fulham, Arsenalem oraz meczu z Manchesterem City w półfinale FA Cup.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
16-03-2011 21:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #230
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Co nas nie zabije to nas wzmocni. To tylko taki mały pstryczek w nos dla Fergusona.

Nie będziemy przecież rozgrywać spotkań przy pustym stadionie, nie będzie żadnych zawieszeń wśród piłkarzy, Ferguson będzie obecny na stadionie i w szatni - jak dla mnie nie ma się czym przejmować. Z Sir Alexem czy bez utrzymamy prowadzenie w lidze i ogramy City. Nawet mnie to cieszy, że Szkot nie jest niewiniątkiem i lubi dorzucić do pieca, takiego właśnie go zapamiętam.

Nie chce mi się z Tobą gadać.
16-03-2011 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #231
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Tomasson napisał(a):Z Sir Alexem czy bez utrzymamy prowadzenie w lidze i ogramy City.

Zabrzmiało dokładnie tak, jakby SAF niewiele znaczył dla United. Ale miejmy nadzieję, że te słowa się sprawdzą w praktyce. Smile

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
16-03-2011 22:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomasson Offline
Member
***

Liczba postów: 207
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #232
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Cytat:Zabrzmiało dokładnie tak, jakby SAF niewiele znaczył dla United

O nie nie! Nie chciałem, aby tak to odebrano. Po prostu uważam, że fakt, iż Ferguson zasiądzie nie na ławce trenerskiej, a na trybunach, nie będzie miał na tyle wielkiego wpływu na naszą grę, abyśmy pod jego 'nieobecność' stracili lidera i odpadli z FA Cup.

Sir Alex to United, a United to Sir Alex. Zabolało mnie to, co powiedziałeś. :cry:

Wink

Nie chce mi się z Tobą gadać.
16-03-2011 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #233
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Tomasson napisał(a):Sir Alex to United, a United to Sir Alex.

Z całym moim olbrzymim szacunkiem i uwielbieniem dla SAFa ale nie mogę się zgodzić. Owszem legenda, wielki trener, prawdopodobnie największy w naszej historii itd. ale klub zawsze będzie większy nawet od swoich największych legend. SAF kiedyś odejdzie (niestety) ale United będzie trwało i jego kibice też.

Zabrzmiało pompatycznie? I dobrze! Wink

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-03-2011 00:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #234
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Lasq napisał(a):Zabrzmiało pompatycznie?
Mógłbyś pisać scenariusze do holiłódzkich produkcji Smile

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-03-2011 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #235
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Tylko gdzie byśmy byli teraz, ci kibice, ten klub, gdyby na Old Trafford nie zawitali Busby i Ferguson...

Cytat:holiłódzkich
Jak to Janusz Rewiński w kabarecie Tey mawiał - w Holu Łódź, a właściwie korytarzu.


Fan United od 1992 roku
17-03-2011 08:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #236
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
@Sebos: Jasne, nie przeczę, że pewnie by nas tu nie było ale nie o to mi chodziło żeby podważać ich zasługi albo wielkość. Po prostu jak ktoś pisze, że "United = SAF" to co, jak SAF przestanie trenować to przestanie kibicować? Ferguson jest wielki i uosabia na pewno wszystko co się zdarzyło w tym klubie w ciągu ostatnich 25 lat ale niestety jest już raczej bliżej niż dalej końca swojej kariery trenerskiej i po prostu nie zapominajmy, że kibicujemy klubowi (a Fergusonowi przy okazji Wink )

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
17-03-2011 09:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #237
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Wiedziałem, że FA da Fergusonowi karę zawieszenia, ale myślałem, że skończy się na tych dwóch spotkaniach, które miał w zawieszeniu. Tymczasem wielce obiektywna FA zdecydowała, że SAF-owi trzeba jeszcze dowalić trzy dodatkowe mecze oraz karę finansową :!: Rozumiem, gdyby otwarcie nazwał kogoś debilem, skurwysynem czy oskarżyłby kogoś o sprzedanie meczu, ale on powiedział prawdę :!:

Skoro FA jest taka surowa i równo traktuje wszystkich, to dlaczego Wenger nie został tak surowo ukarany, jak Ferguson, pomimo tego, że także praktycznie po każdym przegranym meczu wszystkich krytykuje i także w ostrych słowach :?: Dlaczego nie został ukarany Mancini za swoją wypowiedź, dlaczego kary nie dostał Pulis :?: Dlaczego za obrażanie innych piłkarzy oraz sędziów i podważanie ich kompetencji taki Szczęsny nie został ukarany :?: Skoro FA jest taka surowa, to niech będzie obiektywna :!:

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-03-2011 12:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Peneros Offline
Member
***

Liczba postów: 114
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #238
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Ja to widzę na przykładzie szkoły a nieraz nawet samych piłkarzy. Taki chuligan szkolny, za średnie wybryki nie zostaje ukarany tylko upomniany, bo przecież robi gorsze rzeczy.. A taki prymus, któremu się noga potnie i rzuci raz kurwą od razu będzie w gabinecie dyrektora, podobnie zresztą nieraz bywa wśród piłkarzy.
17-03-2011 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #239
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Ferguson to jest redycywa jakich mało, a wy jeszcze staracie się go bronić. Po co? Przecież on to robi specjalnie, bo ma zasady. A ludzie z zasadami nie będą siedzieć cicho jak widzą, że coś jest nie tak. Kary na niego nakładane ma gdzieś. Dobrze wie, że jest tym dla Premierleague, kim był Jordan dla NBA.


Fan United od 1992 roku
17-03-2011 15:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #240
Re: Sir Alex Ferguson i sztab szkoleniowy
Ta recydywa Fergusona, jak dla mnie, wynika też z faktu, że te kary, które choć może brzmią groźnie i dotkliwie (5 meczów zawieszenia :shock: ) nie szkodzą tak bardzo samemu Fergusonowi jak i jego drużynie. Zwłaszcza, że Ferguson nie należy do szkoleniowców, którzy jakoś bardzo żyją przy ławce, którzy muszą szaleć, biegać od krańca do krańca i ustawiać swoich zawodników z dokładnością, co do centymetra. Ferguson, co ma powiedzieć w jakiś krytycznych momentach, to powie. Czasem zarzuci jakieś "come on"( jak w meczu wyjazdowym z Blackpool, gdy czuł, że można ich dorwać w tym spotkaniu). A tak, to raczej jest statyczny, wszelkie uwagi przekazuje zazwyczaj Phelan, więc telefon komórkowy lub stacjonarny (bo taki z tego co pamiętał miał kiedyś na Old Trafford) absolutnie wystarcza, aby w pełni kontrolować przebieg spotkania. Według mnie, więc takie kary, to wielki straszak na Fergusona nie jest, a że tak jak mówi sebos Fergie ma już taki krnąbrny charakter, to on sam nie widzi wielkich przeszkód, by mówić, co myśli, nawet kosztem tych, wątpliwej wagi, kar Wink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
17-03-2011 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości