Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #16
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Nie raz i nie dwa zdarzały się takie starcia w Premier League.Evans walczył o piłke, a że się tak skończyło to trudno.Zawodnik Boltonu też atakował piłke wślizgiem, ale to Johnny jest ten zły, bo trafił przypadkowo w kolano przeciwnika.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
19-03-2011 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Peneros Offline
Member
***

Liczba postów: 114
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #17
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Może i Evans rozczarował, może i na tą chwilę jesteśmy obkrojeni, ale przecież kolejny mecz będzie za kilkanaście dni dopiero. Skoro Nani potrafił wyzdrowieć w kilka dni, to być może na dniach powrócą inni. Według mnie jeśli ktoś ze składu u nas wypada, za kilka dni ktoś powraca Wink
19-03-2011 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #18
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Byłbym wdzięczny za szczegółowy skrót meczu Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
19-03-2011 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Adis Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 2,287
Dołączył: Sep 2008
Reputacja: 27
Post: #19
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
łapaj skróta

W życiu znam się na dwóch rzeczach: na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam.
19-03-2011 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #20
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
nie rozumiem, czemu nie głosujecie na Johnego, przecież po jego czerwonej kartce zagraliśmy jak ludzie. Wink

Tajne zapiski taktyczne SAFa przedmeczowe!:

1. Za wszelką cenę nie zdejmować Roo
2. Obrona jakoś sobie poradzi.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
19-03-2011 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #21
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Uffff. Bałem się tego meczu i ciesze się, że tak szczęsliwie się on dla nas skończył. Gra porywająca nie była, ale osobiście spodziewałem się dużych męczarni, więc obraz spotkanie zbytnio mnie nie zaskoczył. Chyba po raz pierwszy z takim utęsknieniem wyczekuję tej przerwy na reprezentacje, bo po nich powinno byc już dużo lepiej. Cieszy natomiast to, że nasi pokazali jaja.

VdS - ok [ 6.5 ]

Brown/Fabio - solidnie, Fabio aktywniejszy w przodzie [ 6 / 6.5 ]
Smalling - niewiele można mu było zarzucić. Kolejny udany występ [ 7.5 ]
Evans - prócz jednego błędu radził sobie zaskakująco dobrze aż przyszła feralna 78 minuta. Wielka szkoda ;/ [ 6 ]
Evra - solidny w defensywie i przydatny w ofensywie [ 7 ]

Valencia - dużo lepszy kiedy graliśmy w 10 i częściej biegał w środku. Dużo energii [ 6.5 ]
Giggs - kolejny fatalny występ. Z OM wydawał mi się już bardzo słaby, ale wczoraj było jeszcze gorzej. Nasza gra nie była płynna w głównej mierze właśnie przez Walijczyka. Ryan im starszy tym dużo bardziej kombinuje, szuka najtrudniejszych rozwiązań i unika tych najprostszych. Raz na kilka meczów wyjdzie i wszyscy przecierają oczy ze zdumienia, ale jak nie ma dnia to strata goni stratę. [ 4.5 ]
Carrick - wielka praca w środku [ 7 ]
Nani - groźniejszy gdy graliśmy w dychę [ 6.5 ]

Rooney - solidnie, ale bez błysku [ 7 ]
Hernandez - ok [ 6 ]

Berba - 6.5

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
20-03-2011 13:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ZasadKG Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 400
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 0
Post: #22
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
VDS - ok, zawsze ustawiał się tam gdzie być powinien Smile 6.5

Brown - Tak sobie, ani źle ani dobrze, mało aktywny w ofensywie, w defensywie nic wielkiego nie popsuł 6/10
Smalling - ten chłopak to złoto Tongue 7/10
Evans - nie za bardzo rozumiem dlaczego niektórzy próbują go bronić za ten faul a jeszcze dwa tygodnie temu szkalowali Carraghera, nic nie usprawiedliwia takich wślizgów wyprostowaną nogą na nogi przeciwnika - Ruuud wyżej wspominał że przecież zawodnik Boltonu też wchodził wślizgiem - tylko zwróćmy uwage na jego ułożenie nóg- nie miał szans zrobić krzywdy Evansowi. Kretyńskie wejście i nic więcej, nic go nie usprawiedliwia wg. mnie. Oprócz tego pare rażących błędów (np. podanie w pole karne wprost do przeciwnika) - 5/10
Evra - dobrze w tyle, dobrze w przodzie 7/10

Valencia - juz zapomniałem jak cenne są jego wrzutki i ogólne ogarnięcie, dobrze że wróciłeś Antoś! 7/10
Giggs - słabo, nic mu się nie kleiło, dużo niecelnych podań i przekombinowania. 5/10
Carrick - dobra praca w defensywie, w ofensywie sporo niecelnych podań zanotował, ogólnie jednak na plus, fajnie ze w tym sezonie gra tak dobrze 6.5/10
Nani - jak dla mnie MOTM, za to, że ma jaja i nie boi wziąć na siebie odpowiedzialności - jak nie szło zespołowi to zaczął napierdalać na bramkę - po jednym z takich strzałów padła bramka, brawo Luis! 7.5/10

Rooney - w sumie to tak se. Pare fajnych strzałów, pare razy fajnie zamyrdał, ale nic tak naprawde z tych jego szturmów nie wynikało, mimo wszystko jednak dobry występ. 6.5/10
Hernandez - zaangażowany w gre najbardziej z naszych, fajnie że szukał sobie okazji, szkoda że nie dał rady nic strzelić 6.5/10

Berba - wszedł - strzelił, czyli to czego od niego oczekujemy. Oprócz tego jak zwykle wspaniała technika, przyjęcia i opanowanie piłki 7/10

Glory, glory man united!

Totalna pustka, myśle i nic - za tą pustke szóstka - myśle i nic Smile
20-03-2011 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #23
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Ma ktoś zdjęcie ze wczoraj, jak Szkot używa swojej Tajemnej Słuchawki? Smile

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
20-03-2011 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #24
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
[Obrazek: PA-10397077.jpg]

A tu filmik http://www.101greatgoals.com/videodispl ... n-8808523/

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
20-03-2011 14:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #25
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
[Obrazek: 110476438.jpg?v=1&c=NewsMaker&k=...34CEB503EE]

Tu jeszcze takie Wink

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
20-03-2011 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #26
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Mecz w naszym wykonaniu przeciętny i powoli zacząłem się nastawiać na to, że zremisujemy ten mecz, aż tu przyszła 88 minuta i bramkarz Boltonu popełnił błąd, a Berbatow był tam, gdzie być powinien. Styl wygranej słaby, ale liczą się trzy punkty.

Wczoraj na plus Smalling, który zaliczył kolejny świetny występ, Fabio, który był dużo lepszy od Browna oraz Nani i Rooney. Brawa należą się także Berbatowowi, który wszedł na boisko i pokazał, że on także chce grać w pierwszym składzie.

Natomiast wczoraj słabo zagrał Giggs. Nie radził sobie w środku, wyglądał na zagubionego, a przecież jeszcze niedawno wymiatał na tej pozycji. Może za dużo ostatnio pomykał na skrzydle i wczoraj musiał się przestawić na granie na innej pozycji, a może to po prostu zmęczenie :?:

Bardzo wkurwił mnie wczoraj Evans. Chłopak w ogóle nie pomyślał, zachował się nieodpowiedzialnie i po prostu bez wyobraźni. Tak mu się spodobał faul Carragher'a na Nanim, że też chciał spróbować, jak to jest zrobić komuś krzywdę :?: Na miejscu SAF-a opierdoliłbym go po meczu. Nie dość, że mamy mało zdrowych obrońców, to ten jeszcze łapie czerwoną kartkę.

Tak więc, cieszy wygrana, ale styl i skuteczność nie. Jest nad czym pracować.

P.S. Cieszy remis Arsenalu, chociaż miałem nadzieję, że WBA utrzyma świetny wynik i wygra mecz. Oby dzisiaj Chelsea i City zremisowali ze sobą.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
20-03-2011 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #27
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Meczu całego nie oglądałem, raptem pół godziny, ale rzuciła mi się w oczy dziwna sytuacja.

Tak może koło 25 minut Elmander bez problemu wyprzedził Evrę w pojedynku szybkościowym na skrzydle. Jakoś tak już pod koniec pierwszej połowy po kiepsko rozegranym przez nas rożnym Elmander zabrał się z piłką na lewej stronie, Giggs jakoś zdołał go dogonić i zabrać mu piłkę wślizgiem. Giggs szybszy niż Evra, czy jak o_O ?!
20-03-2011 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #28
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Tomek91 napisał(a):Giggs szybszy niż Evra, czy jak

Może nie tyle szybszy, ale Giggsowi sie chce, a Evra wygląda czasami jakby miał w dupie gre.Zobacz sobie jak straciliśmy bramke z City na OT.Identyczna sytuacja do opisywanej przez Ciebie.Nie dość, że Giggs jest wolniejszy, nie dość, że miał dalej i nie dość, że to była pozycja Evry (lewa obrona) to Walijczyk zapieprzał do zawodnika dośrodkowującego, a nasz obrońca truchtał sobie jak to ma w zwyczaju ostatnimi czasy :roll:

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
20-03-2011 20:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #29
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Mając na myśli lewą stronę pisałem z perspektywy Elmandera, a Giggs przechwycił piłkę tak w okolicach połowy, więc chyba o innych sytuacjach pomyśleliśmy

Ale aż mi się nie chce wierzyć, żeby powodem takiej sytuacji była fakt, że Pat sobie odpuszcza.
20-03-2011 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #30
Re: PL: Manchester United 1-0 Bolton FC (19.03.2011)
Tomek91 napisał(a):Mając na myśli lewą stronę pisałem z perspektywy Elmandera, a Giggs przechwycił piłkę tak w okolicach połowy, więc chyba o innych sytuacjach pomyśleliśmy
Ale Giggsy grał w środku pola, więc to zapewne była ta sytuacja.

Pamiętam, jak sam się zdziwiłem, że Ryan go dogonił.

Gdzie jest Groszek?
20-03-2011 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości