Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #271
 
Wojtek3 napisał(a):zwalam wine podczas meczu z Chorwacja na Wembley, Carson bacznie sie przycznil do tej porazki.

Tak, ale tylko poprzez błąd przy pierwszym golu. Przy dwóch pozostałych nie mógł zrobić dużo więcej, niż zrobił.

Wojtek3 napisał(a):ze mogl zachowac sie lepiej przy wyjsciu Olic'a a tak nie bylo, wiec po czesci widze maly blad Carsona.

Kiedy miał się na niego rzucać? Jak ten już był metr za nim? Nie róbmy się śmieszni.
27-11-2007 00:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #272
 
Pejter napisał(a):Tak, ale tylko poprzez błąd przy pierwszym golu. Przy dwóch pozostałych nie mógł zrobić dużo więcej, niż zrobił.

Ja uwazam, ze przy drugim as well.

Pejter napisał(a):Kiedy miał się na niego rzucać? Jak ten już był metr za nim? Nie róbmy się śmieszni.

Ja sie nie robie. Ladnie to wytlumaczylem i mam swoje wyrobione zdanie.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-11-2007 00:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #273
 
Wojtek3 napisał(a):Ladnie to wytlumaczylem

Dla mnie niewystarczająco. Ponawiam więc pytanie: Kiedy miał się na niego rzucać? Jak Olic już był metr (no, może trochę mniej) za nim? Wcześniej nie miał szans na reakcję, a później już to było bezsensowne, bo by z siebie jeszcze większego głupka zrobił.

Wojtek3 napisał(a):i mam swoje wyrobione zdanie

Właśnie - tak jak w wielu tematach na forum i nie widziałem jeszcze, żebyś je zmienił pod wpływem dyskusji... To nie jest komplement, bo co za dużo to niezdrowo 8)
27-11-2007 00:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #274
 
Pejter napisał(a):Dla mnie niewystarczająco. Ponawiam więc pytanie: Kiedy miał się na niego rzucać? Jak Olic już był metr (no, może trochę mniej) za nim? Wcześniej nie miał szans na reakcję, a później już to było bezsensowne, bo by z siebie jeszcze większego głupka zrobił.

Carson wybiegl do Olica ktory biegl z pilka, byli od siebie 30 cm, Carson nogi zlozone w tzn patyczek czyli nie bylo szansy na robienie siatki, tym bardziej na strzal i lobowanie, Olic robi ruch w prawo i mija w smieszny sposob Carsona a on stoi jak wryty. Zero walki, determinacji nic. Dla mnie blad bramkarza, pisze juz to po raz kolejny z kolei dla naszego eksperta Pejtera. 8)

Pejter napisał(a):Właśnie - tak jak w wielu tematach na forum i nie widziałem jeszcze, żebyś je zmienił pod wpływem dyskusji... To nie jest komplement, bo co za dużo to niezdrowo

To jest zaleta, bo ma sie wyrobione zdanie i nie zmienia sie go pod wplywem byle czego, najwyrazniej ktos nie potrafi dobrze uargumentowac ? Nie wiem. Przynamniej cos sie dzieje, i zeby nie bylo, nie robie tego specjalnie, bo sorry jak ktos pisze, ze Tevez rozegral jedno dobre spotkanie w UNITED to przepraszam 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
27-11-2007 01:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #275
 
Wojtek3 napisał(a):Tevez rozegral jedno dobre spotkanie w UNITED to przepraszam

Sporo akcji spada Ci z kosmosu :wink:
Nigdy nie napisalem że Osobiscie tak uważam, a jak chcesz to przeczytaj tamten post jeszcze kilka razy i może zrozumiesz.
Jeśli nie to nie wracaj do tego bo szkoda nerwów ,bo teraz rzucasz bzdury.


Wojtek3 napisał(a):Carson wybiegl do Olica ktory biegl z pilka, byli od siebie 30 cm, Carson nogi zlozone w tzn patyczek czyli nie bylo szansy na robienie siatki, tym bardziej na strzal i lobowanie, Olic robi ruch w prawo i mija w smieszny sposob Carsona a on stoi jak wryty

Każdy bramkarz byłby zaskoczony tym podaniem z kapelusza,jesli chodzi o tego gola to krytyka powinna spac na obrone,po drugie Olic przyjmuje perfekcyjnie, i tak samo mija Carsona,ciężko tu mówic o jego błedzie,po prostu Olic był szybszy - brakło szczescia bramkarzowi i nic wiecej.
27-11-2007 03:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #276
 
Nie lepiej po prostu przyjac do wiadomosci ze Anglicy to "frajerzy" tych eliminacji i tymsamym nie kontynuowac tego mysle ze jednak...kretynskiego sporu o winie kogokolwiek,winni sa wszyscy i tyle.Lepiej juz pospekulowac kto bedzie kolejna ofiara(czyt.trenerem) wystawiona na pozarcie angielskiej opini publicznej
27-11-2007 08:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #277
 
Mysle, ze powinnysmy przestac ta dyskuje bo raczej do niczego nie doprowadzi ( chyba, ze pobijemy znowu rekord postow w tygdniu 8) ).

Skull napisał(a):Każdy bramkarz byłby zaskoczony tym podaniem z kapelusza,jesli chodzi o tego gola to krytyka powinna spac na obrone,po drugie Olic przyjmuje perfekcyjnie, i tak samo mija Carsona,ciężko tu mówic o jego błedzie,po prostu Olic był szybszy - brakło szczescia bramkarzowi i nic wiecej.

Oczywiscie zgadzam sie z tym, obrona dala dupy na maxa, nie wiem dlaczego Lescott chcial byc taki pomocny Campbellowi i ruszyl w jego strone, mimo widze, tez maly blad u Carsona i tak jak pisalem wczesniej, sami zreszta poczytajcie Wink

Skull napisał(a):Sporo akcji spada Ci z kosmosu
Nigdy nie napisalem że Osobiscie tak uważam, a jak chcesz to przeczytaj tamten post jeszcze kilka razy i może zrozumiesz.
Jeśli nie to nie wracaj do tego bo szkoda nerwów ,bo teraz rzucasz bzdury.

No w tym rzecz, ze nie spada. Napisales dokladnie, ze :

" Tevez rozegral dokladnie 1-2 mecze na poziomie w UNITED " po czym zedytowales post. Jesli pomylily Ci sie cyferki na klawiaturze to ok, jesli to nie wiem co mam myslec Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
27-11-2007 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #278
 
Wojtek3 napisał(a):byli od siebie 30 cm

No właśnie. Byli od siebie 30 cm. Gdzie tu czas na reakcję? Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, nic więcej. Ja nie widzę błędu, ty widzisz - pójdźmy na kompromis i przestańmy już o tym pisać, bo robi się nudne.

Wojtek3 napisał(a):To jest zaleta, bo ma sie wyrobione zdanie i nie zmienia sie go pod wplywem byle czego, najwyrazniej ktos nie potrafi dobrze uargumentowac ? Nie wiem.

W innym temacie już przyznałeś rację komuś innemu, więc idziesz w dobrym kierunku Big Grin Nie chodzi o to, żeby zmieniać zdanie pod wpływem byle czego, ale nawet jeśli przedstawi ci się konkretne argumenty to ty przedstawiasz inne, które czasami sensu nie mają. Dzieje się tak rzadko, ale się dzieje i właśnie o to mi chodziło.

Wojtek3 -> na sile probujesz mi wcisnac cos z czym sie nie zgadzam, Ty uwazasz, ze nie ma sensu, ja uwazam, ze ma, w czym problem ?
28-11-2007 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #279
 
Dobra, widze, że dyskusja tutaj zacięta. A dodatkowo w prasie ukazuje się sporo newsów o tym, że Murinho otrzyma ofertę pracy na stanowisku selekcjonera rep. Anglii. FA ma dość wpadek szkoleniowców no i chce postawic na kogos, kto zna i lubi Premiership i jej graczy. Jest tylko mały problem, Murinho musiałby zrezygnować z odprawy z Chelsea jeśli podejmie jakąkolwiek prace szkoleniowca jakiejkolwiek drużyny do końca roku (chodzi o zalediwe 14,5 mln funtów).

Osobiście wolałbym by na nowo podpisali kontrakt z Erikssonem.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-12-2007 13:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #280
 
Stojkovic napisał(a):Osobiście wolałbym by na nowo podpisali kontrakt z Erikssonem.

Wątpie,żeby opuścił "Citizens".

Stojkovic napisał(a):A dodatkowo w prasie ukazuje się sporo newsów o tym, że Murinho otrzyma ofertę pracy na stanowisku selekcjonera rep. Anglii.

Ja nie chciałbym aby to on był trenerem.jest wielu innych fachowców którym FA powinno dać szansę.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
06-12-2007 14:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #281
 
Stojkovic napisał(a):Murinho musiałby zrezygnować z odprawy z Chelsea jeśli podejmie jakąkolwiek prace szkoleniowca jakiejkolwiek drużyny do końca roku (chodzi o zalediwe 14,5 mln funtów).
Co ty mówisz Wink Klauzula o jakiej czytałem i o jakiej wiem (m.in. z PS, C+, BBC) mówi o tym, że Mourinho nie mógłby podjąć pracy w innym klubie z Premiership bo inaczej straciłby odprawę Wink Głośno było o tym gdy z pracy wyleciał Jol Wink No i dziwna byłaby wypowiedź wówczas Kenyona który mówił, że Jose szybko znajdzie sobie prace w czołowym klubie Serie A bądź Primera Division Wink

Serio albo coś pokręciłeś, a jeśli jesteś pewien, że jest tak jak mówisz (czyli inaczej niż ja to napisałem) to powiedz coś o tym więcej, no i skąd o tym wiesz, że ma zakaz pracy na całym świecie
06-12-2007 15:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #282
 
Stojkovic napisał(a):Jest tylko mały problem, Murinho musiałby zrezygnować z odprawy z Chelsea jeśli podejmie jakąkolwiek prace szkoleniowca jakiejkolwiek drużyny do końca roku (chodzi o zalediwe 14,5 mln funtów).

Nawet jeśli jest tak jak piszesz (choć opcja Maćka wydaje mi się bardziej prawdopodobna), to co za problem podpisać z nim umowę dopiero od 1 stycznia?

ziomo napisał(a):Ja nie chciałbym aby to on był trenerem.jest wielu innych fachowców którym FA powinno dać szansę.

A ja nie chciałbym, żebyś pisał posty bez argumentacji. To tak samo jakbym napisał, że nie chcę, żebyś tutaj pisał, bo jest wielu innych dobrze piszących użytkowników...

Dla mnie oprócz Mourinho menedżerem mógłby zostać np. Jol. Nie znalazł chyba sobie jeszcze pracy, prawda?
06-12-2007 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #283
 
Pejter napisał(a):A ja nie chciałbym, żebyś pisał posty bez argumentacji. To tak samo jakbym napisał, że nie chcę, żebyś tutaj pisał, bo jest wielu innych dobrze piszących użytkowników...
dobre Smile lubie takich modów, adminów

Pejter napisał(a):Dla mnie oprócz Mourinho menedżerem mógłby zostać np. Jol. Nie znalazł chyba sobie jeszcze pracy, prawda?
Bez przesady Smile Po pierwsze menedżer to jak na selekcjonera kadry narodowej dość rzadko spotykane określenie, a po drugie Martin Jol z Anglików w Tottenhamie nie wiele potrafił wyciągnąć po odejściu Carricka (Bent, Defoe, Huddlestone, King, Dawson, Jenas, Lennon - który z nich jest pewniakiem w kadrze? A który z nich i ilu z nich mogłoby nimi być? No właśnie...) więc czemu miałby sobie poradzić z kadrą Anglii Wink ?

Wg mnie kandydatura Jola nie jest dobra, Anglicy nie graliby chyba jakoś specjalnie inaczej, trudno powiedzieć by Jol wprowadzał nową jakość, którą od razu widać (w przeciwieństwie do np. Capello, który nawet obecne Phoenix Suns w NBA przestawiłby na ekipę defensywną i grającą skutecznie (na 1-0)), dlatego też byłby to wielki eksperyment i niepewna sprawa z tym Jolem

Już prędzej widziałbym tam np. Alana Shearera (nie wiem czy ktoś tu coś o nim w tym kontekście już pisał i czy ja coś pisałem o nim), który mógłby być takim Klinsmannem Wink
Oprócz tego zaufałbym Tony Adamsowi, Mourinho (chyba faworyt), Capello (nie lubie go za bardzo, ale fachowcem jest i tego mu nie odmawiam), Alanowi Curbishleyowi (to raczej mój faworyt) Wink
06-12-2007 15:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #284
 
Maciek napisał(a):Co ty mówisz Klauzula o jakiej czytałem i o jakiej wiem (m.in. z PS, C+, BBC) mówi o tym, że Mourinho nie mógłby podjąć pracy w innym klubie z Premiership bo inaczej straciłby odprawę Głośno było o tym gdy z pracy wyleciał Jol
Oczywiście masz rację, moja pomyłka. Chodzi o to, że nie może w żandym klubie z Anglii.


Maciek napisał(a):Już prędzej widziałbym tam np. Alana Shearera (nie wiem czy ktoś tu coś o nim w tym kontekście już pisał i czy ja coś pisałem o nim), który mógłby być takim Klinsmannem
Alan Shearer raczej nie dostatnie jeszcze długo takiej oferty. Nie ma doświadczenia jako trener i szybciej dostanie jak już posade w jakimś klubie na rozkręcenie swoich trenerskich umiejętności niż taką odpowiedzialność jaką jest prowadzenie reprezentacji.

[Obrazek: Ole201.jpg]
06-12-2007 15:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #285
 
Ja nie po to podaje przykład Jurgena Klinsmanna, żeby w odpowiedzi czytać, że młody trener nie może dostać reprezentacji pod skrzydła bo nie ma doświadczenia trenerskiego :roll:

W Europie jest obecnie (i to nawet na Euro2008) sporo młodych trenerów, bez większego doświadczenia Wink Więc jeśli ktoś w FA uzna, warto Shearerowi zaufać to tak się stanie Wink A teraz sprawdziłem i nazwisko Shearera pojawia się w prasie
06-12-2007 15:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości