Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nani
Krzychu71 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #241
Re: Nani
Lukas napisał(a):Może następnym razem będzie bardziej uważał i nie będzie machał nogami na prawo i lewo.
Carragher to wychowanek Liverpoolu. Takiego umysłu nie zmienisz.
06-03-2011 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #242
Re: Nani
Przecież mu nie chciał złamać nogi. Emocje wzięły górę. Faul to faul, czerwona kartka i tyle. W końcu to najważniejszy mecz sezonu dla kibiców obu drużyn. Fajnie jakby piłkarze też tak do tego podeszli. Pamiętacie pojedynki z Arsenalem z czasów Keano i Vieiry. Piłkarze obu drużyn się jawnie nienawidzili, bo byli bardzo przywiązani do barw klubowych. A teraz przykład z drugiego końca - nasze mecze z Chelsea - są tak bezpłciowe, że za dziesięć lat nikt nie będzie pamiętał, że to były spotkania dwóch najlepszych drużyn ligi. Już wolałem grę z Leeds, ho, ho lat temu.


Fan United od 1992 roku
06-03-2011 21:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krzychu71 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #243
Re: Nani
sebos_krk napisał(a):Przecież mu nie chciał złamać nogi.
Oczywiście, że chciał! Takie głupie gadanie. Może jeszcze napiszesz, że chciał zabrać piłkę tylko wielkie emocje wpłynęły na to, że nawet na nia nie popatrzył tylko podniósł nogę przy wślizgu na pół metra w górę i wbił swoje korki w piszczel Naniego
Litości...
06-03-2011 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #244
Re: Nani
Ja nie mam pretensji do Carraghera (którego nie lubię bo jest scouserem - ale szanuję bo jest takim ich odpowiednikiem Neville'a (oczywiście gorszym ^^ )) tylko do sędziego, który bał się pokazać czerwony kartonik i tym samym dał przyzwolenie na bardzo ostrą grę. Efekt? Niewiele później wślizg Rafaela, też na czerwo (i też nie ukarany!). Gdyby w obu zespołach było więcej zawodników o predyspozycjach do takiej gry to ktoś by mógł skończyć z połamanymi nogami ten mecz bo widać było wyraźnie, że sędzia zapomniał czerwonych kartoników z szatni.

W ogóle sędzia był strasznie ciotowaty Wink Piłkarze już się prawie biją a on stanął jak najdalej z założonymi rękami i miną jakby strzelił focha "chuj, nie sędziuję"

PS. Tam wyżej Peneros miał nie dostać browara ale się misscliknęło :| Ja kocham oglądac takich świrów z tym zastrzeżeniem, że ich grap powinna być temperowana kartkami żeby się nie wymknęła spod kontroli.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
06-03-2011 21:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #245
Re: Nani
Wyznajemy po prostu inne zasady w sporcie i tyle. Szkoda ciągnąć dyskusję.


Fan United od 1992 roku
06-03-2011 21:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #246
Re: Nani
Cytat:Faul to faul, czerwona kartka i tyle
Tylko kartki tego koloru dzisiaj zabrakło.

Dobra, rozumiem, emocje podczas meczu mogą być, nerwowe sytuacje, piłkarze mogą się nienawidzić i podczas meczu mogą występować jawne lub mniej jawne prowokacje, odpychanie się czy coś takiego ale nie dajmy się zwariować, przecież to zrobić chyba bez narażania zdrowia i kariery drugiego piłkarza.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
06-03-2011 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #247
Re: Nani
Lasq napisał(a):Ja nie mam pretensji do Carraghera (którego nie lubię bo jest scouserem - ale szanuję bo jest takim ich odpowiednikiem Neville'a (oczywiście gorszym ^^ )) tylko do sędziego, który bał się pokazać czerwony kartonik i tym samym dał przyzwolenie na bardzo ostrą grę. Efekt? Niewiele później wślizg Rafaela, też na czerwo (i też nie ukarany!).

Dokładnie Smile

Cytat:W ogóle sędzia był strasznie ciotowaty Wink Piłkarze już się prawie biją a on stanął jak najdalej z założonymi rękami i miną jakby strzelił focha "chuj, nie sędziuję"

Aż się przypomniało -> http://www.youtube.com/watch?v=jvLEVBffLUQ Big Grin
06-03-2011 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #248
Re: Nani
[Obrazek: nani_kontuzja_470.jpeg]

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
06-03-2011 22:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #249
Re: Nani
Różnica w ślizgu Rafaela a wejściu Caraghera jest taka że Raf w ogóle nie dotknął (no może musnął) go bo on wcześniej podskoczył a w Naniego się wpierdolił jak średniowieczny taran w mur zamku. Takie zagranie mogło zakończyć karierę Naniemu więc za takie coś powinna być długa dyskwalifikacja najlepiej coś w stylu oko za oko ząb za ząb czyli złamałem kolesiowi noge i on pauzuje 5miesięcy to faulujący tyle samo ma zawieszenia.
07-03-2011 00:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Janczar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 405
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #250
Re: Nani
Nie chce myśleć co by się działo bez ochraniacza... :cry:

Nie musicie nas lubić...
Wystarczy, że się nas boicie...
Manchester United!!!
07-03-2011 07:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Peneros Offline
Member
***

Liczba postów: 114
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #251
Re: Nani
El Polako ma rację, dwa różne przypadki chociaż z wyglądu podobne. Co do Naniego, sądziłem że czerwona kartka bez dwóch zdań, trochę przekombinował sam Nani wstając, później się przewracając. Przez co sędzia myślał że to wymuszanie, nie mniej jednak. Nie powinien tego brać pod uwagę. Wie ktoś jak tam z Nanim?
07-03-2011 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krzychu71 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #252
Re: Nani
El Polako napisał(a):Różnica w ślizgu Rafaela a wejściu Caraghera jest taka że Raf w ogóle nie dotknął (no może musnął) go bo on wcześniej podskoczył a w Naniego się wpierdolił jak średniowieczny taran w mur zamku. Takie zagranie mogło zakończyć karierę Naniemu więc za takie coś powinna być długa dyskwalifikacja najlepiej coś w stylu oko za oko ząb za ząb czyli złamałem kolesiowi noge i on pauzuje 5miesięcy to faulujący tyle samo ma zawieszenia.
prawda jest taka, że gdyby Lucas nie podskoczył to Rafael wpakowałby mu się w kolano z takim impetem, że złamałoby się w drugą stronę. ała!
07-03-2011 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #253
Re: Nani
Obu panom należała się czerwona kartka, tyle.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-03-2011 17:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #254
Re: Nani
Proponuje już zakończyć dyskusje na temat fauli i wrócić do pisania na temat naszego zawodnika.

Wiadomo już ile będzie pauzował Nani?



Mój Blog: Pod presją czasu
07-03-2011 17:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Krzychu71 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Feb 2011
Reputacja: 0
Post: #255
Re: Nani
Nic nie wiadomo. Na oficjalnej stronie klubu informacja miała pojawić się dzisiaj rano, ale do teraz serwis milczy i na dobrą sprawę nie wiemy co tak na prawdę się stało... Oby to nie było nic poważnego!
07-03-2011 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości