Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #241
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Benzema może strzelić 9 goli w 32 meczach i dalej jest świetną opcją dla United. Nie ma nawet tego odwiecznego "czy poradzi sobie na Wyspach?" W lidze hiszpańskiej póki co sobie nie radzi, pewnie tam trudniej strzelać gole.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
12-05-2010 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #242
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Nigdzie nie jest powiedziane, że wzmocnieniem w ataku ma być 'kocham real' Benzema. Fakt sam kiedyś bardzo go chciałem w United, jednak teraz...po tym co pokazuje a raczej czego nie pokazuje w najzajebistrzym /marketingowo/ klubie, oraz jego ostatnie wypowiedzi jakoby było mu tam super dają mi do zrozumienia, że może chłopak potencjał i ma ale na pewno nie na World Class.

Berba z kolei napastnikiem przecież złym nie jest, nienaganna technika, przegląd pola i wykończenie akcji /chociaż z tym ostatnim elementem ostatnio słabo/. Problem w tym, że do taktyki i stylu gry Manchesteru sie nie nadaje/nie sprawdza, niepotrzebne skreślić.

United potrzebny jest wysoki ale i dynamiczny napastnik! Bóg wie jak to z tym Dioufem będzie, podobnie sytuacja ma sie co do Welbecka. Opcje na dziś: Hulk, Dżeko i...

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
12-05-2010 14:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #243
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
...i Rooney'a cofamy, si ? Cofamy go wtedy kiedy w końcu wykorzystuje swój potencjał jako ten, który jest tym najbardziej wysuniętym zawodnikiem?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-05-2010 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Syriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #244
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Nie cofamy, bo i po co.
Chociaż Roo z Ruudem super wyglądali, Heskey też mu pasuje, chociaż jest średnim grajkiem.

Wystarczy mu dać odpowiednigo partnera. Takiego który i strzeli, i dogra, i poszarpie i rozegra.
Ideałem byłby zdrowy Saha albo młodszy Villa.
12-05-2010 14:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #245
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Jeśli mówimy o cofniętym napastniku o dobrych warunkach fizycznych to nie ma takich wielu na najwyższym poziomie. Ibra, Berba i...?

Rooney z RvN grał cofniętego, z Sahą podobnie. Ciągle mu czegoś brakowało. Teraz trzeba wykorzystać go w najlepszy sposób czyt. na szpicy. Tam jest najgroźniejszy i tam zagrał swój sezon życia.

Jak dla mnie są dwie możliwości

1) Jeśli gramy tyle razy 442 co w tym sezonie to zostawiamy Berbę (jest gwarantem wyprodukowania ok 20 goli w sezonie. Mało? Fuck me!). O lepszego cofniętego napastnika będzie nam trudno. Po co zresztą wydawać fortunę jak większe potrzeby mamy gdzie indziej.

2) Przechodzimy na stałe na 433/451 i Berba jest zbędny.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-05-2010 14:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Syriusz Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #246
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Czy ja wiem, czy Saha zmuszał go tak mocno do grania bardziej z tyłu ? Imo Saszka był naprawdę wszechstronny, raczej forward niż striker. Kapitalny chłopak, wielka szkoda.

Imo Torres byłby kapitalnym kompanem dla Roo.

Co do systemu, to grać 442 mamy opcję tylko z Fleczem formie i Hargo w zdrowiu. Ewentualnie Andersonem z głową na boisku.
Świat gra jednak 3 w środku i przeciwstawić się 3 pomocników przez 2 naszych w innej konfiguracji będzie trudno. Szczególnie widać to w LM i w meczach z topowymi drużynami z PL.

Ze słabszymi 442 wciąż możemy sobie spokojnie pogrywać.
12-05-2010 15:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #247
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
michal85 napisał(a):Jeśli mówimy o cofniętym napastniku o dobrych warunkach fizycznych to nie ma takich wielu na najwyższym poziomie. Ibra, Berba i...?

Zaj*biste porównanie! Gdzie Berba do Ibry?? Przecież Zlatan jest o stokroić lepszy do bułgara!W jakich meczach Berba strzelił te 12 goli?Z Chelsea?Liverpoolem?Arsenalem?Aston Villa?Nie, owszem trafiał ale z jakimiś beniaminkami albo słabiakami gdzie trafili też inni gracze z United, wolałbym żeby mniej trafiał ze słabymi(tam mogą inni strzelać) a trafił pare goli tym naprawdę groźnym drużynom, tymczasem podczas nieobecności Roo ch*ja grał a właśnie na takie momenty jest nam potrzebny jakiś napastnik bo wątpię by w następnym sezonie Roo wytrzymł cały sezon bez urazu i co wtedy znów mamy grać nie poradnym i ślamazarnym bułgarem?
12-05-2010 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Matti888 Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 0
Post: #248
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
El Polako napisał(a):tymczasem podczas nieobecności Roo ch*ja grał a właśnie na takie momenty jest nam potrzebny jakiś napastnik bo wątpię by w następnym sezonie Roo wytrzymł cały sezon bez urazu i co wtedy znów mamy grać nie poradnym i ślamazarnym bułgarem?

A kogo kupisz, kto strzeli 12 goli w lidze, dorzuci 5 asyst i nie będzie narzekać, jak kilka razy z rzędu usiądzie na ławie?
Zgoda, po meczu z Sunderlandem jechałem po Berbie, ale teraz widzę, że trochę przesadziłem.

Na przykład taki Benzema, czy inny Dzeko będzie chciał grać w pierwszym składzie, bo inaczej to pójdzie do jednego z wielu innych, czołowych klubów interesujących się nim.
12-05-2010 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #249
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Koniec końców SAF ani nikogo nie kupi ani nie sprzeda

Jeszcze raz powtórzę, że jak na OT zawita jakiś ofensywny pomocnik z prawdziwego zdarzenia to nie wiem jaka będzie rola Berby w systemie 433 czy 451, chyba żadna. A skoro gramy 443 albo 451 to Berba się nie sprawdza bo ani on nie wygra pojedynku biegowego, ani nie ruszy z kontrą, bo tacy sprinterzy jak Nani czy Antoś będą szli z piłką a nasz ukochany Bułgar będzie dopiero się 'rozpędzał'.

Jeżeli zatem sir Alex widzi miejsce w składzie dla Bułgara to ok, niech i tak będzie, jeżeli Bułgarowi głównie odpowiada rola rezerwowego to też ok. Wszystko będzie fajnie dopóki do póty Roo będzie w formie i będzie zdrów, gorzej jak nie będzie. I co wtedy? sraka zapewne. Na pewno wszystko wyjaśni się do końca sierpnia.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
12-05-2010 19:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #250
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Wszystko będzie fajnie dopóki do póty Roo będzie w formie i będzie zdrów, gorzej jak nie będzie. I co wtedy? sraka zapewne.
A mi się wydaje, że w takiej sytuacji Bułgar również byłby w stanie sobie poradzić (oczywiście jeśli tylko sprowadzimy ofensywnego pomocnika). W obwodzie jest również Owen. Poza tym jak czytałem w jakimś wywiadzie z Giggsem, chłopaki wiedzą, że nie mogą być w pełni uniezależnieni tylko od bramek Roo i w razie czego każdy coś od siebie dorzuci.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
12-05-2010 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #251
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
To dlaczego nikt nic ie dorzucił w tym sezonie?A Benzema poszedł na kase bo w Manchester United grałby o wiele więcej niż w szmaciarskim realu...dobrym wyjściem było by sprowadzić Hulku, chłopak jest młody i jest mocny w offensywie a Porto nie będzie wołało za niego nie wiadomo ile milionów + jakiegoś napastnika, zawsze się jakiś znajdzie by zagrać w barwach Utd
12-05-2010 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #252
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Cytat:Zaj*biste porównanie! Gdzie Berba do Ibry?? Przecież Zlatan jest o stokroić lepszy do bułgara!
Zlatan jest lepszy, ale jeśli chodzi o styl to podobni zawodnicy.

Cytat:W jakich meczach Berba strzelił te 12 goli?Z Chelsea?Liverpoolem?Arsenalem?Aston Villa?Nie, owszem trafiał ale z jakimiś beniaminkami albo słabiakami gdzie trafili też inni gracze z United, wolałbym żeby mniej trafiał ze słabymi(tam mogą inni strzelać) a trafił pare goli tym naprawdę groźnym drużynom, tymczasem podczas nieobecności Roo ch*ja grał a właśnie na takie momenty jest nam potrzebny jakiś napastnik bo wątpię by w następnym sezonie Roo wytrzymł cały sezon bez urazu i co wtedy znów mamy grać nie poradnym i ślamazarnym bułgarem?
A Rooney to strzelił na Stamford? Strzelił Villi? Strzelił na Anfield?

Niektórzy myślą, że tym gorszym drużynom to bramki będą strzelać się same. A to nie takie proste, co powinno być jasne. A nawet jakbyśmy kupili Benzeme czy inne znane nazwisko to w tych najważniejszych meczach zasiądzie taki zawodnik na ławce. Nie sądzę więc żeby miał wiele okazji, żeby tym najlepszym nastrzelać masę bramek.

Jak na moje konkurentami Roo będą Hernandez i Owen, zaś Berbatova (przy 442) Giggs.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-05-2010 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #253
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
michal85 napisał(a):A Rooney to strzelił na Stamford? Strzelił Villi? Strzelił na Anfield?

Nie, ale strzelił za to zajebistego gola Arsenalowi po świetnej kontrze i ponad 70 metrowym sprincie Zresztą nie jest moim celem licytować się tu kto, jakie, gdzie i jakiej wagi gole strzelał. Zdania będą zawsze podzielone a statystykami się wszystkiego nie wyjaśni.

Odnosząc się do głównego pytania. Ten kto był pewniakiem do opuszczenia United, najprawdopodobniej Manchester opuści. Reszta jest sprawą dyskusyjną.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
12-05-2010 20:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #254
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
michal85 napisał(a):Jak na moje konkurentami Roo będą Hernandez i Owen, zaś Berbatova (przy 442) Giggs.
Na moje to nie będzie czegoś takiego jak: nie może grać Berba, to za Rooney'em zagra Giggs, jeśli dostępny będzie chociażby Owen. Jest w odwodzie napastnik, to nie będzie grał Ryan, tylko gracz odpowiadający za strzelanie bramek.

El Polako napisał(a):W jakich meczach Berba strzelił te 12 goli?Z Chelsea?Liverpoolem?Arsenalem?Aston Villa
W sumie racja. Ale popatrz także na fakt, że "wielkie" mecze zazwyczaj rozpoczynał na ławce rezerwowych. W poprzednim sezonie wyglądało to lepiej, ale w tym, tylko z liverpoolem wybiegł na boisko od pierwszych minut, także nie dziwmy się niemocy Bułgara w tego typu meczach.
12-05-2010 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #255
Re: Kto powinien odejść z zespołu Czerwonych Diabłów?
Ok, ale z drugiej strony, gdy dostanie szanse zagrania w jakim kolwiek meczu powinien biegać po boisku jak opętany by się pokazać z jak najlepszej strony, tym czasem co on robił? wychodził na mecz i grał wielkie g*wno!Popatrz na naszego Kuszczaka, siedzi na ławie gdy gra VdS(tak jak berba przy Roo), holender doznał kontuzji+kłopoty ze zdrowiem żony i wchodzi Kuszczak który nie ma ogrania za bardzo(identyczna sytuacja z Berba z róznicąże Bułgar ma o wiele więcej doświadczenia) i co?i gra zaj*biście aż się w pale nie mieści!!(a berba szkoda słów i miejsca na ławce dla niego)
13-05-2010 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości